Сонник Популярність — до чого сниться ?

Різного роду «зірки» частенько з’являються в снах людей, адже їх ідеалізовані образи наяву присутні в засобах масової інформації, створюючи у нас ілюзію, ніби ми добре знаємо знаменитостей. Як правило, саме бажання подружитися з ними або завести роман призводить до появи у сні цієї категорії людей. Крім того, подібним чином може проявлятися наше прагнення показати, що і ми на щось здатні. Нам властиво вживатися в образ зірки і відчувати себе причетними до її досягнень.

Ви самі уві сні були знаменитістю — це ще один можливий сценарій сну про відомих людей. Можливо, він підказує, що ви у певній сфері обдаровані, а може, такого роду сон стимулює вас до досягнення більш високих життєвих цілей. Безсумнівно, велика кількість різноманітної інформації про життя знаменитостей заслуговує того, щоб зробити на нього знижку. В дуже багатьох випадках подібні сновидіння нічого вищезгаданого не означають, будучи простим фактом, що підтверджує факт існування приснився нам знаменитості.

Активне спілкування зі знаменитим людиною або сама знаменитість сниться до того, що майбутні клопоти позитивного результату не дадуть. Якщо снилася зустріч зі знаменитим співаком або актором, у яких ви намагаєтеся взяти автограф, то в реальності вас можуть підвищити в посаді або ваша персона зацікавить впливового людини. Проявлений до вас інтерес загрожує размолвками в сім’ї та навіть розлученням. Якщо сниться знаменитість, і це ви самі, то наяву вас чекають переживання, так як ви неправильно оцініть свої можливості.

Сновидіння, в якому дівчина бачить себе відомою і знаменитою, є перевертнем, — наяву вона не має жодного авторитету у друзів, ні успіху у протилежної статі. Якщо їй сниться хтось популярний і знаменитий, сон пророкує, що незабаром високопоставлена особа надасть їй протекцію, завдяки якій вона зможе прославитися. Бачити себе в колі відомих людей скоро у дівчини з’явиться багато цікавих друзів.

Побачити або мати якісь атрибути слави — ордени, грамоти, п’єдестал і т. п. — такий сон означає, що вас чекають великі труди, в результаті яких ви, можливо, досягнете якихось популярності в обраній справі. Чужа слава, що радує вас, сниться до того, що насправді прославитися ви самі. Якщо чужа слава вас не радувала, то все, що вас чекає в житті, — це заздрість до чужих успіхів.

Здобути популярність у сні — знак невдач у справах. Часто такий сон пророкує, що ваші заздрісники організують проти вас велику наклепницьку кампанію, що може здорово нашкодити вам. Але перебувати в оточенні відомих людей уві сні — передвісник великого і швидкого успіху. Дивіться тлумачення: оплески, прапори, звуки, знаки відмінності.

Побачити власну популярність і гучну славу — таке сновидіння означає, що якесь ваше бажання залишиться нереалізованим. Були оточені суцільно відомими людьми — значить, в обраній професії станете успішним досить скоро.

Сновидіння до невдач; додаткове значення для жінки — незважаючи на опір родичів, її чекає успіх в особистому житті.

Компенсуючий сон-мрія. Стан власного піднесення у сні означає загрозу репутації наяву; занепад життєвих сил.


Залишити відгук