Сонник Камінь — до чого сниться ?

Сон про каменях передбачає труднощі, перешкоди, важке життя. Чим більше каменів у сні, тим більше неприємностей вас чекає. Дрібні каміння або галька уві сні означають невеликі труднощі або перешкоди в справах. Великі камені — значні неприємності та негаразди. Ходити по камінню в сні — знак переляку і перешкоди в справах. Піднімати камені із землі у сні означає, що вас чекає тяжка праця за шматок хліба. Якщо вам присниться, що ви кидаєте камінь у кого-то, то вас засудять за те, що ви розголошуєте чиюсь таємницю. Сон, у якому ви побачили, що у вас кинули камінь, — знак, що попереджає: остерігайтеся наклепів і злостивців. Кидатися каменями в сні — значить роздувати суперечки і чвари. Камені в горах, кам’яні брили у сні передвіщають труднощі, перешкоди в справах, а також втрати і збитки, хвороби або страх.

Вивернуті камені уві сні передвіщають вам перешкоди у важкій справі. Особливо якщо уві сні ви знаєте, що ви самі вивернули камінь. Такий сон означає, що ви можете зробити щось дуже добре або ж можете нашкодити. Залежить від обставин сну і вашого настрою. Задоволення від такого сну означає, що ви будете задоволені собою і в житті. Кидати камені в когось- попередження про те, що ви несправедливі до оточуючих. Кидати камені у ворога в сні — знак того, що вам доведеться захищати свою справу або свою честь. Якщо вам присниться, що у вас кидають каміння, то чекайте неприємностей і перешкод у справах. Розбивати каміння в сні — знак досягнення поставленої мети. Каменоломню бачити в сні означає, що вас чекають труднощі з отриманням спадщини або придбанням власності. Працювати в каменоломні або бачити інших за цією роботою в сні — передвісник великих труднощів і бідності. Якщо вам присниться, що робота закінчена, то скоро ваші труднощі і неприємності закінчаться.

Муляри сняться до труднощам і перешкодам. Обтісувати камінь або бачити його відшліфованим у сні означає, що ви успішно обійдете труднощі в якійсь справі. Тесані камені будівельні бачити — до прибутку й успіх у справі, що сприятливо позначиться на вашому майбутньому. Камінь верстовий у сні бачити — знак небезпеки. Якщо запам’ятайте цифри на камені, то постарайтеся за ним передбачити час настання небезпеки. Прикордонний камінь у сні бачити — знак того, що ви не повинні виходити за рамки загальноприйнятого і не переборщувати в якійсь справі, щоб уникнути неприємностей. Шліфувальний камінь у сні — символ благополуччя, згладжування гострих кутів, налагодження відносин, усунення труднощів. Якщо вам присниться, що на вас несподівано посипалися камені зверху, то чекайте важливої політичної події, яке несе з собою небезпеку і потрясіння. У такому сні добре сховатися під яким-небудь навісом, щоб уберегтися від каменів. Тоді небезпека мине вас і в житті. Дивіться тлумачення: Гора, Дорога, Йти.

Дане сновидіння завжди було символом спокою та з іншого боку — ваговитості і навіть в деякій мірі байдужості. Жінці побачений камінь, що лежить на дорозі, повідомляє про її пасивності в інтимних відносинах і закликає вести себе більш невимушено, проявляти якусь фантазію в інтимних стосунках, інакше любов і близькість стануть рутинною. Для чоловіка такий сон означає, що у нього зовсім немає причини вважати себе великим майстром у справі любові, але він все одно відноситься до себе саме так. Йому потрібно бути більш самокритичним, більше уваги приділяти своїй партнерці, і тоді сексуальні відносини стануть по-справжньому дивовижними.

Хтось кидав у вас камінь — наяву ви колись образили людину, і тепер він сповнений бажання помститися вам, причому не виключено, що зробить він допомогою сексуальних вивертів. Тепер сон рекомендує вам проявляти якомога більшу обачність, коли ви будете вибирати собі партнера. Дехто з них здатний істотно похитнути вашу впевненість у своїй спроможності. Брати чи кидати камінь — це теж прикмета сильної образи, тільки вже нанесеної вам. Вам захочеться провчити кривдника, сон же радить вам цього не робити: не отримавши задоволення від помсти, ви лише зіпсуєте собі настрій.

Якщо приснилося безліч каменів, звалених в одну кучу, це говорить про те, що у вас з’явиться бажання влаштувати свято самому собі. Вам захочеться, щоб це було щось незвичайне: з азартними іграми на роздягання, в костюмах Адама і Єви та інше. Якщо свято відбудеться, це освіжить вашу сексуальне життя. Тріснутий камінь сниться до майбутніх складнощів в сексуальному житті, які можуть приймати різну форму, чи то нерозуміння партнера або втома на межі виснаження. На щастя для вас, така ситуація не буде занадто довго тривати, і незабаром все налагодиться.

Камені уві сні попереджають про численні труднощі та невдачі. Пробиратися в сні серед каменів або скель — знак того, що ця нерівна і важка дорога буде Вашою, принаймні, на найближче майбутнє. Якщо Ви ведете видобуток в железнорудных скелях — це означає, що після багатьох безуспішних спроб Ви, нарешті, досягнете бажаного результату в своїй справі.

Дрібні камінці і галька означають легкі неприємності. Кидати у сні камені — знак того, що у Вас виникне необхідність когось застерегти. Якщо Ви вирішите кинути у сні каменем у нападника на Вас людину — значить, Ви подолаєте подстерегающее Вас зло завдяки вашій неусыпному увазі до справедливості і законності.

Камені — життєві труднощі, негаразди; важкий звершення; байдужість, холодність відносин. Сидіти на камені — очікування важливого події. Багато дрібних — перешкоди. Тягати — великі витрати життєвих сил. Камінь на роздоріжжі — необхідність зробити важливий життєвий вибір; новий етап. Підняти величезний успіх, визнання. Кидатися — ворожнеча. Могильний камінь — чиясь смерть; спокій душі; успішне завершення справ. Дорогоцінні камені — зваба, спокуса, пристрасті і пороки; захист; духовні цінності і досягнення; обман в кохання для жінки. У роті — духовне одкровення, екстаз. Відблиск каменів — обман, горе. Але сяйво золотим, чистим світлом — велике щастя, духовна радість і нагорода.

Камінь — вказує на грубих, безтурботних, неосвічених і бездіяльних людей. І якщо бідна людина побачить, що вдарив палицею об камінь і з нього стала текти вода, він розбагатіє, а якщо він багатий, то його багатство збільшиться. Інший раз камінь-це ознака корисного спадку від Аллаха. Тримати в сні в руці камінь, значить, мати складний характер.

Камінь, що впав у сні на відому Вам місцевість-провісник того, що на цьому місці може статися якась трагедія або, навіть, вбивство. Бачити уві сні купу каміння — до зіткнення з жорстокістю, грубістю і безпечністю. Перетворитися у сні в камінь, значить, стати жорстоким і грубим або померти, якщо сновидець важко хворий.

Бачити камені для закоханих означає перешкоди на шляху любові. Бачити уві сні великий камінь і намагатися зрушити його зі свого шляху – Ваші спроби знайти упевненість в собі шляхом демонстрації сексуальних здібностей своєму партнерові не призведуть до очікуваних результатів. Безліч каменів різної величини – побоюйтеся неприємностей. Цілком ймовірно, що їх причиною стане з’ясування відносин з партнером. Якщо вам сниться, що ви бачите видобуток в кам’яних скелях, це означає, що в кінці кінців ви будете щасливі з коханою людиною. Сон, у якому ви кидаєте каміння, означає, що вам доведеться застерегти коханої людини від вчинення дурного вчинку.

Камінь несе такі значення — як фізична і душевна біль, тяжкість гріха і суворий недугу. Якщо під сні ви розгрібаєте і складаєте величезну купу каміння, відчуваючи тягар, — в реальності Ви переживаєте про своїх минулих гріхах, вантаж від них у вашому серці. Тому наяву Ви подумки постійно думаєте про минуле, яке не дає Вам спокою. Сон, де Ви спіткнулися об камінь, при цьому боляче забилися, означає, що здійснення задуманих планів буде перешкоджати дуже впливова особа. Поставлені їм перешкоди будуть складні у подоланні. Уві сні по Вам кидають каміння — у реальному житті призведе до того, що ви станете об’єктом насмішок та осуду.

Ворота або двері зроблені з каменю — віщує довголіття. Рухати величезний камінь — знатність, благополуччя в родині. Грати маленькими камінчиками — народиться шляхетний син. Лежати на камені — велика удача. Перебувати на каменях — прибуток, вигода, успіх по службі, просування в кар’єрі. Непорушно стоїть величезний камінь — позбудешся від печалей і сумнівів. Підніматися на скелю, тримаючи в руці камінь — переміщення по службі. Начиння і посуд, зроблені з напівкоштовних каменів — говорить про допомогу з боку.

Побачений камінь віщує бар’єри і складності на обраному вами шляху. Бачити камені — захворієте; йти за ним — до переляку; розбивати або товкти — отримаєте землю у власність; кидати каміння — станете причиною спору;закидали вас з’являться вороги; обтісувати — вас нагородять по заслугах; доставляли на будівництво — це рада не відкладати що-то в довгий ящик. Побачити крейдяної камінь — досягнете поставленої мети, хоча і не без тяжких праць, на які у вас піде маса часу.

Камінь-валун сниться до того, що в реальному житті вас чекають підступи співробітників, колег, які будуть перешкоджати вашому стрімкого кар’єрного росту. Якщо у снах камінь знаходився від вас на досить значній відстані, то приходити в жах від майбутніх підступи заздрісників не варто: вони не заподіють шкоди. А ось якщо сниться валун, преграждающий ваш шлях, це має змусити вас бути гранично уважними і готовими реагувати моментально.

Побачити лежить на дорозі — на шляху виникне перешкоду. З написами — вас відвідають спогади про предків, їх досвід. На роздоріжжі — сон-заклик вибрати щось одне і не служити двом панам, як це ви намагаєтеся робити зараз. Надгробний камінь — це рада перевірити стан горла.

До помсти, перешкод, труднощів; придорожній, верстовий камінь, спіткнутися про нього — до скону; тесаний — настають важкі часи; кидати — ввяжетесь в суперечку; кілька — до недуги; стояти на каменях, йти за ним — до переляку, утруднень, сидіти на них — до великим очікуванням.

Знак фригідності або опору.


Залишити відгук