Сонник Канава — до чого сниться ?

Якщо вам снилася канава, це попередження про те, що ви можете витратити гроші на покупку абсолютно непотрібних вам речей. Будьте обачні, так як гроші підуть, а у вашому будинку з’явиться ще одна безглузда дрібничка. Навіть якщо ви давно хотіли придбати щось, відкладіть покупку ненадовго – час для неї прийде дуже скоро. Якщо ваші знайомі, сусіди, родичі просять вас купити щось для них, постарайтеся відмовитися, так як ви обов’язково купіть «не той розмір», і, незважаючи на кращі спонукання, опинитеся крайніми.

Крім того, канава сниться до вашої участі у фінансовій афері. Якщо ви копаєте канаву, то сон указує, що в житті ви самі будуєте перешкоди, щоб долати їх. Якщо в побаченої вами канаві вода каламутна, то в реальному житті вам доведеться розбиратися з усіма сімейними проблемами.

Якщо чоловік побачив уві сні суху канаву — у нього проблеми з ерекцією і сім’явипорскуванням, можливо сухостій. Якщо жінка побачила суху канаву — у неї часто бувають проблеми під час місячних, а також можливі ускладнення під час вагітності. Канава, наповнена водою — говорить про хороше здоров’я, яке потребує постійної уваги до себе: режим харчування, дієта, гімнастика, вітаміни і т. д. Канава з брудною водою — попереджає про можливі захворювання в сексуальній сфері. Якщо ви перестрибнули через канаву або перейшли через неї за колоди, дошки, містка — ви прагнете змінити своє життя і у вас є сили зробити це. Якщо ви впали в канаву, неважливо, суху або з водою — вам слід найближчим часом звернутися до лікаря.

Падіння в канаву віщує початок невдалої смуги, особливо забруднилися при падінні або поранившись. Якщо Ви розчищаєте уві сні канаву, щоб дати воді дорогу — цей сон обіцяє Вам гарне завершення давно тягнеться справи, можлива прибуток. Якщо Ви обходите канаву або ж перестрибуєте її, значить труднощі, приготовані Вам долею, на повірку виявляться для Вас досить безневинними. Інтриганам за Вашою спиною доведеться несолодко. Рити уві сні канаву — знайти скарб. Необов’язково в надрах Землі, нагорі знахідки теж мають місце бути.

Падати в канаву — знак великих невдач у справах. Якщо при падінні ви поранитися або испачкаетесь, то ваші справи прийдуть у занепад. Розчищати її уві сні, щоб вода проходила вільно, — знак прибутку або розв’язки заплутаної справи. Обійти канаву або перестрибнути через неї означає, що ви успішно подолаєте труднощі, а підступи ворогів будуть вам страшні. Прорити канаву в сні — знак цінної знахідки. Дивіться тлумачення: Земля, Засипати, Йти.

Впасти у сні в канаву — подібний сон служить провісником великих потрясінь і цілої низки нещасть. Дуже поганий знак, якщо такий сон з’явиться напередодні весілля. Свято, якого з таким нетерпінням чекають дівчина чи юнак, відбудеться, тільки ось цей шлюб виявиться досить невдалим. Людям, причетним до торгівлі, це сон може обіцяти перетворення в банкрутів.

Впасти в канаву — сон з таким сюжетом віщує якусь втрату особистого характеру і погіршення стану справ. Якщо вам вдалося її перестрибнути, то це означає, що ваша поведінка змусить людей забути про підозри у вчинені колись вами проступки.

Приснився канава, повна чистої води, є провісником добрих змін у житті: призначення на почесну посаду, достатку. Вода в канаві текла бурхливо — настають втрати, дії ваших недоброзичливців. Пересохла канава сниться до засмученням.

Рити канаву — до тяжкого праці; впасти у неї — небезпека для людини з тяжким діагнозом — смерть; вилазити з канави — перемогти небезпека; канава з помиями — втрата чесного імені; незаповнена канава — до бідності.

Попереду у вас знахідка. Можливо, ви відшукаєте коштовності або скарб.

Канава — проблема, ризик, труднощі.


Залишити відгук