Сонник Достаток — до чого сниться ?

Надлишок, велика кількість чого-небудь у сні може проявлятися як зі знаком «плюс», так і з негативним значенням. Як відомо, навіть найкраще, якщо воно представлене в надлишкових кількостях, починає втомлювати і навіть може зашкодити. У сні це може проявлятися в нав’язливості будь-яких речей, подій, образів та почуттів.

Надлишок позитивних емоцій, речей або чогось іншого слід розцінювати уві сні, як підказку підсвідомості про те, що в житті сплячого щось одне сильно превалює над усім іншим, допускаючи перекіс свідомості. В результаті можуть бути упущені важливі події, обставини або життєві можливості.

Якщо ж у сні виявляється надлишок образів зі знаком «мінус», значить, попереду чекають негативні події, зміни, сильні переживання. Приділіть увагу побічним персонажів, присутніх у цьому сновидінні, їх дій і ставлення до всього що відбувається.

Життя в неймовірному достатку — такий сон передвіщає молодій жінці обман. Перед цим її благополучна реальне життя буде дуже схожою на цей сон, зате потім її долею стануть бідність і ганьба. Зазвичай після таких розбурхують сновидінь молоді жінки мріють знайти в житті щось подібне. Але сон попереджає, що таким маренням ніяк не відповідає ледаче і бездеятельное поведінка мечтательниц. Тільки енергійні і розумні дії можуть вирішити це протиріччя, адже будь-які благородні ідеали можна, якщо постаратися, зробити реальністю.

Достаток страв, солодощів та вина на великому святковому столі, побачене уві сні, говорить про те, що в ліжку Ви занадто вимогливі. Немає сенсу чекати повернення свого коханого. Почніть життя наново, але перш постарайтеся вселити собі таку думку, як би цинічно вона не звучала: в любові важливо не тільки брати, але й віддавати. Достаток каменів, коштовностей, суконь, інших предметів гардероба у сні говорить про перенасиченості у відносинах і необхідності короткочасного перепочинку.

Якщо дівчина бачить у сні, що вона живе, ні в чому не потребуючи, в розкоші і достатку, це означає, що її обдурить улюблений. Її долею стануть бідність і самотність. Взагалі, такий сон є попередженням. Жінки, які мріють про багатство, але нічого для цього не роблять, ризикують залишитися в злиднях і не скористатися шансом, запропонованим долею.

Насолоджуватися розмаїттям, багатством — такий сон не дуже щасливий, оскільки має протилежне значення. Однак у ряді випадків сон може передвіщати віддалений, але досить імовірний успіх, наслідком якого стане довгоочікуваний достаток.

Побачене уві сні достаток життєвих благ обіцяє успіх, процвітання, але тільки в тому випадку, якщо вона не була надмірною, надмірним. Особливо сприятливим вважається сон, у якому ви побачили міфічний ріг достатку.

Бачити уві сні достаток чого-небудь — значить, бути оптимістом. Бачили ви в сні багатство у вдалий чи невдалий період в житті — це завжди говорить про те, що у вас в житті багато можливостей досягти благополуччя.

Сон про достатку часто буває оманливим, так як багато хто мріє про нього в житті. Побачивши багату і забезпечене життя уві сні, не спокушайтеся — інакше вас чекають розчарування, бідність і нужда в реальному житті.

Вказує на полегшення після труднощів, а також на оплату боргу і позбавлення від тривог, турбот і нещасть.

Сон передвіщає, що вами буде знайдений ріг достатку, зможете вдало влаштуватися у житті.

Вас чекає успіх.


Залишити відгук