Сонник Камиш — до чого сниться ?

У снах очерети є провісниками майбутнього щастя. Зрізаний або зламаний вами уві сні очерет сниться до того, що через непереборних перешкод ваші плани можуть не здійснитися. Вам варто подбати про страховку і не робити різких рухів і ривків.

Якщо вам снився очерет, то постарайтеся бути гранично обачними, так як ваша нікому не потрібна підприємливість може дати негативний результат. Ви можете потрапити в складну і заплутану ситуацію, для виходу з якої вам доведеться заручитися підтримкою когось із знайомих. Намагайтеся не виступати в ролі матері Терези і пропонувати руку дружби тим, хто повністю ігнорує вас.

Якщо в проміжку з п’ятниці до понеділка вам сниться очерет, то має відбутися бенкет з численними видами випивки. У ці дні потрібно бути гранично уважними: алкоголь до добра не приводить. Якщо уві сні ви збирали очерет, то наяву ви зробите необачні кроки, які негативно позначаться на вашому кар’єрному зростанні.

Хорошим сновидінням є побачений берег, на якому виростає очерет. Такий сон є передвісником благополучного життя і удачі. Фінансове неблагополуччя і неприємності сон пророкує з палаючим очеретом. Виникнення складної ситуації варто очікувати після сну, в якому людині дарують букет з очерету. Меланхолія і невелика печаль спіткає людину, побачив уві сні сухий очерет. Поранення уві сні про сухий очерет обіцяє перешкоди на шляху до наміченої мети.

Будете щасливі в справах, особливо пов’язаних з торгівлею нерухомістю та пересуванням по воді. Приснилося, що ви прикрашали очеретом будинок, — це до сумного події в його стінах. Побачити меблі з тростини — до подорожі.

Якщо приснився росте очерет або очерет, сон говорить про те, що рух на шляху до успіху і щастя у вас буде швидким і впевненим. Зрізана очеретина сниться до повного провалу всіх починань.

Вважається, що сон про очеретах, приносить успіх, якщо тільки ви не побачите уві сні, що горить очерет, зрізаний або зламаний. В цьому випадку не розраховуйте на хороше.

Сон, у якому ви бачите очерет або очерет, означає, що ви зможете домогтися щастя в любові. Однак зрізаний очерет віщує нещастя і самотність.

Знак нелегких любовних відносин.


Залишити відгук