Сонник Олівець — до чого сниться ?

Якщо у вашому сновидінні з’явився олівець, значить, ви робите щось не тільки цікавим, але й вигідним. Найімовірніше, це буде заняття, не пов’язане з фізичним, а з інтелектуальною працею. Малювати їм — сон до успіху у протилежної статі. Зламати олівець — це означає, що на вашому шляху буде багато перешкод і особистих невдач. Точити його — оптимістичний сон: ви зумієте протистояти всім труднощам. Побачити, як це робив або просто тримав в руках олівець інша людина, — остерігайтеся, що про таємниці життя дізнаються багато.

Точити його в сні означає, що на вас лежить відповідальність. Записи робити олівцем — до новин. Бачити його в сні поряд з собою означає, що ви не повинні забувати про свою обіцянку. Писати щось олівцем, а потім прати — знак розчарувань і спогадів про щасливе минуле. Кольорові олівці у сні — знак мрійливості і дозвільного проведення часу.

Бачити уві сні олівець — означає відповідний Вам рід занять. Якщо дівчина пише уві сні олівцем — це обіцяє їй щасливе заміжжя, виключаючи випадок, коли вона стирає написане, — тоді її чекає розчарування в улюбленому.

Якщо у сні Вам хтось дає олівець — уникайте випадкових зустрічей і знайомств. Писати олівцем — віщує зустріч із коханцем. Якщо уві сні у олівця ламається грифель — провісник розставання.

Писати олівцем — до здобуття вищої освіти, цікавого і привабливої справи. Олівець червоного кольору побачити — провісник дуже великих грошових втрат або витрат.

Дівчина, яка уві сні пише олівцем, вдало вийде заміж. Однак якщо вона зітре те, що написала, що це передвіщає їй розчарування в любові.

Молоденькій дівчині побачити в сні олівець віщує вдале заміжжя і гарне, довге, щасливе сімейне життя.

Олівець у сні передвіщає глибокі розумові пізнання, здобуття омріяної професії або важливої посади.

Символ творчості (літературного та художнього); недостойний залицяльник (для жінки).

Олівець сниться до отримання хорошої посади, професії, знань і досвіду.

Олівець віщує вигідне і корисне заняття, угоду, пропозиція.

Олівець уві сні до прагнення і знаходження справи по душі.


Залишити відгук