Сонник Камін — до чого сниться ?

Бачити уві сні камін без вогню — до неприємностей, можливо, ви втратите роботу, або захворіє хтось із ваших близьких. Бачити камін з палаючими в ньому дровами — навпаки, віщує отримання хорошої посади і міцне здоров’я. Хворому цей сон обіцяє одужання. Сидіти в сні, гріючись біля каміна — наяву потрапите в неприємна пригода з трагічним наслідком. Розпалювати камін — знак втішною, спокійною і мирною обстановки в родині, достатку в домі. Якщо камін чадить і не розпалюється — отримаєте сумна звістка від далеких родичів.

Сильне полум’я в каміні — означає радість і гарний настрій після спілкування з приємними, сердечними людьми і безтурботного відпочинку на лоні природи. Топка каміна, закрита ґратами — віщує щастя і одужання після тривалої хвороби. Мерзнути у палаючого каміна, який не гріє — до сумним подіям, нещасного випадку з близькими і дорогими для вас людьми. Тріснута кладка каміна — говорить про те, що ви посваритеся з друзями на ґрунті ділових інтересів. Закопчений, весь у сажі камін — говорить про те, що вас оклевещут недоброзичливці, але вам вдасться уникнути неприємностей.

Топити камін вугіллям — знак благополучній любові і сімейного щастя. Залазити у сні в камін — наяву зазнати серйозної небезпеки в дорозі. Бачити когось у каміні — надасте допомогу постраждалим і знедоленим. Камінні щипці, побачені вами уві сні — говорять про те, що незабаром вам буде потрібно затратити багато сил для того, щоб впоратися з якоюсь важкою роботою, вам доведеться нелегко, але ви доведете справу до кінця. Заглядати в сні в порожній камін без вогню і дров — віщує печаль.

Якщо приснився камін, то в майбутньому вам можуть повідомити новину про захворювання, яка виявиться надто поспішним і не буде правдиво відображати стан речей. Спускатися в камін з димоходу — до смутку. Зарослий плющем або виноградною лозою камін сниться до щастя, яке прийде у ваше життя після печалі і втрати когось із родичів. Бачити вогонь у каміні — такий сон означає, що в житті настає дуже хороший період. В сновидінні ви ховалися біля каміна — погане передвістя: стан справ погіршиться, а вашу душу обуяют сумніви і гіркі почуття.

Молодої жінки сон, у якому вона спускалася вниз по димоходу, повідомляє, що вона зробить якийсь недоречний, порушує правила пристойності вчинок, який викликає жах навколишніх. Якщо піднімалася, то уникне якоїсь біди. Якщо у вашому сні з’явилася підставка для дров у каміні, то з друзями у вас встановляться вельми приємні і теплі відносини. Зазирнути у сні в камін, де немає ні вогню, ні дров, — це до різних негараздів.

Камін і уві сні, і в житті є символом домашнього затишку, спокою в родині, достатку і радості. Бачити його в кімнаті палаючим або запалювати у сні — знак швидкого поліпшення добробуту, щастя і радості. Іноді такий сон пророкує одержання вигідного місця. Грітися біля каміна у сні — знак того, що ви отримаєте захист від ворогів.

Виявити, що камін вже охолов, означає, що ваш коханий охолов до вас і, можливо, скоро вас чекає розлука з ним. Згаслий, розвалений, затухаючий камін у сні бачити — передвісник смутку, прикростей, перешкод у справах, збитків і бідності. Підкидати вугілля в камін — до сварки. Уві сні побачити камін, повитий плющем і порослий мохом, передвіщає вам сумні спогади про минуле щастя.

Бачити камін з палаючими в ньому дровами – до радості: нарешті-то позбавитеся від власних сумнівів і переживань і зможете по достоїнству оцінити свого партнера.

Палаючий камін — символ домашнього вогнища, сімейного щастя. Погас, без вогню розлучення, довга розлука; смерть в родині.

Приснився камін з палаючим вогнем — вас призначать на хорошу посаду; був без вогню — місце буде втрачено.

Це символ домашнього тепла; після такого сновидіння ви отримаєте допомогу від тонких сутностей вогню.

Камін обіцяє сновидінню спокійне, сите, утихомирену, затишну життя в захваті і достатку.

Горів у сні — до вашої хорошої роботи; охолов — до втрати місця роботи або посади.


Залишити відгук