День Народження 11 Лютого: Знак Зодіаку — Водолій

Народжені 11 лютого обдаровані не тільки внутрішньою силою і амбіціями, але і м’якістю в поєднанні з динамічним уявою. Ваша чарівна, яскрава особистість незмінно привертає до себе увагу і викликає загальне захоплення. Ви знаєте про тих могутніх сил, що правлять вами, навіть якщо інші їх заперечують. Ваші незвичайні і навіть дивні ідеї можуть вразити шаблонно мислячих людей, проте саме вони приносять вам славу і успіх. Хоча ви набагато більше цікавитеся престижем, ніж грошима, успіх притягує і те й інше.

Народжені 11 лютого часто відчувають проблеми в емоційній сфері. Зазвичай вони хочуть, щоб їх оточували гарні речі і виявляють досить дитячості в задоволенні своїх потреб, що іноді обходиться надто дорого. Позбутися від підвищеної збудливості їм допоможе курс психотерапії або робота з психоаналітиком. Ці люди схильні переїдати або вдаватися до надмірностей в сексі. Народжені 11 лютого повинні дотримуватися певної дієти, в якій були б розумно збалансовані всі необхідні для організму елементи. Що стосується фізичних вправ, то, мабуть, астеніків більше всього підійде легка навантаження (біг, танці, аеробіка), інші ж без шкоди для здоров’я можуть займатися будь-якими видами спорту.

Багато хто з народжених 11 лютого прагнуть підвищити якість життя навколо себе. Подібні устремління можуть бути як концептуальними і винахідливими, так і виразно гедонистическими. У будь-якому випадку навіть зовнішній вигляд тих людей, які постійно взаємодіють з народженими 11 лютого, з часом помітно змінюються. Ключове слово для них — це поліпшення, оскільки народжені в цей день переконані, що речі навколо них не настільки гарні, як могли б бути.

Знак Зодіаку 11 Лютого — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку зарахований до групи Повітряних знаків, які відрізняються наступними якостями: об’єктивність, реформізм, природність, демократизм, впевненість.

Планета Управитель: Уран. Зумовлює новаторство. Планета сприятлива для тележурналістів. Планета у вигнанні – Сонце. Її Водолії можуть подякувати за м’якість характеру, а також відсутність внутрішнього стрижня.

Дата 11 лютого знак зодіаку – Водолій, який дарує своїм підопічним вміння генерувати велику кількість нешаблонных ідей і проектів. Ваше марнославство і активність допомагає вам втілювати ці ідеї в життя, домагатися їх реалізації. Харизма і вроджене чарівність допомагає вам звертати увагу оточуючих на ваші ідеї та проекти. Вами захоплюються, хоч часто і не розуміють, а ви самі відчуваєте себе провідником якихось незрозумілих сил, вершать історію. Водолій, знак зодіаку народжених 11 лютого, саме такий вплив справляє на людей. Популярність і успіх поступово стануть вашими незмінними супутниками.

Як правило, народжених 11 лютого рідко можна дорікнути в егоїзмі. Хоча серед них, звичайно, зустрічаються і такі, хто в першу чергу буде прагнути до досягнення особистого благополуччя, а вже потім (та й то далеко не завжди) думати про потреби інших. Подібний підхід до життя може приносити насолоду, але лише тимчасово, а потім неминуче з’являються біль, розчарування, ревнощі і як вінець всьому — самотність у позолоченій клітці, з якої немає виходу. І все ж найбільш прогресивні особи з числа тих, хто народився 11 лютого, вміють по-справжньому цінувати розкіш, з радістю присвячують себе служінню оточуючим.

Намагаючись змінити якість життя інших людей, народжені 11 лютого не лише прагнуть налагодити їх побут, а також наповнити її великим змістом. У самому справі, народженим у цей день дійсно вдається отримувати задоволення від життя, не упускаючи найбільш важливі моменти її. Свобода — ось основний сенс існування народжених 11 лютого, особливо в світлі необхідних для кожної людини обмежень. Народжені в цей день ненавидять будь-які поразки у своєму житті — будь то фізичні, духовні або фінансові. Потрапляючи в неприємні ситуації, вони швидко знаходять вихід з положення, що створилося, і вказують правильний напрямок оточуючим. Іноді, правда, у своєму прагненні поліпшити життя більшості своїх друзів, сім’ї або просто знайомих, вони здатні захопитися.

На жаль, народжені 11 лютого часто випускають з уваги той факт, що більшість людей воліють йти своєю дорогою, навіть якщо вони роблять помилки або стають бідними. Зрозуміло, важко спостерігати за дурними або надто впертими індивідуумами, які продовжують здійснювати одні й ті ж помилки. Але все-таки кожна людина повинна пройти свій життєвий шлях так, як йому хочеться. Народжені 11 лютого можуть обіймати високі позиції в суспільстві. Однак іноді їх сприймають як реакціонерів і антагоністів і сприймають відповідно цим рисам характеру, не дивлячись на їх зусилля до того, щоб позитивний прогрес був присутній у всьому. Таким чином, для того щоб домогтися максимального успіху, народженим 11 лютого потрібно культивувати в собі почуття такту, розвивати дипломатичність і стати більш чутливим щодо тих ситуацій, які відбуваються з іншими людьми.

Чоловік Водолій — народився 11 Лютого

Чоловіки, народжені 11 лютого — володіють наступними властивостями: такий кавалер — інтелектуальний, доброзичливий, товариський. Головне завдання їхнього життя, це самовдосконалення, проведення реформ, робити все те, що допоможе змінити їх життя на краще, вивести її на новий, більш якісний рівень.

Жінка Водолій — народилася 11 Лютого

Жінки, чия дата народження припадає на 11 лютого, наділені такими відзнаками натури: така дама — повна новизни, легка в спілкуванні, безпечна. Вони люблять комфорт у всьому, у своєму житті, побуті і у внутрішньому стані душі, внаслідок чого і прагнуть підняти рівень і якість свого життя.

День Народження 11 Лютого

Народилися 11 лютого знак зодіаку Водолій, воліють ставити перед собою найскладніші завдання і з успіхом реалізовувати їх. Вони активні і досить честолюбні, мають широке коло інтересів і люблять перемагати. Ураження сприймаються ними болісно, проте тільки підштовхують до подальшого удосконалення навичок і вмінь. Незважаючи на всі позитивні якості, характер у народжених 11 лютого знак зодіаку Водолій, досить складний, адже вони надто імпульсивні і навіть запальні. Більшість також досить дратівливі. Цьому є пояснення: величезна кількість енергії, зібране у Водоліїв, просто знаходить таким способом вихід.

Щоб звести притаманну таким людям дратівливість і запальність до мінімуму, слід дати цієї енергії іншу можливість виходу, наприклад, навантажити себе справами. Це може бути догляд з головою в роботу або домашні обов’язки. В такому разі на негативні емоції просто не буде вистачати сил. В додаток до цього слід розвивати навички дипломатії і вчитися йти на компроміси, наскільки складним заняттям це не здавалося на початку. Потрібно також звернути увагу на свою зайву прямолінійність, адже вона не завжди буває до місця і часто відштовхує співрозмовників. Деякі можуть навіть вважати це за грубість і невихованість.

Люди, народжені 11 лютого знак зодіаку Водолій, наділені гострим розумом і здатністю схоплювати інформацію на льоту. Незважаючи на зайву різкість і навіть цинізм, вони дуже проникливі, що цінується їх друзями і рідними по достоїнству. Серед плюсів також можна виділити підвищене почуття відповідальності і бажання піклуватися про улюблених. Звичайно, потрапити в найближче оточення таких водоліїв непросто, але тепло, яке вони дарують, варто зусиль. Вони доводять до досконалості кожну деталь, облагороджують навколишній їхній простір, тим самим роблячи краще і якісніше не лише своє власне життя, але і життя людей навколо. Помічено, що навіть зовнішність тих, хто близький до народженим 11 лютого знак зодіаку Водолій, поступово змінюється в кращу сторону.

Проте далеко не всі готові до такого втручання в особистий простір, тому народженим 11 лютого знак зодіаку Водолій, слід бути акуратніше із своїм прагненням до ідеальності. Пам’ятайте, що більшість воліє йти своєю дорогою, якою б складною вона не була. Хоч такі люди і обожнюють оберігати та всіляко захищати інших, самі вони воліють бути вільними і незалежними. Свобода є буквально сенсом їх існування. Не дивно, адже їх знак зодіаку відноситься до стихії повітря, вони не потерплять, щоб їх обмежували. Народжені 11 лютого знак зодіаку Водолій, вміють щиро радіти життю і всього навколишнього, знають, як добре влаштуватися в житті і отримати тільки найкраще. Разом з цим вони обожнюють плисти проти течії, не рахуючись з думкою нікого навколо.

Любов і Сумісність

Ви любите гарні речі і прагнете розділити задоволення від них з оточуючими. Ви більш романтичні, ніж багато Водолії, і націлені на довготривале партнерство. До численним друзям ви ставитеся з відкритим серцем і любов’ю, яку інші представники вашого знаку залишають для близьких і рідних.

Хороший шлюбний союз з довірчими відносинами і взаимоуважением, передбачається, народженого 11 лютого Водолія з Терезами, Стрільцем і Близнюком. З перерахованими знаками, ця людина найбільш сумісний, у них майже однакові погляди на життя, ті ж життєві пріоритети. Чималі шанси на позитивний шлюбний союз, як і на сімейне взаєморозуміння у цієї людини з Рибою, Стрільцем і Овном. У зрілому віці — перспективний шлюб передбачається з Левом. Готуйтеся кардинально змінити себе, звичайно ж, якщо надумали створити сім’ю з Дівою, Рак, Водолієм, Скорпіоном або Телям. Якщо скажете — нехай самі змінюються, значить не варто витрачати свій дорогоцінний час, навряд чи ви домовтеся з ними до чогось.

Робота і Кар’єра

Мимоволі намагаючись виконати життєве призначення Водолія, а ми пам’ятаємо, 11 лютого — який знак зодіаку, саме Водолій, ці люди намагаються поліпшити життя людства і оточуючих людей. Взагалі вони намагаються вдосконалити все, що бачать, це стосується навіть зовнішності і вміння подати себе їх друзів і оточуючих, яких вони невпинно штовхають на шлях самовдосконалення.

Це справжні гедоністи, які люблять споглядати красу у всіх проявах. Далеко не завжди при такому підході до життя ці люди є егоїстами, хоча останні серед них час від часу трапляються. Втім, довго насолоджуватися егоїст не зможе, так як в кінці шляху його неодмінно чекатиме розчарування та біль, спричинені самотністю, нехай навіть і в повному достатку. Найбільш розвинені особистості з народжених 11 лютого по-справжньому цінують розкіш і багатство, але не впадають у крайнощі і основним своїм обов’язком бачать служіння людству.

Здоров’я і Хвороби

Часто народився 11 лютого потрібна допомога професійного психолога або психіатра. Справа в тому, що ці люди надто залежать від насолоди і розкоші. Вони цінують красу і якість, але іноді це переходить всякі розумні межі. Їх нервова система часто відчуває перевантаження, які проявляються в легких психічних відхиленнях і зацикленості на тих чи інших речах.

Іноді народилися 11 лютого поводяться як маленькі діти у своєму невгамовному бажанні все нових і нових іграшок, тобто розваг. Часто вони не знають міри в їжі або плотських утіхах. Їм суворо необхідна збалансована дієта і регулярні фізичні навантаження: біг, пілатес, аеробіка, шейпінг.

Доля і Удача

В цей день народжуються амбітні, дратівливі і володіють запальною вдачею люди. Вони рішучі, неспокійні, постійно перебувають у русі. Кмітливі; швидко приймають рішення, що призводить до неправильних вчинків і створює проблеми, часом складні. Вони різання в своїх судженнях, їх висловлювання часто ображають навколишніх людей, створює труднощі в спілкуванні. Їх непередбачуваність може призвести до того, що багато люди відвернуться від них. Народженим в цей день необхідно контролювати свої емоції, навчитися більш продумано будувати відносини з людьми. Якщо їм вдасться змінити свій характер, стати більш спокійними і тактовними, вони зможуть створити для себе прекрасні умови життя.

Поради Водоліям, Народженим 11 Лютого

Народилися 11 лютого погано переносять невдачі та поразки. Вони відразу ж діяльно шукають вихід зі складних ситуацій, а потім безкорисливо і з радістю діляться рецептом щастя з оточуючими, адже для людського блага їм нічого не шкода. Відразу стає ясно, який знак зодіаку 11 лютого, адже подібним людинолюбством відрізняються Водолії. Буває, що народилися 11 лютого впадають у крайнощі і намагаються навчити інших людей жити «правильно», приймати за них рішення і в чомусь обмежувати їх, хоча парадоксальним чином вищою цінністю вони вважають якраз таки свободу. Вони можуть почати чинити тиск на своїх близьких або, якщо вони наділені владою, то результат їх діяльності буде більш помітний в соціумі.

Їм може здатися, що хтось має намір заганяє себе в пастку, робить помилку, і, забувши про дипломатичності, вони можуть нетактовно витягнути людей за шкірку і веліти їм розвиватися у певному напрямку. Так от така поведінка – помилка, причому дуже серйозна. Кожна людина має право проживати своє життя так, як вважає за потрібне, і здійснювати свої помилки. Можна попередити, поговорити, розтлумачити, але силою утримувати людину від скоєння помилок – глибоко неправильно і пахне справжньою тиранією. Допомагати людям потрібно так, щоб ні до чого не примушувати. Будьте тактовні, не забувайте про міру, намагайтеся проявляти більше уважності по відношенню до іншого індивідуума, і тоді ви зможете уникнути подібної помилки.


Залишити відгук