Сонник Капуста — до чого сниться ?

Якщо уві сні ви займалися вирощуванням звичайної, тобто білокачанної капусти або ж збором врожаю капустяних вілков, це віщує прихід або приїзд до вас людини, візит якого буде для вас надзвичайно бажаним. Крім того, настає дивовижна пора здійснення надій, якими б ілюзорними вони не здавалися вам раніше. Побачити іншу капусту (наприклад, брюссельську, кольрабі та ін.) — таке сновидіння закликає озирнутися навколо: у вашому оточенні є людина, яка любить вас і мріє, щоб ви нарешті глянули в його бік. Проявивши увагу, ви, швидше за все, зрозумієте, хто це.

Купівля капусти на базарі, вибір вилка якісніший товар сниться до того, що вже скоро відбудеться щось незвичайне і при цьому радісне. Може бути, вам доведеться вітати дорогої для вас людини. Представницям прекрасної статі, які нещодавно зв’язали себе узами шлюбу, сновидіння пророкує, що вони дуже скоро завагітніють. Їсти капусту — незабаром до вас прибудуть несподівані, але при цьому дуже бажані гості. Якщо снилася морська капуста, то одужає хтось із рідних, чия хвороба була довгою і, здавалося, безнадійної. Може бути, йому знадобиться для цього ваша допомога, так не відмовте ж в ній.

Салат з капусти сниться до того, що ви скоро знайдете; можлива випадкова великий прибуток. Маринування капусти у сні означає, що протягом першого тижня після такого сновидіння вам вдасться реалізувати якесь давнє бажання, про яке ви вже практично не пам’ятали.

Капусту бачити в сні — до засмученням, сімейних непорозумінь і неприємностей. Вирощувати, збирати або продавати капусту у сні — до бідності, розтрат і боргами. Солити її у сні — до обману, неприємностей; варити — знак меланхолії і дрібних неприємностей на зразок пліток або чуток. Шаткувати капусту в сні — знак розбіжності з близькими людьми. Їсти капусту уві сні і отримувати від цього задоволення означає, що хтось зробить вам подарунок. Однак якщо шматок буквально не лізе вам у горло, то вас чекає незавидна життя і важка робота. Цвітна капуста у сні передвіщає заразну хворобу.

Якщо вам сниться капуста, то в наступні дні ваша сімейна ідилія буде порушена: близькі засмутять вас. Якщо наснилося, що ви ріжете капусту, то в реальності самі нанесете близькій людині удар нижче пояса. Падаюча з ваших рук і «тікає» від вас капуста сниться до того, що вам належить звернути увагу на відносини з вашою дитиною, інакше ви можете втратити з ним душевний контакт.

Сни про капусту передбачають ревнощі другої половини. Різати капусту самому — ревнощі улюбленого стане для вас джерелом страждань. Різав інший — хтось усіма можливими способами хоче зробити так, щоб ви втратили віру в людину, яку любите. Їсти капусту — більш несприятливий сон, що обіцяє хвороба близьких, важкі втрати, як мінімум — втрату великої суми.

Сни, в яких фігурує капуста, у всіх випадках вважаються негативними ознаками. Можливі масштабні заворушення в найрізноманітніших проявах. Зелена капуста сниться до віроломству в любові і подружньої зради. Збір врожаю капусти віщує прикрості, які ви уготовите самі собі, марно витрачаючи гроші.

Бачити її – до хорошого здоров’я. Молода людина бачить капусту – до нареченої. Їсти капусту – до добробуту і багатства. Бачити великий урожай – до добробуту, успіху і удачі в справах. Хворий їсть капусту – до одужання.

Капуста сниться до хвороби або серйозної втрати. Якщо ви її подрібнюєте, то незабаром почнете сумувати, їсте — вас чекає складний період в житті.

Капуста сниться до добробуту. Кришили її — будете сумувати; саджали — ваше життя буде вигідною, їли — важкою.

Зелена капуста – знак зради і зради з боку близької людини.

Є або садити — сон до грошей. Бачити, рубати — до скоєння невдалих покупок.

Варити уві сні капусту — до пліток; їсти — до подарунка.

До грошей або бідності; турботам.


Залишити відгук