Сонник Канал — до чого сниться ?

Якщо в каналі, який прийшов вам в сновидінні, вода була мутною, цвіла, то це неприємний знак, оскільки за ним можуть слідувати підступи ваших недоброзичливців, недуга, зокрема розлад шлунка. Але якщо води були чистими, це сон до життєвого спокою та відданість друзів. Молода жінка в сні ковзала в човні по каналу — наяву у неї буде цнотливе життя за суворими правилами і обожнює її чоловік. Уві сні вона минула по мосту канал з прозорими водами і стала на березі рвати рослини, серед яких був папороть, — сон з таким сюжетом пророкує, що вона буде мати в суспільстві величезний успіх і все життя проживе в різноманітних задоволеннях. Однак якщо вода була мутною, це означає, що їй належить часто опинятися в мережах спокуси, її будуть мучити утруднення в справах і нервові зриви, якщо тільки вона не дослухається цього сну як попередження.

Побачити в сні водний канал, вказує на приємні зміни в житті і нові знайомства. Якщо ви пливете в човні, при цьому почуття радості вас переповнюють, значить в житті ви позбудетеся від рутини побутових проблем, і нарешті зможете відпочити. Якщо ви пливете по великому каналу на прогулянковому катері, тоді будьте готові взяти на себе відповідальність за інших людей. Переходити через канал по мосту або перепливати на поромі — подолання невдач, перешкод, які заважали досягти мети до благополуччя і процвітання. Перепливати самому канал — остерігайтеся в житті небезпек.

Якщо жінці або дівчині сниться, що вона ковзає в човні по спокійній воді каналу, це означає, що вона проживе сувору і цнотливу життя, а чоловік буде любити і поважати її. Якщо ж у сні дівчина перейде через канал з чистою водою по мосту, а потім буде збирати різні рослини на березі, це означає, що вона буде все життя віддаватися задоволення і досягне успіху і видного положення у суспільстві. Однак якщо вода в каналі брудна й каламутна, це обіцяє їй труднощі. Вона буде бентежитися і переживати з приводу кохання, із-за чого дуже можливий нервовий зрив.

Бачити зрошувальний канал у сні передвіщає нові знайомства, прибуток і стабільний дохід. Плисти по каналу, який веде вас з однієї водойми в інший, — передвісник змін, переходу до чогось іншого. Висохлий канал або непрохідний канал у сні — знак труднощів і перешкод, з якими вам буде складно впоратися. Такий сон означає, що ваші справи відкладаються, а доходи скоротяться. Дивіться тлумачення: Вода

Якщо вам сниться канал з чистою водою – вам належить спокійна, помірна життя та відданість друзів. Брудна, затхла вода віщує хворобу, шлункові розлади. Можливі конфлікти з недругами.

З кимось познайомитись.


Залишити відгук