День Народження 10 Лютого: Знак Зодіаку — Водолій

Народжені 10 лютого володіють величезним запасом життєвої енергії. Цілими днями ви носитесь по своїх справах, і кожен, хто встане у вас на шляху, ризикує опинитися збитим з ніг. Це не означає, що ви нечутливі, — просто ви повністю занурені в ідеї, підстьобують ваше уяву. Незвичайні інтелектуальні можливості Водоліїв створюють розум, перехідний від думки до думки без якої-небудь системи та внутрішньої логіки. Цей нелінійний метод мислення часто породжує новаторські ідеї, на роки випереджають свій час.

Народжені 10 лютого повинні стежити за станом своєї нервової системи, яка може бути лабільною і піддаватися стресам за швидкості розумового процесу. Народжені у цей день часто мають проблеми зі сном; багато з них — невиправні трудоголіки. Творча енергія народжених 10 лютого повинна бути спрямовані на те, щоб зробити свій будинок місцем для відпочинку, і всередині цього будинку обов’язково потрібно знайти притулок від всіх вимог світу. Що стосується дієти, то вона повинна бути розумною і збалансованою, оскільки народжені в цей день їдять все, що захочуть, однак під час їжі бажано розслаблятися. Заняття спортом повинні бути дуже помірними.

Народжені 10 лютого активно займаються пошуками найбільш підходящої області для докладання своїх сил і прагнуть бути визнаними. Багато з них серйозно мріють про те, щоб їхні досягнення були по достоїнству оцінені в найвищих ешелонах влади. Більш розвиненим натурам, народженим в цей день, як правило, вдається домогтися бажаного, причому занадто великої ретельності з їх сторони зазвичай не вимагається. Вони ведуть себе настільки впевнено і послідовно, що іншим залишається тільки визнати їх успіх.

Знак Зодіаку 10 Лютого — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку зарахований до знакам Повітря, які володіють наступними якостями: прогресивність, демократизм, зацікавленість, колективізм, мрійливість.

Планета Управитель: Уран. Відповідає за бажання експериментувати. Уран сприятливий для астрологів. Планета у вигнанні – Сонце. Можете бути вдячні їй за погане розуміння власних інтересів, а також м’якість характеру.

Водолій, знак зодіаку народилися 10 лютого, наділив своїх підопічних воістину невичерпним запасом енергії. Ці люди схожі на маленький неприборканий вихор, який не знає спокою. Вони завжди стають трудоголіками, а їх спосіб мислення гідний захоплення. Вони мислять не логікою, а якимось натхненням, творчим натхненням, що допомагає їм з нереальною швидкістю генерувати безліч новаторських ідей, — відпадають всякі сумніви, який знак зодіаку 10 лютого. Іноді може здатися, що ці люди позбавлені почуттів, але це не так, вони просто живуть в світі ідей, за яким часто не помічають нічого.

Народжені 10 лютого вкрай неохоче міняють свій стиль, щоб стати ще більш популярними. Їх основний принцип — «бери або залиш», і зовсім не тому, що вони войовничі або незлагідні, просто вони знають, як краще організувати справу і абсолютно впевнені в правильності своїх підходів. На жаль, оточуючі часто сприймають підкреслену незворушність цих людей як упертість або навіть байдужість. Тим не менше вони можуть знайти людину, яка полюбить їх з усіма їх недоліками, страхами і ексцентричністю.

Народжені 10 лютого здатні глибоко зачіпати емоції живуть поруч з ними, хоча самі вони рідко відчувають бурхливі почуття. Схоже, що ці люди якимось чином перекладають всю свою енергію в активні зусилля домогтися значних результатів, залишаючись досить байдужими. Можливо, саме ця особливість лежить в основі їхнього успіху. Як виконавці відповідальних ролей на сцені життя, народжені 10 лютого чудово усвідомлюють, що на них лежить величезна відповідальність за близьких людей (сім’ю, друзів, колег), і, подібно пілоту, який керує літаком, вони будуть робити все необхідне, щоб літак не розбився, але… не більше того. Народилася 10 лютого треба навчитися хоча б зрідка відходити в тінь. Зрештою, інші теж повинні мати шанс проявити себе.

Для народжених 10 лютого дуже важливе питання, пов’язане з проблемою відповідальності. Зазвичай народжені в цей день відчувають тотальну відповідальність за доручену їм справу, але їм шкодить те, що вони не вміють співчувати людям на особистому рівні. Вони повинні засвоїти, що членів сім’ї не можна ігнорувати, друзями не можна нехтувати, а колег не можна не заохочувати. Турбота, щире захоплення чужими успіхами, в якійсь мірі жертовність — ось що повинні тримати в голові ці люди, забиваючи свої незліченні голи. Народжені в цей день піддаються ризику бути всіма впізнаваними, як, але — самотні. Тим не менше вони можуть уникнути такої долі, якщо вчасно приймуть всі заходи, щоб не залишитися у вакуумі. Ніколи не буває занадто пізно. Народжені 10 лютого зовсім не позбавлені співчуття до інших, швидше, це питання внутрішньої орієнтації та інформованості.

Чоловік Водолій — народився 10 Лютого

Чоловіки, що з’явилися на світ 10 лютого — відрізняються наступними властивостями: такий кавалер — розумний, гуманний, незалежний. Ці Водолії, дуже проникливі і можуть без особливих труднощів розібратися в людині, її душі і думках, не розкриваючи перед тим своїх істинних мотивів. Цікаво, що це йому особливо то і не треба, що там, у людини відбувається в його голові і душі, просто від цього він отримує задоволення.

Жінка Водолій — народилася 10 Лютого

Жінки, які відзначають день народження 10 лютого, виділяються особливими відзнаками натури: така дама — зухвала, незалежна, ліберальна. Ці особи прагнуть суспільного визнання і всіма силами прагнуть до цього, що досить часто їм дається. Їм би ще навчитися бути більш рішучими і не відступати, якщо якесь питання став для них складно вирішуваних, можна, адже, і попросити допомоги, або слушної поради.

День Народження 10 Лютого

Люди, які святкують день народження 10 лютого знак зодіаку Водолій – досить неспокійні особистості. Вони постійно перебувають у пошуку сфери застосування своїх талантів і можливостей. Дуже важливим на життєвому шляху таких людей стає визнання з боку навколишніх, і найчастіше вони його отримують. Народжені під знаком зодіаку Водолій – зазвичай досить успішні люди, і загальне визнання найчастіше дається їм легко, не вимагаючи особливих зусиль. Водолії досить важкі на підйом в плані зміни своїх уподобань. Вони впевнені в правильності своїх принципів, знають, як краще організувати свій уклад життя або робочий процес. У зв’язку з таким підходом, оточуючі люди часто сприймають таких Водоліїв як дуже впертих і непохитних людей, що не завжди позитивно відбивається на їх імідж.

Для того, щоб врівноважити своє життя, народженим 10 лютого знак зодіаку Водолій, просто необхідно знайти людину, яка буде сприймати всі риси характеру таких Водоліїв з терпимістю. Незважаючи на відсутність особливо яскравих емоційних проявів, люди, народжені 10 лютого знак зодіаку Водолій, дуже швидко знаходять живий емоційний відгук оточуючих. Ці особи також намагаються постійно контролювати все, що відбувається навколо, вони вважають, що зможуть знайти вихід з усіх непередбачених ситуацій і впевнено ведуть за собою своїх друзів і рідню. Але це також не всім подобається, тому таким Водоліям потрібно іноді йти в тінь і передавати кермо правління ще кому-небудь.

Народженим саме 10 лютого знак зодіаку Водолій, можна сміливо доручати будь-яку справу – вони глибоко усвідомлюють всю відповідальність і зроблять усе, від них залежне, щоб досягти результату. Єдине, що можна порадити таким людям – бути трохи більш емоційними, намагатися проявляти щиру участь до інших людей, виявляти більшу зацікавленість проблемами своїх близьких і друзів. Для цих Водоліїв питання емоційної відкритості стає надзвичайно важливим, так як вони, у підсумку, ризикують залишитися зовсім одні.

Домогтися успіху особам, народженим під сузір’ям Водолія, також допомагає їх мудрість і прозорливість. Вони наділені певними природними талантами, які з часом вчаться вміло використовувати. У сімейному житті Водолії намагаються бути зразковими чоловіком або дружиною, всі свої сили кидаючи на матеріальне благоустрій, часом забуваючи про емоційної складової шлюбу.

Як керівники люди, народжені 10 лютого знак зодіаку Водолій, просто незамінні. Вони володіють тією спокійною упевненістю в благополучному результаті будь-якої справи, що оточуючі їх люди мимоволі заражаються їх спокоєм, такі Водолії дуже добре вміють мотивувати на будь-які звершення. У свою чергу, професія Водолія повинна задовольняти його за всіма параметрами, бути досить престижною і шанованою серед оточення, так як загальне визнання – одна з головних складових життя таких людей.

Любов і Сумісність

Ви більш пристрасні і романтичні, ніж більшість Водоліїв, і близькі відносини відіграють у вашому житті серйозну роль. Незважаючи на волелюбну натуру, ви дійсно дбаєте про добробут рідних і близьких. Особиста і любовна сумісність чоловіків і жінок Водолія, народжених 10 лютого, буде змінюватися з їх віком. В молодості вони знайдуть спільну мову зі схожими на себе людьми, а по мірі дорослішання, переваги будуть коригуватися.

Прекрасні можливості на побудову щасливої родини у знаку Водолія, який народився 10 лютого з Терезами, Стрільцем і Близнюками. З цими знаками, він найбільш сумісний, у них схожі погляди, приблизно одні і ті ж життєві пріоритети. Чимала частка ймовірності на позитивний союз, як і на сімейне взаєморозуміння у Водолія з Рибою, Овном і Стрільцем. У більш пізній життя, можна пов’язати свою долю з Левом, ви зрозумієте один одного. Готуйтеся сильно змінити себе, якщо ви зібралися створити сім’ю з Раком, Скорпіоном, Водолієм, Тельцем або Дівою. Якщо не готові змінюватися, отже, і не варто витрачати свій час на створення сім’ї з цими знаками.

Робота і Кар’єра

Як справжні Водолії, народжені в цей день люди намагаються реалізувати свої таланти і здібності на благо всього людства. Вони шукають ту єдину область, яка відповідає їм більше за інших, і прагнуть визнання і слави, в тому числі і з боку можновладців. Слава їх винаходів хвилює їх набагато сильніше, ніж здається з їх невозмутимому і зібраному вигляді. Їх холодна маска стриманості і байдужості – лише маска, а також наслідок деякої відстороненості справжнього винахідника. Народилися 10 лютого до крайнощів впевнені в собі, своїх здібностях і талантах, тому частенько вони досягають того успіху, на який розраховують. Іноді для популярності їм потрібно поміняти імідж – і ось на такі жертви ці люди йдуть дуже неохоче.

Що стосується їх ділових принципів, то вони або діють так, як вважають за потрібне, або, якщо вони зустрічають перешкоди або протидію з боку будь-яких впливових осіб, вони… просто кидають справу. Може здатися, що така реакція говорить про сварливості та нетерпимості, але це не так. Народжені 10 лютого настільки впевнені в правильності своїх проектів, що не терплять втручання і поправок навіть у дрібницях. І все ж цим складних натурам вдається знайти людей, які повністю приймають їх такими, як є, і йдуть за ними як за наставниками.

Здоров’я і Хвороби

Вразливе місце організму цих стрімких людей – це нервова система, яка схильна до сильних перевантажень. З-за великої кількості проектів та ідей, з-за частої зміни настрою та емоцій народилися 10 лютого можуть випробувати справжній нервовий зрив. Часто вони також страждають безсонням.

Їм потрібно намагатися зробити будинок більш затишним, щоб вони могли по-справжньому розслабитися і відпочити, забувши про роботу. Їх будинок повинен стати їх міцністю і захистом від тривог і суєти навколишнього світу. Народилися 10 лютого зазвичай не приділяють своєму раціону ніякої уваги і їдять все підряд, це згубно для них, їм слід підібрати розумну збалансовану дієту. Акуратніше зі спортивними заняттями, намагайтеся не перенапружити. Вам потрібно шукати для себе в першу чергу не активної діяльності, а відпочинку і спокою.

Доля і Удача

В цей день народжуються дивні особистості. Вони розумні, дотепні, наділені від народження усіма можливими талантами, з дитячих років виділяються серед своїх однолітків оригінальністю, кмітливістю і вмінням точно зрозуміти і оцінити суть питання. Чутливі натури, вони володіють особливим магнетизмом, можуть впливати на оточуючих, вміють повести за собою. Це лідери, які наділені прекрасними організаторськими здібностями, вони завжди тримають ситуацію під контролем. Але вібрації цього дня такі, що посилюють негативні властивості характеру. Тому людям, народженим в цей день, необхідно дотримуватися морально-етичні норми, підвищуючи свою духовність, йти дорогою добра, займаючись самовдосконаленням. Якщо людина піде дорогою зла, буде зарозумілий, заздрісний і невдячний, він буде нещасливий, тому що навіть самі близькі люди відвернуться від нього.

Поради Водоліям, Народженим 10 Лютого

Співчуття окремої особистості також чуже цим людям. При цьому народилися 10 лютого не позбавлені відповідальності, наприклад, у роботі вони схильні брати її на себе в небувалих обсягах. Життєве завдання цих людей – навчитися бути відповідальними і по відношенню до своїм близьким людям, якими вони часто відверто нехтують заради улюбленої роботи.

Навіть колег по роботі треба хвалити і відзначати, бачити в них особистості, а не лише інструменти. Шлях до успіху може завести в глухий кут, якщо вчасно ви не навчитеся жертвувати своїми інтересами заради живих людей, щиро радіти за інших і хвалити їх. Інакше вас може чекати нехай популярність, але зате самотня старість. Тому постарайтеся навчитися перемикати свою одержимість проектами та інноваціями на увагу та душевне тепло по відношенню до близьких і дорогих вам людей. Повірте, слава і блискучі ідеї не зможуть їх замінити.


Залишити відгук