Сонник Крапля — до чого сниться ?

Звук капелі почути в сні — знак до известиям. Якщо дзвін крапель у сні подіє на вас заспокійливо, то сон пророкує вам спокій після довгих переживань і тривог. Гучний дзвін крапель по даху уві сні пророкує тривожні події. Іноді такий сон означає швидке збагачення. Якщо вам присниться, що на вас впала крапля, то чекайте несподіваної звістки. Іноді такий сон означає нетривалу хвороба. Сон, у якому ви побачили, що брудні краплі потрапили на одяг і зіпсували її, означає, що ваше бажання не здійсниться і вас чекає приниження чи сором. Дивіться тлумачення: Одяг, Звуки.

Іскристі краплі роси бачити і милуватися ними в сні — знак щастя і достатку, пов’язані із здійсненням довгоочікуваної мрії. Самотнім людям такий сон пророкує домашній затишок і щастя в любові. Дивіться тлумачення: Роса.

Побачити, як крапає крапля за краплею, у сні означає, що якась справа буде повільно просуватися. Іноді сон може означати зростання вашого стану і поступове збільшення доходів. Особливо добре бачити у сні, що молоко, масло або сметана капає на вашу чашку або посуд. Такий сон означає, що ви будете дуже багаті і щасливі. Якщо ж у сні краплі вас дратують, то сон пророкує вам нервовий зрив, який може нашкодити вам. Дивіться тлумачення: Дощ, Чашка.

Weeping вода, що з’явилася у вашому сновидінні, натякає на те, що ви витрачаєте багато зусиль на те, що зовсім не вимагає від вас таких жертв. Схоже, що ви занадто багато часу віддаєте кар’єрі, сім’ї. Мабуть, пора б уже подумати й про події в подружньому ліжку: на цьому терені ваш ентузіазм знадобиться не менше.

Приснилося, що падають на вашу долоню краплі стікають через пальці, — це означає, що з якихось невідомих причин ви не надаєте своєму партнеру по ліжку повної свободи, не даєте повністю розкритися. А тим часом ваш партнер здатний в сексуальному плані на більше, ніж ви думаєте, і, надавши йому трохи більше свободи, ви тільки збагатіть своє життя. Уві сні якийсь чоловік бризкався водою — значить, вас наздоженуть неприємності, що стосуються любовної сфери.

Побачити блискучі в сонячних променях краплі — прекрасний сон: багатство, величезні почесті уготовані вам, а несімейних — ще й пишне весільне бенкет. Відчути падаючу на вас у сні краплю — це до лихоманці.

Вода в криниці б’є фонтаном, переливаючись через край — віщує матеріальний прибуток, багатство. Вода в колодязі висихає до останньої краплі — не буде матеріального достатку в родині.

Приймати лікарські краплі сняться до швидкої зміни житла. Чути, як падають крапельки — до грошей.

Краплі сняться до сліз. Якщо це були краплі води, причиною сліз стане образа, крові — втрата.


Залишити відгук