Сонник Капкан — до чого сниться ?

Якщо в сновидінні ви ставили на когось капкан, це говорить про те, що ви на практиці застосувати принцип «Мета виправдовує засоби». Самому потрапити в капкан — сон до перемоги над вами супротивників. Спіймати в нього когось- до процвітання буквально в будь-якій справі. Порожній капкан — це передвісник того, що в найближчому майбутньому ви зазнаєте невдачі. Зламаний капкан сниться до неуспіху в справах; імовірна хвороба близького.

Приснився такий сон, потрібно дотримуватися обережності, заздрісні люди можуть принести великі неприємності. Потрапили в капкан і не можете вибратися, хтось із наближених до вас людей, зрадницьки буде переслідувати свої інтереси, користуючись вашим розташуванням.

Капкан на полюванні пастка на звіра, в побуті це слово має й переносне значення. «Потрапити в капкан до когось» — так кажуть про безвихідній ситуації, влаштованої недоброзичливцем.

Капкан, пастка — небезпека; для жінки — шлюбний союз; потрапити — сенс прямий (духовна пастка помилкових езотеричних вчень).

Бачити порожній капкан — вас очікують якісь втрати. Капкан, куди потрапило тварина, чекайте бід від родичів.

Вороги плетуть інтриги за вашою спиною, будьте обережні, загрози ворогів реальні.


Залишити відгук