Сонник Зрада — до чого сниться ?

Приснилася ваша зрада другій половині — виходить, наяву вам пред’являть звинувачення у скоєнні якихось протиправних вчинків. Для жінки сон означає, що, даючи волю злості, роздратування і іншим негативним почуттям, вона втратить любов чоловіка. Якщо вона змінила з другом чоловіка, сон обіцяє майбутнє байдужість чоловіка. Уві сні вона виступала в ролі спокусниці якогось молодика — значить, насправді їй «світить» розлучення і подальше життя без постійного партнера, провиною чому буде легковажне і зухвалу поведінку.

Сон, у якому ви впоралися зі спокусою, вважається хорошим, а ось якщо ви не встояли — навпаки. Змінюючи уві сні коханій людині, наяву ви незабаром обдурите когось із близьких, забувши, що далеко не всяка брехня на спасіння. Приснився зрада коханої людини підказує, що ви надмірно довірливі, чим іноді користуються оточуючі. Чоловікові побачити, що він зраджує дружині з повією, — такий сон означає, що оточуючі глузують з його поведінкою.

У сні каятися у зраді — стан справ вас не задовольняє, і заради його поліпшення ви будете робити все можливе і неможливе. Сон, у якому рушійним мотивом зради було почуття помсти коханій людині, обіцяє величезне щастя в сімейному житті. Для молодої жінки — це провісник щастя і удачі у відносинах з коханим. Правда, ніякого задоволення їй це не принесе.

Зрада уві сні — не обов’язково повинна підтверджувати наявність подібного в реальності. Дане бачення — символ змін. А ось, які це зміни вже залежить від конкретного сновидіння. Якщо хлопцю привиділося, що він змінив своєї коханої, то можливо йому не вистачає від неї любові. Він хоче відчувати до себе більше її ласки і турботи. Або ж він зробив такий вчинок дуже давно і це його мучить, так як він дійсно дорожить реальними відносинами і боїться, що вона не витримає такої правди. Якщо ж він бачить свою дружину як винуватиці, то не відчуває до неї 100%-го довіри. Коли дівчина грає роль зрадниці, то їй просто набрид її постійний кавалер. Вона відчуває, що відносини більше не доставляють їй нічого доброго, і хоче позбутися такого вантажу. Цікаво, якщо вона бачить сцену за участю свого благовірного. Це показник образи, яку вона відчуває по відношенню до нього. Або ж він вимагає, щоб вона в чомусь змінилася, позбулася від якогось недоліку, а вона не відчуває в цьому ніякої необхідності.

Навіть найвірніші люди у снах здатні змінювати тим, кого люблять. При цьому далеко не завжди такі сни супроводжуються муками совісті. Сни, у яких ви страждаєте від власної зради коханій людині, означають прекрасні відносини з ним у реальному житті і довгі і щасливі роки спільного життя. Якщо ж вам сниться, що ви змінюєте без докорів сумління, то цей сон може вказувати на труднощі фінансового спрямування або будь-які інші, але тільки не стосуються особистих відносин. Якщо уві сні вам привиділося, що змінили не ви самі, а вам, то цей сон є скоріше відображенням підсвідомого страху втратити близьку людину. Цей сон може вказувати на хворобу зрадника. Якщо уві сні вас намагаються спокушати і зваблювати, то цей сон може передвіщати труднощі з начальством і в професійному колі спілкування, так по соннику трактується такий сон.

Молодим жінкам адюльтер сниться до принижень і образ, які їм належить незабаром пережити. Заміжнім жінкам зрада чоловікові сниться до ризику наяву позбутися його прихильності з-за власної норовистості. Досконалий з другом чоловіка адюльтер сниться до проблем наяву. Чоловік, виявивши до дружини несправедливе ставлення, залишить її наодинці. Про можливе майбутнє розлучення з чоловіком попереджає жінку сон, у якому вона хоче змінити своїй другій половині з молодим незнайомцем. Якщо одруженому чоловікові снилося, що він вчинив перелюб, це попереджає, що знайомі можуть втягнути його в якусь авантюру, що виходить за рамки закону.

Сон, у якому ви змінили коханій людині, повідомляє, що щось подібне ви пережили і наяву — нехай це був не сам факт зради, але ретельно обдумываемое вами намір. Подумайте, що ж корисного вам це дасть, адже жити з думкою про скоєне і тримати це все в таємниці може виявитися непростою справою. А якщо ви розповісте про це другій половині, навряд чи ваше подальше життя буде дружною. Приснилося, що коханий зрадив, — вас турбує така можливість, ви страждаєте від підозр, причому безпідставних. Вистачить мучитися! Пора викликати партнера на відверту розмову.

Менегетті, як і Фрейд, припустив, що причиною зради уві сні стає психологічний фактор. Давно відомо, якщо людина не розряджається наяву, значить, він це робить у сні. Мозок свідомо генерує образи, намагаючись таким чином заповнити недолік, оскільки проти природи не підеш. Швидше за все, в реальному житті вам не вистачає ласки і плотських радощів. Пристрасний секс з незнайомцем або незнайомкою також може символізувати брак різноманітності в інтимній сфері.

Приснилося, що ви ледве встояли проти спокуси змінити, — такий сон говорить про те, що наяву ви, залишившись доброчесними, будете дуже щасливі, всі ваші починання стануть щасливою реальністю. Але якщо все ж змінили, то не уникнути нещасть. Ви так і не дочекаєтеся любові і будете сильно страждати із-за краху всіх мрій і сподівань. Приснилося, що вам зрадив коханий чоловік, — такий сон тлумачиться навпаки: він буде вам відданий від чистого серця.

Бачити уві сні коханої людини, що змінює з кимось із знайомих, – до краху надій і очікувань. Однак занадто засмучуватися не радимо, тому що Ваші сексуальні амбіції були занадто високі. Будьте скромнішими, а також уважніше до свого партнера. Тільки в цьому випадку Ви по-справжньому зрозумієте, що таке радість кохання. Змінювати з ким-то самому – Ви хочете гострих відчуттів. Але дуже ймовірно, що замість них Ви знайдете масу неприємностей.

Приснилася зрада другої половини — такий сон говорить про те, що сумнівів в її вірності і вашої ревнощів бути не повинно. Змінили уві сні ви — чекають докори сумління, причому не обов’язково з-за подружню невірність. Інші види зради (одному, військової присяги) сняться до того, що ви в комусь не впевнені, і, треба сказати, ваша інтуїція робить правильні підказки.

Приснився зрада попереджає вас про те, що в найближчому майбутньому вашій оселі загрожує пожежа. Вам же особисто таке сновидіння не обіцяє нічого, крім неприємностей. Сон, у якому ви зуміли відмовити соблазнителю, сигналізує про те, що життя ви володієте величезною силою волі, яка в подальшому допоможе вам подолати будь-які виникають на вашому шляху перешкоди.

Для представників сильної статі сновидіння про досконалої зраді передбачає в недалекому майбутньому низку неприємностей, як у сім’ї, так і на роботі. Жінкам же зрада снитися як застереження про те, що в реальному житті їм належить пережити ряд принижень.

Приснилося, що ви змінили, — це могло бути і насправді, хоча б у формі задуму. Змінили вам — це говорить про ваших стражданнях і безпідставних підозр. Поговоривши по душам з коханою людиною, ви можете розставити всі крапки над i.

Якщо вам присниться, що ви встали на шлях зради, то чекайте провалу планів та принижень. Сон, у якому ви стійко протистоїте спокусі, означає успіх у ваших справах і планах. Зрада чоловіка уві сні передвіщає небезпека від вогню.

Зраду означає вторгнення з боку в особисте життя сновидця. Але не в плані якогось фізичного типу зради, а стосовно морально-етичних питань.

Змінили самі — потрібно сильно турбуватися; змінили вам — в сумі назавжди підуть з вашого життя.


Залишити відгук