Сонник Карантин — до чого сниться ?

Якщо в сні ви виявилися на карантині, це говорить про те, що з якихось причин, які для вас покриті завісою таємниці, вам заборонено контактувати з оточуючими. Карантин різниться з самотністю, адже він є добровільним, або пов’язаний із випадками, коли хтось покидає вас, що натякає на чийсь зловмисний намір. Якщо сниться карантин, то вважається, що самотність, в якому ви опинилися, має піти вам на користь. У більшості випадків такі сни сняться, коли вам потрібно очистити або оновити свою душу.

Існує і інший варіант: побачений карантин може бути призначений у виховних цілях. Відчуваючи наяву суперечливі почуття щодо морального аспекту свого життя, уві сні ви можете самі себе помістити в карантин, щоб відшукати вихід із ситуації. Є ймовірність, що ви хочете, щоб ваше оточення визнало вас «повністю здоровим» в конкретній ситуації, що стала приводом для призначення карантину.

Найчастіше сновидіння є способом, яким наша підсвідомість тестує ставлення до табу. У разі якщо в дійсності етичність вчиненого вами дії піддається вами ж сумніву, то за допомогою сновидіння підсвідомість людини визначає час виправлення ситуації. У цьому сні він знаходиться поза комунікативних зв’язків з особами або з обстановкою, які відіграють головну роль в конфлікті.

Сон про нього пророкує, що ви повинні порвати стосунки з людьми, які можуть втягнути вас у неприємну історію. Дивіться тлумачення: Хвороба, Епідемія, Доктор.

Перебувати на карантині – непроста ситуації із-за злих інтриг Ваших недругів.


Залишити відгук