Сонник Кар’єр — до чого сниться ?

Бачити уві сні кар’єр – якийсь таємний недоброзичливець будує вам підступи і чекає, що ви ось-ось оступитеся. Будьте уважніше і обережніше. При прийнятті будь-якого, навіть, здавалося б, незначного рішення, керуйтеся правилом: «Сім разів відміряй…» Якщо ви бачили дно кар’єра, то ім’я недоброзичливця стане вам відомо. Але це не означає, що вам необхідно йому помститися. Ні, вам дається шанс з’ясувати, чому ця людина бажає вам зла, і по можливості усунути причину. У тому випадку, якщо дно приховано мороком, недоброжелателю вдасться зберегти інкогніто. Що ж, готуйтеся до нових неприємностей від таємного недруга, які мають наслідувати.

Кар’єр, який порожній і покинутий, часто має значення постійних сварок і витрачених даремно зусиль, які чекають попереду сплячого. Яри або кар’єри у сні часто говорять про те, що справи або відносини, яким присвячує основний час сплячий, не мають подальших перспектив. А будівельний кар’єр, повний техніки, в якому кипить робота, означає швидкий доступ до джерела знань для людини.

Кар’єр часто попереджає про те, що найближчим часом людині знадобиться його уміння не звертати уваги на дрібні подразники. Побачивши такий сон, потрібно триматися на максимально можливій відстані від недоброзичливців, і уважно стежити за собою, щоб не наговорити зайвого. Всі слова можуть бути витлумачені неправильно і в подальшому використовуються як зброя заздрісників.

Якщо у сні ви лежали в кар’єрі на піску — виходить, у реальному житті ви так само природні. Любовні відносини з вами — це незабутнє задоволення, так як ви ведете себе природно, не відчуваючи почуття скутості або скутості, і ваша впевненість передається партнерові. Ви легко надаєте інтимним відносинам необхідну гармонійність і злагодженість.

Побачити в сні мармуровий кар’єр — означає, що у Вашому житті настане час фінансових успіхів, але у Вашому оточенні немає любові.

Яр, кар’єр – попередження про небезпеку; безперспективні справи, стосунки. Будівельний кар’єр – доступ до знань.


Залишити відгук