Сонник Зґвалтування — до чого сниться ?

Сновидіння про зґвалтування є снами про жорстокості, в яких ви можете виступати в іпостасі жертви, ґвалтівника або стороннього спостерігача. Ключовими для розуміння значення факторами в снах такого плану є ваша роль і почуття, пережиті вами по відношенню до оточуючих. Якщо сни, в яких ви жертва зґвалтування, повторюються, то ви повинні визначити, чи належить у ваших сновидіннях якась роль посттравматичному стресу.

Якщо такий сон був одиничним, це в більшості випадків відображає, що наяву у ставленні до людей панують несправедливість, жорстокість, експлуатація. У такого роду снах ґвалтівник зазвичай якийсь чоловік без обличчя. Причина в тому, що люди досить близькі, щоб ставитися до вас по-эксплуататорски, зберігають з вами близькість і в інших, більш позитивних іпостасях. Цей сон не варто розцінювати як вказівку на спрямовану проти вас фактичну агресію. Швидше, це попередження про вашому попаданні під контроль інших осіб.

Якщо у сюжеті із зґвалтуванням ви були нападником, це в більшості випадків служить вказівкою на гнів, прояви якого ви постійно пригнічуєте, або ж на якийсь не вирішене на даному етапі конфлікт. У цих випадках жертва насильства теж сниться без обличчя. Сон про зґвалтування може відвідати, якщо у вас породжує почуття гніву батьків, колега, вчитель, начальник та ін. протилежної статі. Надати допомогу у тлумаченні сенсу цього сну може зрозуміла природа джерела гніву, який присутній у вашій реальному житті. Посприяти розгадки може і відповідь на запитання, з яких причин ви досі не дали проявитися накопиченому гніву.

Опинившись у сні свідком скоєного насильства, люди нерідко відчувають занепокоєння: воно з’являється з-за відчуття власної безпорадності, неможливості протягнути жертві руку допомоги. Іноді ваша інтуїція підказує про зв’язки між жертвою і нападаючим. Це може служити вказівкою на ваше положення експлуатованого або на затаєну вами наяву злість.

Стороннє спостереження — не що інше, як прагнення відмежуватися від травми події. Завдяки такому стану речей можна точніше зрозуміти відносини, що існують між нападаючим і насилуваним. Виходить, що психологічний захист, отримана як наслідок побічної участі у насильстві, втрачає свою силу у міру того, як спостерігач дізнається, хто ж саме безпосередні учасники згвалтування.

Приснилося, що когось із знайомих уві сні намагаються ґвалтувати — з цією людиною може трапитися біда, і сплячого це дуже сильно схвилює. Якщо ви дівчина, і вам приснилося, що вас зґвалтували — велика ймовірність того, що ви розлучитеся з коханою людиною за його ініціативою. Сниться, що вас хотіли зґвалтувати, але вам вдалося цього уникнути — ви вистоїте свою честь, яку спробують зачепити, уникнете наклепу.

Приснилося, що ґвалтують дівчину, незнайому спящему — для чоловіка такий сон пророкує нечесний вчинок по відношенню до однієї з представниць жіночої статі з близького оточення. Близьку вам дівчину зґвалтували, і ви нічим не допомогли їй у сні — таке сновидіння розкриває внутрішній конфлікт вашої душі, протиріччя між силами, можливостями і прагненнями. Ви непередбачувані в реальному житті і можете зробити неадекватний вчинок, якого не тільки інших, але і самі ви від себе до останнього моменту не можете очікувати.

Якщо молодій людині сниться, що він згвалтував дівчину, яка йому подобається, то не варто надавати такого сюжету негативного психологічного значення. Він є лише відображенням прихованого бажання на тлі тієї свободи, вседозволеності і безкарності, які дає людині сновидіння. Бачити уві сні зґвалтування дитини — це вже набагато більш небезпечний у психологічному плані сюжет, бо він вказує на певне відхилення, витонченої форми жорстокості.

Значення цього сну цілком залежить від того, яку роль Ви в ньому граєте. Якщо ґвалтують Вас, це факт, безумовно, негативний не тільки наяву, але і в сновидінні: Вам здається, що від Вас вимагають дуже багато чого. Ваші сили обмежені, але оточуючі збільшують запити і будують їх, не враховуючи Ваших можливостей. Несвідоме бунтує проти такої наруги над особистістю і посилає в специфічній формі повідомлення про те, що більше так тривати не може.

Якщо в сні Ви самі здійснюєте злочин проти статевої недоторканності особистості, очевидний той факт, що Ваші взаємини з друзями та близькими придбали натягнутий характер. Це стало результатом того, що Ви занадто багато вимагаєте від них, вихваляючи свої окремі якості. У будь-якій ситуації слід тримати себе в руках і не доводити свої відносини з оточуючими до конфлікту. Пам’ятайте, що іноді потрібно поступитися кому-то, а часом проявляти стійкість і не піддаватися тиску навіть з боку начальника, стережіться тих людей, які мають звичку сідати на шию людині, поступається їм хоча б раз, зняти звідки їх не представляється можливим.

Чоловікові самому когось–глибокий внутрішній конфлікт, суперечність між власними силами і можливостями. Ґвалтують жінку – заміжжя з розрахунку; домогтися своєї мети. Піддатися насильству — Будьте терплячіші з вашими недругами. Зробіть їм несподіваний подарунок, і все владнається. Самому силувати когось — Вам необхідно зробити щось проти власної волі, щоб залагодити конфлікт.

Побачити себе ґвалтівником — є ймовірність попадання в ситуацію, близьку до тієї, що бачили уві сні; можете потрапити в рабство, стати засудженим. Побачити себе жертвою — і наяву ризикуєте постраждати від руки бандита, садиста, наркомана. Бачити зґвалтування з боку або дізнатися про нього — такий сон означає, що рабство, каліцтво, розбій загрожують вашим близьким.

Якщо у сні ви стали жертвою насильства – наяву у вашому житті можуть статися неприємні події, що зачіпають ваші честь і гідність. Можливо, ви розлучитеся зі своїм коханим за його ініціативою. Якщо уві сні насильства зазнали інші люди – серйозні неприємності чекають на когось з ваших друзів.

Приснилося, що когось із знайомих зґвалтували, — з одним трапиться горе, і вас це сильно вразить. Для дівчини сон, де вона стала жертвою зґвалтування, означає майбутню біду, яка зачепить її честь; улюблений залишить її у важкий момент.

Сон про те, що вас гвалтують, означає ганьба і приниження. Іноді такий сон пророкує провал планів, тугу і самотність. Насильство в сні бачити — знак небезпеки і підступності ворогів.

Дівчину, якій присниться, що над нею вчинили насильство, покине коханий. Їй слід проявити обережність у реальному житті: вона може стати жертвою нехороших людей.


Залишити відгук