Сонник Кабан — до чого сниться ?

Бачити кабана в лісі в сні — знак того, що ваша справа в суді буде розглядатися самим серйозним чином і вам не доводиться розраховувати на поблажливість. Тим, хто збирається в дорогу, сон про кабана віщує погану погоду і інші перешкоди. Жирний домашній борів у сні передвіщає вам, що ваше підприємство принесе дохід, а худого кабана побачити, навпаки, до збитків і втрат. Якщо вам присниться, що ви годуєте свиней, то незабаром ви дізнаєтеся про зраду людей, яким довіряли.

Погладити свиню у сні — знак того, що підлестите людині, яка вам неприємна. Іноді такий сон указує, що хтось відплатить вам невдячністю за надану послугу або дружбу. Продавати свиней у сні означає, що вам доведеться багато працювати, щоб забезпечити сім’ю. Ніщо не дасться вам легко. Тільки своєю працею ви можете забезпечити собі гідне життя. Сон, у якому ви побачили борова або свиню з поросятами, — знак того, що вас чекає хороший дохід, успіх у справах і достаток у домі. Чим більше поросят буде у них, тим більший прибуток обіцяє вам цей сон. Бачити кабана біжучим — знак небезпеки; застрелити його в сні означає, що ви зумієте впоратися з важкою ситуацією, але при цьому понесете збитки. Вполювати кабана у сні — щасливий шанс.

Бачити дикого, брудного, худого кабана, що входить у ваш будинок (або перебуває в ньому), — знак того, що скоро у ваш будинок увійде чоловік, який принесе вам багато зла. Він внесе у ваш дім розлад і сльози. Вереск кабанів у сні чути — до поганих новин. Такий сон також пророкує, що вам доведеться багато працювати, щоб звести кінці з кінцями. Порося у сні — символ хвилювання і тривоги. Годувати його з рук у сні означає, що вам слід остерігатися підступу ворогів. Бачити його смаженою у сні — передвісник хвороби і переживань.

Несподівано зустріти свиню у сні передвіщає зустріч з людиною грубим, нахабним, який принесе вам неприємності та негаразди. Уві сні розмова про свиней чути означає, що ваша репутація підмочена і вам слід подумати про те, щоб виправити таке становище. Якщо вам присниться, що ви перебуваєте в оточенні свиней, то насправді ви потрапили в погану компанію, за що навколишні стануть засуджувати вас. Сон, у якому ви побачили, що свиня напала на вас, попереджає вас про небезпеку. Сон указує, що зайва довірливість і нерозбірливість у стосунках з людьми може зашкодити вашому майбутньому.

Кабан, дикий звір — символізує статевий акт, але як родич свині він символізує родючість. Звідси неоднозначність і складність трактування цього символу. Побачений кабан свідчить про насильство і жорстокість, які мають місце у вашій інтимного життя. Побачити напад кабана — це сон-відображення вашої незадоволеності інтимною сферою свого життя. Вам доводиться виконувати бажання партнера проти власної волі.

Боротьба з розлюченим кабаном сниться до того, що незабаром різні погляди на інтимне життя стануть причиною вашої сварки з партнером. Однак ви помиріться, причому примирення буде відбуватися досить бурхливо, супроводжуючись кипучої пристрастю та емоціями. Біжить кабан означає, що зараз ви зайняті своїми справами, тому не можете розслабитися. Брак сексуальної розрядки вами підсвідомо відчувається, тому киньте всі справи і відпочивайте. Побачите, що немов заново народитесь на світло.

Якщо кабани напали на чоловіка — він боїться наслідків своєї нерозбірливості у виборі сексуальних партнерок. Якщо чоловік бачить стадо кабанів — він відчуває, може бути ще неявні, гомосексуальні прагнення. Якщо кабани напали на жінку — вона не може знайти відповідного чоловіка і подумує про любовних відносинах з жінками. Якщо жінка бачить стадо кабанів — вона хоче завести дитину, може бути і не першого, хоча і усвідомлює, що це створить додаткові складнощі в її відносинах з чоловіком (або іншим сексуальним партнером). Якщо ви полюєте на кабанів — ви готові пожертвувати своїм становищем, спокоєм і благополуччям заради нової перемоги.

Побачений кабан уособлює якусь неприборкану, неприборкану силу, щось зовсім не приемлющее правил пристойності і розумних аргументів. Побачили кабана — отже, в недалекому майбутньому будете мати справу з такою людиною. Вам буде потрібно затратити багато сил і терпіння, щоб довести до цієї людини-кабана свою точку зору. Найімовірніше, це буде хтось із ваших знайомих, той, хто і не подумає приховувати від вас і від оточуючих факт своєї одержимості пристрастю, об’єктом якої є ви. Будьте обережні: не можна проявляти різкість, жорсткість, як би вам не хотілося, адже заборона може призвести до невдоволення, і, як наслідок, до люті нестриманої людини.

Побачити в образі кабана себе — ви самі встановлюєте собі заборону на багато чого, що для вас дуже важливо. Може, на це у вас є якісь розумні доводи і причини, але майте на увазі, що таке самообмеження не проходить безслідно для психіки, погрожуючи внутрішнім зривом. Якщо добре подумаєте, то зрозумієте, що краще б злегка послабити віжки. Приснилося, що вам назустріч спрямовується розлючений кабан, а ви, охоплений панікою, намагаєтеся сховатися від нього, — значить, посварилися надовго з близьким, дорогим для вас людиною. А може вийти, що хороших стосунків у вас більше ніколи не буде.

Якщо приснилися кабани — досвідчені, відгодовані, це означає, що справи, торгівля підуть більш інтенсивно; худі кабани — провісники прикростей і хвилювань. Свиня з приплодом обіцяє всім успіх у справах і рясний урожай селянам. Вереск кабанів сниться до неприємних известиям. Ви опечалитесь з-за смерті якоїсь людини чи будете розчаровані розміром винагороди, яку вам дадуть за якусь важливу роботу. Якщо уві сні ви годували свиней, будучи при цьому їх господарем, сон повідомляє, що ваше особисте майно в майбутньому суттєво побільшає. Торгівля кабанами сниться до того, що ви станете власником значної власності, але тільки за умови серйозних зусиль і енергійної діяльності.

Кабан – люта тварина, бачити в сні – у вас в оточенні є злий чоловік, і його негативна енергія трансформувалася у вашому сні в кабана. Кабан точить ікла – вас підстерігає небезпека, обмірковуйте свої дії заздалегідь, щоб уникнути її. Поранений кабан – в недалекому майбутньому ви переможете своїх таємних ворогів, припиняться пересуди за вашою спиною. Боротися з кабаном – в найближчому часі ви розгадаєте підступи проти своїх ворогів, не допустіть втягнути себе в неприємну авантюру. Сплячий кабан – поганий знак, що недоброзичливці підстерігають вас, щоб нанести удар, який буде важко витримати. Свиня, кабан перетворюється в людину — буде казенне справа, ситуація, пов’язана з чиновниками.

Якщо ви побачили уві сні кабана, це говорить про те, що у вас є грізний ворог, про існування якого і вже тим більше про його підступних намірах вам нічого не відомо. Є кабана — до хвороби. Полювання на нього — знак небезпеки. Вбити кабана — до перемоги в боротьбі з недругами.

Дикого кабана — клопоти, бачити біжить — уникнути небезпеки. Застрелити — тебе чекає небезпечний випадок; ловити — радість.

Якщо хто побачить у сні, що на нього кинувся кабан,- до нього дійдуть худі вести про мятежниках і лиходіїв.

Кабан — знайомство з вихованим інтелігентною людиною.

Руйнівна пристрасть; небезпека.


Залишити відгук