Сонник Календар — до чого сниться ?

Сон про календарях віщує отримання звісток, нагадує про важливі зустрічі або ж застерігає від порожньої витрати часу. Гортати календар у сні означає, що ви перебуваєте в роздумах про своє майбутнє. Переглянути весь календар — знак того, що в найближчому майбутньому вам не слід сподіватися на значні зміни у своєму житті. Втратити або шукати календар уві сні — вказівка на те, що ваші труди і сподівання марні. Знайти календар уві сні — означає, що ви забули щось важливе. Постарайтеся виправити це. Відзначати цю дату в календарі — знак одержання важливих вістей. Запам’ятайте побачені уві сні дати і постарайтеся розшифрувати їх значення. Можливо, це допоможе вам бути готовим до випадковостям. Дивіться тлумачення: Цифри.

Що якщо присниться зайвий день у календарі? Це говорить про переживання можливих майбутніх змін і підсвідомому бажанні, відсунути подалі. Якщо побачите давно минулі дату чи рік календаря, — значить, ще сумуєте про минуле і, можливо, хочете туди повернутися. Там вас чекають приємні спогади. Відірвані листи календарика позначають час, вбите на біг за нереалізованими цілями. Забуті, але зазначені цифри на календарі говорять про втрачені наяву можливості. А якщо там немає чисел, а лише місяці і роки? Робіть вибір швидше, так як зволікання коштуватиме дорого!

Бачити календар — сон до сплати заборгованостей. Гортати його, переглядати — це означає, що у вашому житті радісні події будуть змінюватися смутком і розпачем. Рвати календар — сон пророкує, що ви, проігнорувавши свої плани, спонтанно вирушите в подорож. Дивлячись на нього, не бачити святкових дат — сон до виснажливої та тривалої роботи, що не приносить належної винагороди. Побачити, як якийсь чоловік дивився календар, — таке сновидіння пророкує сюрпризи, піднесені людьми, від яких ви залежите.

Побачити в сні календар – до розчарування, відмови від намічених планів і надій по відношенню до близької людини. Тих, хто збирався найближчим часом зв’язати себе узами шлюбу, цей сон змусить замислитися про доцільність своїх дій. Якщо Ви тримаєте календар в руках і перегортаєте його – найближчим часом Вам слід бути гранично обережним, уважним і чуйним. Інакше майбутня зустріч з коханим може стати останньою.

Якщо ви обводите уві сні певну дату календаря — є сенс її запам’ятовувати — в той день може трапитися важлива подія для вас. Шукати в сні дату календаря точно не варто — огорчитесь, краще проведіть його без конкретики… Краще не варто купувати в сні календар — придбаєте багато дрібних труднощів разом з ним. І так — ви-таки дуже акуратна людина, якщо навіть уві сні тримайте календар.

Бачити у сні, що Ви тримаєте в руках календар, означає, що Ви будете дуже акуратні і методичні у своїх звичках протягом усього року. Просто побачити календар — означає розчарування в своїх розрахунках. Уважне читання календаря, вивчення його — передвіщає Вам в майбутньому неспокій по дрібницях; Ви будете збентежені і засмучені тим, що, по суті, не варто Вашої уваги.

Отримуєш календар — здаєш іспит на отримання вченого звання.

Термін виконання.


Залишити відгук