Сонник Канарейка — до чого сниться ?

Канарейка сниться до отримання задоволень, які стануть для вас повною несподіванкою. Для молодої жінки мати у сні симпатичну канарку — це до високих почестей, щасливого втілення юнацької любовної мрії; можливі успіхи на терені літератури. Вам подарували канарку — значить, отримаєте бажане спадщину. Якщо ви уві сні випустили канарку, це означає, що з ваших рук випурхне птах удачі, і найпотаємніші мрії обернуться гірким розчаруванням. Канарейка вмирала — значить, друзі виявляться невірними.

Канарки, які уві сні літали і співали в розкішних апартаментах, сняться до задоволень, насолоди, свята; життя буде наповнене вишуканою витонченістю, задоволенням від дружніх стосунків, ви будете багаті. Освітлення при цьому було якимось загадковим або яскравим до ненатуральності — такий сон повідомляє про те, що усі ваші надії, на жаль, виявляться помилковими і не ніколи не втіляться в життя. Вашим найлютішим ворогом власну довірливість. Після цього сну молодій жінці має остерігатися улесливих обіцянок, що можуть призвести до розчарування. Особливо часто подібні казкові сцени збивають з істинного шляху і становлять небезпеку для жінок.

Її спів чути в сні — знак приємних звісток. Чим голосніше буде співати канарейка, тим важливіше будуть известия. Чоловікам такий сон передвіщає, що він може потрапити в хитро сплетені жіночі мережі. Побачити канарку в сні означає ваш щасливий шанс влаштувати своє життя. Мертва або хвора канарейка в сні передвіщають розлуку з близьким і дорогим людиною або ж невиконання бажання, а також засмучення, які послідують за сумними подіями.

Отримати в подарунок канарку або несподівано виявити її у своєму домі означає, що скоро ви зробите цінне придбання, на яке і не розраховували. Іноді такий сон означає отримання спадщини. Літаючі канарки уві сні — провісники радісних подій. Але якщо ви злякаєтеся їх уві сні, то не чекайте нічого хорошого. Упустити канарку, побачити уві сні її клітку порожній — передвісник поганих звісток про упущену вигоду. Дивіться тлумачення: Птахи.

Канарейка уві сні, що перебуває в доброму здоров’ї, — хороший знак, в той час як хвора чи мертва — символ туги і втрат. Загалом бачити цю пташку віщує несподівані задоволення. Для молодої жінки бачити, що у неї живе прекрасна канарейка, передрікає високі почесті, успіхи в літературних справах або щасливе здійснення юнацької любовної мрії. Якщо вам подарували канарку, сон обіцяє одержання спадщини. Випустити канарку каже про розчарування в найдорожчих вам бажаннях. Якщо канарейка помирає, то сон говорить вам про невірність друзів. Пурхають і співаючі канарки в розкішних апартаментах — вишукані задоволення, витончені насолоди, свято і багатство; приносять задоволення дружні відносини. Однак при всьому цьому пам’ятайте, що ваша довірливість — ваш найлютіший ворог.

Канарейка віщує задоволення. Дівчина, якій сниться, що в неї є канарейка, досягне високого положення в суспільстві. Такий сон обіцяє їй зустріч з людиною, у якого вона закохана довгий час, і щасливий шлюб з ним. Побачити в сні смерть канарки обіцяє самотність і втрату коханого. Канарки, пурхають в розкішних кімнатах, віщують удачу в любові, радісні зустрічі з коханим, подорожі. Однак якщо в приміщенні неприродне освітлення, це означає, що жінці варто бути обережною, інакше вона ризикує стати жертвою лестощів нечесного людини. Такий сон небезпечний для дівчини, яка занадто довірлива.

Бачити, як летить канарейка, – до багатого життя. Бачити, як вона сидить на високому дереві, – до поваги. Бачити її у себе на голові – до неблагополуччю. Бачити, як канарки б’ються, – до серйозної конкуренції. Бачити, як канарейка тримає в дзьобі їжу, – до багатства. Бачити, як канарейка сидить у гнізді, – до спокійного життя. Бачити канарку, полетіла в інше гніздо, – символ того, що вам необхідно зайнятися новою справою. Бачити канарку на землі – до пониження в посаді.

Канарейка в сні символізує несподівані задоволення. Якщо уві сні вам подарували канарку – на вас чекає довгоочікуваний спадщину. Для жінки такий сон може означати літературний талант або щасливе здійснення напівдитячої мрії про кохання. Випустити канарку – до нереальних мрій. Смерть канарки у сні передвіщає невірність друзів.

Почувши в сновидінні пісеньки, распеваемые прекрасним голосом канарки, ви можете морально готуватися до весілля, адже вона вже скоро. Після шлюбу ви совьете даний затишне сімейне гніздо, де будете жити в повному достатку і любові один до одного. Якщо дві пташки в клітці побачила заміжня жінка, то їй належить народити близнюків.

Канарейка — свято, торжество. Якщо у Вашому сні канарейка вмирає — застереження. Можливо в житті з’являться вороги і недруги. Випускати канарку з клітини — розчарування, невдоволення.

Перелітає канарейка — це радісна звістка. Співоча канарейка — до свята, веселощів і радості.

Канарейка — до сімейного затишку, душевного спокою і спокійного, розміреного життя.

Канарейка — символ радості та удачі. Бачити літаючих канарок — несподіваний успіх.

Канарейка віщує шлюб, який буде дуже вдалим.

Канарейка — фальш у відносинах; в клітці — любов.


Залишити відгук