Сонник Канат — до чого сниться ?

Бачити канат у сні означає, що втрачене знайдеться, а втікача зловлять. Якщо ні те, ні інше нічого вам не говорить, то чекайте перешкод у ваших справах. Вхопитися за канат у сні означає, що ви зумієте з честю вийти зі скрутного становища і знайти собі опору і захист. Лазити по канату у сні означає, що ваші справи повільно і з труднощами, але все ж будуть просуватися. Після такого сну не чекайте легких грошей і розваг. То ж значення має сон, у якому ви спускаєтеся по канату.

Повиснути на канаті у сні пророкує, що ви потрапите в скрутне становище і протягом деякого часу будете чекати вирішення вашого питання. Розгойдуватися на канаті у сні означає нестабільність вашого положення в суспільстві. Погано бачити у сні, що ви пов’язані канатом і не можете звільнитися. Такий сон пророкує, що незабаром у вас виникнуть серйозні труднощі, з якими вам дуже важко буде впоратися. Іноді після такого сну чекайте, що ваш бізнес і доходи будуть залежати від іншої людини. Тільки закоханим такий сон пророкує бажані узи любові.

Тримати когось прив’язаним на канаті у сні — знак того, що ви будете мати досить сил і влади, щоб підкорити інших людей. Закоханим такий сон пророкує взаємність почуттів, а можливо, і шлюбні узи. Кидати канат кому-небудь — знак того, що ви протягнете руку допомоги людям, які опинилися в біді. Якщо вам присниться, що у вас в руках залишилися обривки каната або мотузки, то вас чекає розчарування і втрати. Іноді такий сон означає, що кохана людина піде від вас, а справа прогорить. Якщо ж ви тримали когось в руках і хтось повністю залежав від вашої волі, то після такого сну все зміниться. Ця людина звільниться від вашої опіки і буде жити своїм життям. Дивіться тлумачення: Мотузка.

Сон, у якому Ви побачили канат — означає труднощі і ускладнення у справах, а також невизначену ситуацію в любові. Якщо Вам сниться, що Ви лізете по канату — у реальному житті Ви здолаєте ворогів, які намагаються нашкодити Вам. Спускатися з канату — передвістя розчарування у самих райдужних моменти Вашого життя. Якщо Ви пов’язані канатом — Ви, найімовірніше, поступіться кохання всупереч голосу розуму. Розірвати канат — означає Вашу здатність перемогти своїх ворогів і подолати перешкоди.

Зв’язувати канати — пророкує, що Ви будете мати владу, достатньою, щоб управляти іншими людьми на свій розсуд. Якщо Вам сниться, що Ви йдете по канату — Ви будете брати участь у ризикованому підприємстві і досягнете успіху. Бачити, як інші йдуть по канату — передвіщає, що Ви отримаєте вигоду з ризикованих підприємств інших людей. Перестрибувати уві сні через канат — знак того, що Ви будете здивовані своїй участі в хвилюючою кров шалений витівку, що межує з сенсацією. Перестрибувати через канат з дитиною — означає, що Ви егоїстичний і владна людина.

Захопити канат ногою — пророкує, що в хорошому настрої Ви будете доброзичливі і добрі до людей. Якщо Вам сниться, що Ви опускаєте канат з вікна стоять внизу людям, вважаючи, що господарі ставляться до цих людей вороже і не пускають їх у готель — такий сон пророкує, що Ви будете залучені в деякий справа, яка не припаде до смаку Вашим друзям. Але це справа буде Вам цікаво і принесе задоволення. Молодій жінці такий сон обіцяє не зовсім дозволені задоволення.

Побачений канат — це символ міцних зв’язків з якоюсь близькою людиною. Канат був підвішених до стелі — значить, вам вдасться вирішити якусь пов’язану з вашим партнером проблему, причому завдяки хорошому сексу. Ви будете здивовані близькістю і розумінням, які, як вам здавалося, вже давно були втрачені.

Якщо у вашому сні професійний канатоходець виконував трюк, вражаючи вашу уяву своєю майстерністю, це говорить про те, що думки ваше і вашого партнера щодо ваших здібностей в любовній сфері дивно різняться: ви думаєте про себе як про талановитого(ой) коханця(цє), у той час як партнер дотримується іншої думки. Вам варто було б обговорити це з ним.

Забиратися по канату — такий сон говорить про постійне ваше бажання новизни в інтимному житті. Ви вигадуєте незвичайні речі, частенько дивують і навіть вражаючі вашого партнера. Всі ваші труднощі можуть знайти дозвіл, якщо ви займетеся — для різноманітності — і традиційними видами сексу з коханою людиною. Якщо уві сні ви падали з каната, це говорить про те, що ви так само, як у вир з головою, кидаєтеся у бурхливий вир плотських утіх. Однак пізніше це набридне настільки, що відразу вас буде охоплювати навіть при одній думці про невиннейшем поцілунку.

Бачити канат у сні – утруднення в справах, невизначеність в любовних відносинах. Лазити по канату – впоратися з ворогами, будують проти Вас плани. Спускатися – розчарування у найяскравіші хвилини життя. Йти по канату в ролі канатохідця – ризикована участь у майбутній угоді, де Вам дивно пощастить. Якщо інші йдуть по канату – отримання вигоди з вдалої оборудки інших.

Бачити уві сні довгий товстий канат – Ви боїтеся власних фантазій і приховуєте їх за маскою неприступності. Бачити перетертий канат, який ось-ось обірветься, – в найближчому майбутньому Ваша любов і вірність будуть піддані нелегкого випробування. Витримавши його, Ви відчуєте справжнє щастя.

Від падіння в невідомість утримує канат — неочікувані труднощі та складні ситуації. Але завдяки підтримці вищих сил все налагодиться. Змагальний перетягування каната – суперництво. Підтягуватися на мотузці – підвищення і успіх на роботі.

Іти по канату — хитка, слизьке положення. Бачити, лізти — зусилля; дуже сильна залежність, прихильність (частіше, до одного з батьків).

Розірваний вами канат – проблеми, які ви подолаєте. В’язати канат – наявність важелів для маніпулювання оточуючими.

Якщо снився канат, морські снасті, прийдуть незабаром добрі вісті.


Залишити відгук