День Народження 1 Лютого: Знак Зодіаку — Водолій

Водолії, народжені 1 лютого, — прямолінійні нонконформісти, відверто і переконливо виражають свої думки. Розум і прогресивне мислення дозволяють вам чітко, без натяків і прийомів, при кожному зручному випадку заявляти про свої переконання. Хоча іноді ви повністю поглинені своїми думками, новаторський дух живить ваші гуманістичні ідеали і випромінює в світ позитивну енергію.

Люди, народжені 1 лютого, як правило, мають багато проблем у зв’язку з їх підвищеною збудливістю. Сильні емоції ставлять їх у скрутне становище, з якого складно, якщо взагалі можливо, видертися. Розумні і яскраві особистості, народжені 1 лютого, повинні остерігатися спокуси використовувати будь-які способи відключення від дійсності. Дуже корисні помірні, але — що важливо! — регулярні фізичні навантаження (аеробіка, біг підтюпцем, плавання). Щодо дієти — слід уникати надмірного вживання цукру і тютюну, який хоча і заспокоює на якийсь час, але в кінцевому рахунку робить людей більш збудливими. Зернові злаки, свіжі овочі, хліб, хороші супи і тушковане м’ясо (без соусу), мабуть, найкращий з усіх спосіб збереження нормального самопочуття для тих, хто народився 1 лютого.

Народжені 1 лютого не відрізняються делікатністю, але, незважаючи на це, вони гармонійно розвинені. Незадоволені абстрактними рішеннями, вони вражають інших своїми ідеями. Наполегливі, вольові та впевнені в собі, ці люди знають, коли мають рацію, і не відступлять ні на дюйм. Вони морально готові до різних обставин і володіють інтуїцією, що дозволяє їм обходити будь-які питання, небажані для обговорення. Таким чином, незважаючи на свою скандальність, вони примудряються зберігати дружні відносини з оточуючими. Особи, народжені 1 лютого, енергійні і моложавы, але часто нетерплячі, як діти.

Знак Зодіаку 1 Лютого — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку належить до групи Повітряних знаків, які володіють наступними якостями: спрямованість у майбутнє, лояльність, товариськість, впевненість, раптовість.

Планета Управитель: Уран. Відповідає за прогрес. Уран сприятливий для тележурналістів. Планета у вигнанні – Сонце. Її Водолії можуть подякувати за нездатність розставити пріоритети, а також погане розуміння власних інтересів.

Водолій — знак зодіаку народилися 1 лютого, і, як і належить Водоліям, цих людей відрізняє глибокий новаторський дух, прогресивність, нетерпимість до старого і отмершему. Відкрито і голосно, як і належить Йому, адже дату 1 лютого знак зодіаку відповідає саме цей, народжена в цей день людина заявляє про свої думки, проекти і принципах. Він вміє переконати і повести за собою, вміє змусити почути і прислухатися до його думки. Про своїх планах, проектах і своєму новаторському бачення світу він заявляє кожен раз, коли є така можливість. Ці люди – яскраві, діяльні натури, кипучі оптимісти, в них відчувається сила та впевненість, яка змушує натовпу слідувати за ними, впевненість всього нового, що, як через рупор, віщає через цих людей.

Для народжених 1 лютого емоційні проблеми можуть стати лихом, особливо в юності. Їх почуття розсіяні в різні боки, імпульсивні і не піддаються контролю, що неодноразово підводить цих людей. Спостерігається велика різниця між їх душевною стійкістю і емоційною вразливістю, і часом здається, що перед вами два різних людини. До тих пір, поки вони не докладуть максимум зусиль, щоб оволодіти внутрішніми процесами і взяти верх над особистою невлаштованістю, хоча б для того, щоб почати розуміти себе, їх життя буде протікати в метушні. Найбільш освічені натури, народжені в цей день, в кінцевому рахунку спрямовують свої різносторонні таланти у конструктивне русло, але це вимагає часу.

Як не дивно, народжені 1 лютого іноді бувають настільки нерішучими, що не можуть постояти за себе навіть там, де від них цього чекають. Інші, спостерігаючи за ними з боку, іноді в замішанні задаються питанням, чому ці люди так і не досягли висот, незважаючи на їх честолюбство. На додаток до душевного стану чуттєва сторона народжених 1 лютого вимагає підтримки і може породити додаткові проблеми, якщо вийде з-під контролю. З вищезазначених якостей формується особиста ієрархія цих людей: перевага віддається душевності, потім йдуть почуття і на третьому місці — емоції.

На жаль, народжені 1 лютого занадто часто нехтують інтуїцією. Однак саме її слід розвивати і на неї треба особливо покладатися, оскільки інтуїція здатна зміцнити розрізнені зв’язку і згуртувати талановиті, але бурхливі риси в єдину особистість. Часто проблема полягає в тому, що сила розуму і логіка, дуже розвинені у народжених 1 лютого, здатні витіснити інтуїцію. Коли розум часом буває засмучений, ці люди схильні занурюватися в стихію почуттів і фізичних відчуттів, часто виникають в результаті емоційних спалахів і звички ні в чому собі не відмовляти. Для людей, народжених 1 лютого, не так важливо самовладання, як розуміння того, чого вони хочуть. При вирішенні складних справ вони враховують людський фактор, який є для них вищою метою. Ці дії впливають на їх просування вперед — туди, де людяність, розуміння душевного стану є головними критеріями.

Чоловік Водолій — народився 1 Лютого

Чоловіки, які відзначають день народження 1 лютого — можуть пишатися наступними відмінними рисами: такий кавалер — винахідливий, допитливий, терплячий. Водолії, що з’явилися на світ у перший день лютого, енергійні особини, вони навіть в досить зрілому віці зберігають чудову фізичну форму, привабливі зовні і моложаво виглядають.

Жінка Водолій — яка народилася 1 Лютого

Жінки, які народилися 1 лютого, характеризуються такими відзнаками натури: така дама — легка у спілкуванні, незалежна, добра. Жінка Водолій, чий день народження припадає на перший день лютого 1 число, у всьому шукає досконалість, вона прекрасна дружина і господиня, любляча своїх дітей мати. Цій дамі в її житті, трохи заважає її марнославство, хоча цілеспрямованість і уміння досягати поставленої мети, компенсує цей недолік.

День Народження 1 Лютого

Це досить м’які люди, але лише для тих, кого вони вважають своїми близькими. Народжені 1 лютого знак зодіаку Водолій, дуже ретельно вибирають коло друзів, викреслюючи зі списків тих, хто не пройшов тест на міцність. Але з тими, хто пройшов відбір, вони ніжні і турботливі, часом до хворобливості, переймаючись переживаннями близьких людей, ламаючи голову над тим, як вони могли б допомогти, вигадуючи різні стратегії і плани. Часто буває так, що народилися 1 лютого знак зодіаку Водолій, дозволяють користуватися своєю чуйністю близьким, весь їх войовничий запал у такому разі автоматично відключається, і вони можуть перетворитися на цапів-відбувайлів. Але навіть при такій надзвичайній характерною для цих людей м’якості у них якось кінчається терпець, і вони усувають кривдника без права на відновлення відносин.

Ті, хто народився 1 лютого знак зодіаку Водолій, у своїх висловлюваннях не відрізняються делікатністю навіть з тими, кого люблять, і справа зовсім не в тому, що вони прагнуть образити співрозмовника, а в тому, що, якщо близька їм людина робить необачні вчинки, ці Водолії не стануть підбирати приємних слів, а прямо висловлять свої думки з цього приводу, часом навіть занадто різко. Тому краще не виводити їх з себе: якщо ці люди впевнені в своїй правоті, вони не зупиняться ні перед чим. Але, оскільки вони належать до стихії повітря, вони не стануть гнути свою лінію, якщо в чомусь не впевнені, а сміливо визнають свою неправоту.

У непередбачених обставинах, народжені 1 лютого знак зодіаку Водолій, проявляють завидну стійкість, їх твердість і вміння тримати свої емоції в узді дозволяють їм викрутиться з найбільш неординарних ситуацій і вийти сухими з води. Допомагає їм у цьому вроджена інтуїція, але, на жаль, вони часто ігнорують цей дар, у зв’язку з тим, що звикли все аналізувати і продумувати все до найменших деталей. Це зовсім не означає, що вони мало емоційні, просто ці люди майстерно вміють тримати емоції в собі і не влаштовувати порожніх істерик, але всередині у них часто вирує вулкан пристрастей.

Багато з тих, хто з’явився на світ 1 лютого знак зодіаку Водолій, дуже творчі особистості, здатні перетворити купу непотрібних клаптиків і болтиків в шедеври. Їм подобається приділяти особливу увагу дрібним деталям, промальовуючи все дуже досконало, – це трохи не відповідає натурі, так як вони непосидючі і довго займатися однією справою навряд чи зможуть. Але мистецтво їх дійсно затягує, і ці невгамовні люди входять у своєрідну медитацію.

До грошей, які народилися 1 лютого знак зодіаку Водолій, ставляться досить педантично, їм важливо знати, що наявних ресурсів вистачить на потрібний час. Вони не бояться роботи і здатні виконувати її в масштабних розмірах, відчуваючи себе однаково комфортно як на високих посадах, так і працюючи на когось. У відносинах народжені 1 лютого віддані, вони з неймовірною силою прив’язуються до своїх партнерів і будуть щасливі прожити з ними все життя.

Любов і Сумісність

Незважаючи на самодостатність, ви більш пристрасні, ніж багато Водолії. При всій важливості близьких стосунків, ви зі свободою легко не розлучитеся. Любов Водолія — це з одного боку любов ангела, а з іншого, не мрійте, що з ним буде легко ужитися. Ви хочете не тільки любові, але і дружнього розуміння. В довготривалих стосунках ви шукаєте партнера, який не стане говорити вам, що можна робити, а чого не можна.

У знака Зодіаку Водолія, народженої жінки і чоловіки 1 лютого, непогано складаються стосунки з Вагами, Близнюками і Стрільцем. Це найбільш підходящі варіанти, при яких ці люди можуть розраховувати на щасливу родину. На середньому рівні, скажімо 50/50, шанси на успішний шлюб у Водолія з Рибами, Левом, Овном і Козеріг. В даному випадку, багато що залежить від обох сторін, як вони зуміють пристосуватися один до одного, готові поступатися. Незавидні перспективи з представниками Скорпіона, Раку, Діви, Водолія і Тельця. Хоча і тут все можливо, особливо, якщо вони підійдуть роками народження.

Робота і Кар’єра

Спілкуючись з цими людьми, не забувайте про те, який знак зодіаку 1 лютого. Водолій безупинно вражає оточуючих все новими і новими ідеями та проектами, серед яких є і шлак, а є й досить стоять пропозиції. Не відмахуйтеся від новаторства цих людей. Абстракція – не для них, найчастіше народилися 1 лютого видають досить конкретні пропозиції. Рідко ці люди виявляють уважність і запобігливість, найчастіше вони прямолінійні і різання. Вони дуже цілеспрямовані і вперті, відчуваючи свою правоту, будуть стояти до останнього. Їм допомагає не тільки гострий розум, але і сильно розвинена інтуїція. Вони охоче користуються нею, щоб обійти неприємні теми, на які не люблять розмовляти. За рахунок цього народжені 1 лютого примудряються ні з ким не сваритися, незважаючи на різкість своєї натури і часто навіть скандальність.

Народилися 1 лютого, можуть дуже сильно страждати з-за своєї чутливості, особливо в підлітковому віці. Вони зовсім не контролюють свої почуття і занадто розкидаються ними. У збудженому і в спокійному стані людина, народжений 1 лютого, сильно не схожий на себе, як ніби в ньому живуть дві різні особистості. Вони холерики, дуже поривчасті, їм важко володіти своїми емоціями, які можуть завести їх дуже далеко. Їм потрібно вивчати себе, аналізувати свої почуття і вчинки, мотиви вчинків, інакше їх життя буде схожа на різко, що розгойдуються, гойдалки. Їм потрібно постаратися зібратися, не розкидаючись на різнопланові емоції, і спрямувати всі в одне русло, чи то творчість, або втілення якоїсь ідеї, тільки тоді вони зможуть повністю реалізувати свій потенціал і зберегти своє здоров’я.

Здоров’я і Хвороби

Зовсім не викликає сумнівів, 1 лютого — який знак зодіаку, так як народжені в цей день люди мають безліч класичних рис Водолія. Навіть проблеми зі здоров’ям у них відносяться до найбільш часто зустрічається серед Водоліїв. Водолій часто не може впоратися зі своїми нестримними емоціями, що сильно відбивається на його нервовій системі і самопочуття в цілому. Їх чутливість частенько заганяє їх у пастку, в пориві пристрасті ці люди, що називається, можуть наламати дров.

Саме головне, чого варто уникати народженим 1 лютого Водоліям – це всіх дурманних розум коштів, від ліків до наркотиків і алкоголю. З такою емоційність не варто жартувати, використовуючи додатковий допінг для організму. Постарайтеся стати господарем своїх емоцій, не користуйтеся милицями ззовні, адже і шкідливі звички, і ліки викликають сильну залежність. Регулярно займайтеся спортом, але намагайтеся не перенапружуватися. Корисний біг вранці, відвідування басейну, пілатес, гімнастика. Постарайтеся кинути палити, якщо ще курите. Не вживайте багато солодкого: заспокоєння від тютюну й цукру – лише тимчасовий ефект, з часом ви, навпаки, станете ще більш нервовими і легко збудливими. Найбільш корисною дієтою для вас буде раціон, що включає в себе якісні супи, хліб, свіжі овочі, каші, пісне м’ясо без приправ.

Доля і Удача

В цей день народжуються енергійні, талановиті, рішучі натури, наділені великою інтуїцією, особливим даром бачити і цінувати прекрасне в цьому світі, в оточуючих людях. Вони самовпевнені, вперті, амбітні, завжди мають свою думку. Справедливі, намагаються допомогти тим, хто потребує підтримки, причому часто за рахунок інтересів інших людей, що спричиняє різні конфлікти. Їм не вистачає такту, у своїх висловлюваннях вони бувають різання; це призводить до того, що люди цураються їх. У народжених в цей день багато недоброзичливців, і якщо вони не змінять свій характер, не стануть м’якими і доброзичливими, їм все життя доведеться провести у відстоюванні своїх прав, у боротьбі.

Поради Водоліям, Народженим 1 Лютого

Буває, що народжені 1 лютого, незважаючи на всю сили їх натури, так і не роблять кар’єри, не досягають бажаних висот. Частенько, як ні парадоксально, цьому заважає їх нерішучість і небажання відстоювати власну правоту або захищати себе. Крім нерішучості і опущених рук, їм може перешкодити вийшла з-під контролю емоційність. Також часто народилися 1 лютого не слухають свою інтуїцію, з-за чого приймають помилкові рішення або не звертають уваги на важливі речі. Емоційна і душевна життя для них майже завжди стоїть на першому місці, тому їм особливо важливо навчитися розбиратися в емоціях і стримувати свої пориви.

Буває, що ці люди абсолютно заглушають доводи розум і заклики інтуїції і, наприклад, пускаються у всі тяжкі або починають бездумно витрачати своє життя в задоволеннях, попавшись на гачок гіпертрофованої чутливості. Не завжди уміння тримати себе в шорах може вирішити ці проблеми, набагато корисніше розібратися в собі і зрозуміти, чого саме ви хочете досягти в житті, якими хочете бачити себе зараз і взагалі. Дуже велике значення народилися 1 лютого люди надають індивідуальності, людям і людському фактору. Колегам і підлеглим цих людей ніколи не доведеться скаржитися на нерозуміння начальника, він точно не стане ставитися до людей як до бездушним машин.


Залишити відгук