Сонник Родзинки — до чого сниться ?

Ізюм у сні символізує задоволення, радість, милостиве настрій. Уві сні сушити родзинки — такий сон свідчить про те, що ви ведете благочестивий спосіб життя, за що і будете винагороджені. Є ізюм — наяву вам належить насолоджуватися життям, оскільки найближче майбутнє обіцяє бути для вас спокійним і безтурботним. Якщо приснилося, що ви розсипали ізюм, то це говорить про те, що ви зруйнуєте щастя, що пливе в руки, але каяття і жаль не повернуть вам втраченого. Випікати що-небудь з родзинками — ви користуєтеся благами, які надсилаються понад, але забуваєте подякувати за них Бога, цей сон служить нагадуванням про необхідність думати про душу і бути вдячним за те, що отримуєш в життя.

Якщо ви їли в сні родзинки — наяву у вас відбудеться занепад духа. Не дозволяйте йому затьмарювати ваші надії, адже вони вже близькі до здійснення. І знайте, що ви ризикуєте потрапити в ситуацію, небезпечну втратами, турботами, клопотами і засмученнями. Крім того, бачити або є ізюм у сні означає, що попереду невелика любовна пригода, в яку ви поринете не роздумуючи. Серйозного продовження вона мати не буде, але шкодувати про те, що трапилося ви ні краплі не будете.

Купівля родзинок у сні говорить про те, що предмет ваших устремлінь — легке життя. Працювати — доля коней, а вам і без цього все піднесуть на блюдечку із золотою облямівкою. Що ж, може, і піднесуть, тільки велике питання, хто, що і коли. Виколупувати уві сні родзинки з випічки — такий сон говорить про те, що справа, яка вас займає сьогодні найбільше, насправді абсолютно безперспективно, тому доводити його до пуття — марна трата часу і сил.

Родзинки може приснитися в першу чергу напередодні сварки з сусідами або приятелями. Але якщо ви збираєте розкиданий по підлозі родзинки, то, можливо, у житті чіпляєтеся за якісь несуттєві деталі, що гальмує ваші справи і веде до погіршення відносин з оточуючими.

Є родзинки або просто його бачити — сон з таким сюжетом пророкує, що ви без роздумів поринете в невелике любовну пригоду. Незважаючи на те, що серйозного продовження не буде, не буде і жалю про роман.

Є його уві сні — до переживань із приводу ваших справ, які можуть звалитися із-за якоїсь дрібниці. Іноді сон про ізюмі пророкує суперечки. Дивіться тлумачення: Виноград.

Є ізюм у сні — цей сон означає, що реалізація ваших надій вже будуть підходити до свого завершення, коли їх затьмарить ваше безпричинно погіршився настрій.

Якщо вам сниться ізюм, це означає, що ви будете страждати, так як не здійсниться ваша надія зустріти вірного супутника життя.

Родзинки сниться до втрат, турботам і засмученням.

Їли родзинки — будете сперечатися з сусідами.

Родзинки — це корисний доля від Аллаха.


Залишити відгук