Сонник Вигнання — до чого сниться ?

Сон про вигнання передвіщає невдачі в справах і втрати. Вигнання з дому, міста або країни — до великого нещастя. Хворому такий сон пророкує вірну смерть. Сон, у якому ви побачили, що виганяєте дитини з дому, то не довіряйтеся людям, які погано знаєте. Іноді такий сон пророкує зраду партнерів. Інші вигнали дитину — знак того, що у вас є доброзичливці, які допоможуть вам відокремити зерна від плевел. Не нехтуйте чужими порадами. Дивіться тлумачення: Діти.

Приснилося ваше вигнання з рідної країни — значить, наближається до вас якесь нещастя. Уві сні виганяли звідкись дитини — сон призиває вас чекати в комерційній діяльності до чийогось віроломству. Причому це фатальний сон, тобто передбачувані в ньому події неминучі. Для жінки побачити, що її вигнали звідки-то, — це сон, предрекающий подорож, в ході якого вона буде з кимось зустрічатися або отримувати задоволення від приємних подій і вражень.

Побачити, що ви були засуджені до вигнання, — хороший сон, предрекающий, що в житті настають дуже сприятливі зміни. Засудили до вигнання іншої людини — на вас хтось нашле прокляття. Перебувати на засланні, наперекір обставинам всі ваші справи закінчаться благополучно. Побачили відправляється у вигнання — значить, одержите несподівану і сумну новину.

Хто побачить у сні, що проганяє того, хто відомий своєю побожністю і праведністю, відвернеться від людей, що дотримують закони Аллаха і буде уникати їх. Якщо Вам сниться, що Ви изгоняете диявола з себе, то Ви в небезпеці, якщо з когось іншого, смертельна небезпека загрожує йому.

Бути вигнаним в іншу країну — справи сновидця не скоро будуть налагоджені. Якщо вигнаним є дитина, сновидінню слід очікувати обману і зради. Якщо изгнанницей себе бачить жінка, попереду у неї знаковий шлях.

Якщо вам здається уві сні, що вас виганяють звідкись, то цей сон говорить вам про те, що ви не настільки сильні і корисні в тій справі, якою зайняті, і краще було б змінити сферу діяльності.

Якщо Вам сниться, що изгоняете диявола — значить Вам або того, кого ви його изгоняете, загрожує небезпека, в якій винні ви самі. Не спокушайте Всевишнього!

Сон, в якому жінка виганяє дитини, сприятливий для неї і віщує подорож, в якому, ймовірно, вона зустрінеться з майбутнім чоловіком.

Приснилося вигнання вас з дому, — значить, попереду у вас безліч подорожей, корисних і цікавих.

Вигнали когось у сні — наяву відносини з цією людиною зміняться.


Залишити відгук