Сонник Карета — до чого сниться ?

Їздити в кареті у сні — знак змін, почесті і багатства. Чим більше коней в упряжці, тим більше почестей обіцяє вам сон. Карета без коней у сні означає розлуку з близькою людиною. Гнати карету — знак небезпеки і попередження про те, що ви можете постраждати в ризикованому підприємстві. Якщо вам присниться, що ваша карета перекинулася, то чекайте розлади ваших справ. Сон, у якому ви побачили, що вам подали карету, — знак розради в печалі. Траурний екіпаж, запряжений чорними кіньми уві сні, означає сум, втрату і втрату стану. Збираються в дорогу сон пророкує труднощі в дорозі. Тягнути карету уві сні самому означає, що вас чекає багато принижень, втрат і сліз, хоча життя ваше і не буде сповнене поневірянь. Іноді такий сон передвіщає важку хворобу. Дивіться тлумачення: Автомобіль, Дорога, Їзда.

Карета або колісниця — це символ влади, яка широко використовується для ілюстрації могутності і швидкості пересування богів, героїв або літературних персонажів. Тріумфальний характер символізму колісниці або карети, ймовірно, великою мірою пов’язаний з приголомшливою уяву міццю бойових колісниць, які народи Центральної Азії використовували при нашествиях на Захід з II тисячоліття до н. е. Якщо вам приснилося, що ви їдете в кареті, це означає, що ви намітили для себе найбільш прийнятний метод дій, але навряд чи він насправді виявиться таким. Просто бачити карету означає винагороду за працю і може передвіщати численні візити гостей.

Побачив уві сні карету, запряжену кіньми, сон обіцяє часті поїздки в гості, їм буде супроводжувати радісний настрій. Подорожувати в кареті — неважливе самопочуття, воно скоро пройде. А потім відбудеться подія, яка Вас порадує. Якщо сплячий бачить, що шукає карету — настає період, що вимагає багато фізичних сил. Тяжка праця ознаменується стабільним достатком.

Якщо приснилася поїздка в розкішній кареті, ви будете жити в бідності. Карета на шляху зламалася — доля зміниться на краще. Для закоханих це сновидіння означає, що предмет їх пристрасті, проявивши незавидне непостійність, віддасть своє серце іншій, більш вигідною партії.

Бачити карету — до поїздки в гості. Їхати — приймати гостей в своєму будинку або запрошувати в ресторан. К. «Швидкої допомоги» — проблеми у відносинах начальник — підлеглий.

Для чоловіка — почесті, збагачення, або велика помилка, ілюзії. Бачити — пропозиція для жінки, їхати в ній — заміжжя.

Образ асоціюється з катафалком, запряженим чорними кіньми, та є символом швидкого кінця існування.

Карета швидкої допомоги — уникнеш неприємності.


Залишити відгук