Сонник Канатоходець — до чого сниться ?

Канатоходець, що виконує трюки, вражаючі уві сні ваше уяву, сниться як ознака того, що ви з партнером маєте різне думка про ваших сексуальних стосунках і взаємних здібностях. Вам варто було б поговорити на цю йому. Самому ходити по канату — сновидіння є віддзеркаленням вашого сильного бажання привнести якусь новизну у ваше інтимне життя. Ви багато думаєте про це і навіть придумали деякі незвичайні елементи, але соромитеся донести своє бажання до партнера. І абсолютно марно.

Якщо ж зі сну трюки на канаті виходять за рамки традиційного ходіння і являють собою дуже небезпечні експерименти (наприклад, кататися по канату на велосипеді на великій висоті) — значить, ваші фантазії на сексуальну тему виходять за межі прийнятного для другого партнера і не будуть прийняті їм, як би вам цього не хотілося.

Якщо вам приснився канатоходець, будьте напоготові. Врахуйте, що зараз не найкращий час для ризикованих кроків, якої б сфери вони не торкалися. Падаючий канатоходець сниться до погіршення вашого іміджу в очах оточуючих, головним чином, представників протилежної статі. Побачили себе в ролі канатохідця — значить, вам належить дуже нервова робота. Йшли по канату і впали — ви переживете величезний стрес і перенапруження не пройде для вас безслідно. Якщо сниться, що був канатохідця хтось із ваших близьких, то тактовність і спритність цієї людини врятують вас в дуже делікатній ситуації.

Канатоходець уві сні — це знак небезпеки. Після такого сну постарайтеся уникати ризикованих підприємств. Те ж саме означає і сон, у якому ви самі будете ходити по канату. Якщо пройдете весь шлях вдало уві сні, то ризик принесе вам прибуток в реальному житті. Погано бачити, що ви падаєте або зістрибуєте з каната уві сні, т. к. це означає реальну небезпеку для життя. Ризикована справа, що вам запропонують, приречене на провал. І в кращому випадку ви зможете забрати ноги. Дивіться тлумачення: Акробат.

Спостерігати за тим, як канатоходець в цирку виконує номер перед глядачами: означає, що вже довгий час вас турбує одна і та ж проблема, вирішити яку, як вам здається, ви не в змозі. Не варто зневірятися, якщо ви побачили, що канатоходець тренується на арені в відсутність глядачів: значить, у вашому житті настане період повного затишшя. Зараз не час для бурхливої діяльності. Проявіть витримку і почекайте трохи, тоді ваші бажання почнуть потроху збуватися.

Бачити уві сні канатохідця — передвісник того, що занепокоєння оточуючих допоможе Вам уникнути непотрібного ризику. Побачити акробатом себе — обіцяє несподіванка, і в той же час — тягар відповідальності за щось, труднощі і підступи ворогів. Для молодої жінки побачити в сні канатоходців — приємне ознака її успіхів у чоловіків.

Якщо вам сниться канатоходець, що виконує складний номер — це означає, що ви вважаєте себе майстерним коханцем, проте ваш партнер не дотримується вашої точки зору. Вам слід поговорити з ним відверто, можливо, вдасться вирішити багато проблем.


Залишити відгук