Сонник Хата — до чого сниться ?

Якщо приснилася сільська хата, ваша життєва ситуація самим непередбачуваним чином поверне в негативне русло. Будете важко працювати. Жили у сні в тісному і похмурої хаті — це значить, якісь впливові особи забезпечать вас заступництвом і захистом. Сон, у якому ви жили в просторій, наповненою світлом хаті, служить застереженням: вже найближчим часом можливі проблеми з грошима, які будуть, на щастя, носити тимчасовий характер. Будівництво вами хати сниться до того, що дуже скоро ви переможете всі напасті і розбагатієте. Руйнування хати і переїзд на нове місце — такий сон означає, що, отримавши цікаву і вигідну пропозицію від роботодавця, ви підете на іншу роботу.

Якщо у сні вам привиділося, що ви живете в темній і тісній хаті, то цей сон передвіщає вам, як не дивно, удачу і заступництво з боку високопоставлених людей. А ось перебувати у просторій і світлій хаті — навпаки, може принести втрати фінансового спрямування і неповага до вас з боку суспільства. Якщо ж ви самі зайняті будівництвом хати, то в житті будете стараннями заробляти собі високе становище. Якщо ж ви в сні руйнуєте хату, знаючи, що у вас є нове житло, то такий сон указує на зміну роботи на більш вигідну, на зміну вашого статусу на більш високий і взагалі на благотворні зміни в житті.

Сон про хаті пов’язаний з домашніми сутностями — домовиком і сінником. Внутрішнє оздоблення хати було чистим, світлим — такий сон стверджує, що у вашому будинку все добре. Хата була занедбаною, темної — пора щось зробити, щоб у сім’ї не почалися неприємності. Принесіть в будинок хвою, выгребите сміття з кутів і запаліть перед блюдцем з водою свічки.

Приснилася хата відображає «старовину» ваших принципів і уявлень про життя. Ви про все думаєте і говорите так, ніби живете в позаминулому столітті. Подумайте, цілком можливо, що відстороненість від сучасних реалій заважає адекватно сприймати світ і людей, правильно оцінювати їх помисли і вчинки.

Селянська хата сниться до добробуту. Будувати її — в справах і господарстві будуть успіхи.

До змін у житті.

Зміна на краще.


Залишити відгук