Сонник Видавець — до чого сниться ?

Якщо приснився видавець, такий сон служить провісником довгої подорожі; вас відвідає літературне натхнення. Побачити, що чоловік працює видавцем, — для жінки такий сон означає, що вона буде ревнувати його до численним знайомим, і це буде супроводжуватися бурхливими сценами. Приснилося, що видавець відкинув ваш рукопис, — невдача довго розроблюваного плану принесе гірке розчарування. Сон, у якому видавцем рукопис була схвалена, обіцяє радість, викликана тим, що всі ваші надії цілком і повністю виправдаються. Видавець втратив рукопис — станете жертвою злих інтриг незнайомців.

Жінка, яка побачила уві сні, що її чоловік працює видавцем, буде ревнувати чоловіка до його знайомим. Це може стати причиною сварок і скандалів. Якщо уві сні видавець прийме вашу рукопис, вас чекає удача в справах і любові, якщо ж рукопис не підійде, готуйтеся випробувати розчарування в сердечних справах і самотність.

Сон про нього пророкує сварки і пояснення через легковажного поводження близької людини. Творчим людям такий сон пророкує засмучення і розчарування. Якщо вам присниться, що видавець похвалив вас, то чекайте розчарувань; якщо ж, навпаки, буде суворий і холодний, то ваші плани здійсняться.

Взагалі, сон, у якому ви маєте справу з видавцем, що свідчить про прагненні до літературної діяльності. Також можливі довгі й далекі поїздки. Якщо жінці сниться, що її чоловік – видавець, в житті вона стане ревнувати чоловіка до його численним знайомим.


Залишити відгук