Сонник Смарагд — до чого сниться ?

Побачити смарагд — цей сон означає, що вам дістанеться якусь спадщину, яке стане для вас і ваших близьких яблуком розбрату і перетвориться для вас на джерело неприємностей. Для закоханого побачити смарагди на предмет свого обожнювання — прикмета того, що його віддадуть перевагу більш заможному кавалеру. Купівля смарагдів обіцяє висновок надзвичайно вигідної угоди. Врахуйте, що діловий партнер задумав обдурити вас.

Знайти смарагд — сон такого змісту передвіщає вам критику громадськості: люди будуть думати, що ви сприяєте развратному поведінки якихось знайомих. Для сімейних сон означає розлучення. Носити в сні прикраси зі смарагдами — до романтичного знайомства, а для молодої дівчини — до серйозної загрози її репутації. Якщо уві сні прикраса з перлів з смарагдами вами було втрачено, то наяву це обіцяє неприємності, ймовірно припинення відносин з близькою людиною.

У сні купувати дорогий смарагд — багато людей дуже щедро заплатили б за те, щоб стати свідком події, в центрі якого доведеться опинитися вам. Якщо приснилося, що ви розглядаєте смарагд на світ, значить, ваше життя втрутиться малоймовірне, дуже рідкісне в дійсності подія, яка змінить долю корінним чином. Бачити прикраса з смарагдом — доведеться повірити в те, що завжди вважалося містикою і уявлялося вам не інакше як вигадкою фантастів. Надягати прикраса з смарагдом — саме ви будете обрані провидінням як очевидець неймовірних подій і розкажіть людям про те, що їх чекає.

Бачити його в сні — знак небезпеки і того, що є сила, здатна захистити вас від неї. Надіти уві сні прикраса з смарагдом — передвісник великих і добрих змін у житті. Дивіться тлумачення: Коштовності.

сниться Смарагд до поліпшення настрою і позитивних змін у житті. Той, хто уві сні дарує вам смарагд або підводить вас до нього, є реальною особою і здійснить побачений вам вчинок.

Якщо у сні вам або ви подарували смарагд, це можна розцінювати як акт благословення. Подібно будь-яким кристалам, смарагд цінується в якості каменю духовного зростання і самопізнання.

Смарагд — це символ гармонійних відносин. Побачити в сні цей камінь або вироби з них — у всіх випадках такий сон передвіщає примирення, налагодження відносин.

Цей камінь — символ гармонії й урівноваженості. Такий сон говорить про те, що ваші відносини з партнером відновляться, навіть якщо ви зараз у сварці.

Сон передвіщає удачу, збільшення вашої привабливості. Істотну позитивну роль в успіхах зіграє ваша зовнішність.

Смарагд і хризоліт — означає людину хороброго і благочестивого, а також майно дозволене.

Смарагд, малахіт — спокуси, демонічне омана; світло–зелений — бажання здійсниться.

Смарагд передвіщає успіх і популярність комусь із найближчої рідні.

Смарагд є символом веселощів і дозвільного проведення часу.


Залишити відгук