Сонник Верба — до чого сниться ?

Сон, в якому сплячі є верба, віщують смуток і печаль. Якщо снилася самотня верба, що схилилася над водою, то незабаром спящему загрожують втрати. Він може розлучитися з близьким родичем чи коханою людиною, може померти хто-небудь із його найближчого оточення. Сон попереджає, що у наступні дні спящему бажано не шукати нових контактів і уникати знайомств з жінками.

В ніч на суботу і неділю оточена іншими деревами верба сниться до вашого трауру. Якщо такий же сюжет сниться на інші дні тижня, то втрати будуть виражатися тільки в грошових знаках. Якщо сниться, як ви садите вербу, це означає, що вам треба відпочити.

В європейській традиції це дерево символізує смуток і скорботу. І пов’язано це з особливостями зовнішнього вигляду верби, її пониклими гілками. А ось на Сході верба — символ сексуальної любові, жіночої витонченості і світлого смутку, здатності швидко відновлювати втрачені сили, а також безсмертя. Однак для нас верба — це «є» дерево. Тому якщо уві сні вам привидівся саме верба, то це знак печалі і смутку, які на час затьмарюють ваше життя і, можливо, будуть пов’язані з розлукою.

Ивовое дерево, що росте серед поля – такий сон знаменує великі клопоти і труднощі. Побачити в сні вербу, що стоїть над водою – можлива розлука з друзями. Якщо вам приснилося, як ви прогулюєтеся по вербової гаю на березі річки – слід задуматися над радами, які вам дають оточуючі. Деякі з них можуть виявитися вельми слушними. Тримали в руках вербовий прутик – незабаром, вам набридне буденна рутина і ви вирушите на пошуки пригод.

Побачити в сні вербу — такий сон означає, що скоро ви підете в сумну подорож, проте добрі друзі допоможуть позбутися негативних емоцій. Посадити дерево — до сімейних розбіжностей, конфліктів, чвар. Залізти на вербу — привезете з поїздки цікаві ідеї та задуми. Спиляти, розпиляти на дрова — дізнаєтеся хорошу новину; це сон до поліпшення матеріального положення.

Іва – чоловічий символ. Для чоловіка сон з присутністю цього дерева вказує на приховані гомосексуальні нахили. Для жінки такий сон – ознака тяги до нових зв’язків. Молоді паростки верби вказують на бісексуальність сновидицы.

Побачена уві сні верба пророкує вам сумну і обтяжливу поїздку, скрасити яку зможуть лише вірні друзі, які погодяться відправитися в неї разом з вами.

Сон про неї — до перешкод і труднощів у справах. Вербові прути ламати або зрізати у сні означає, що ви самі заплутали свої справи. Дивіться тлумачення: Паркан.

Часто, сон в якому присутні вербові дерева, передбачає тривалу поїздку і розлуку з близькими.

Верба сниться до сліз. Була у вашому сні дуплистой — плакати вам доведеться ще довго.

Смуток, печаль; тяготи жіночої долі.


Залишити відгук