Сонник Історія — до чого сниться ?

Якщо вам приснилося, як вам розповідають якусь цікаву історію, то в реальному житті належить брати участь в нудних і повних всякої нісенітниці бесідах. Уві сні влипли в якусь негарну історію — наяву остерігайтеся будь-яких привабливих пропозицій.

Побачили в сні, що читаєте книги про історію своєї або чужої країни, — значить, вам належить захоплююче, але разом з тим серйозне заняття. Підручник або уроки з історії сниться до того, що якісь події з минулого проявлять себе в майбутньому самим несподіваним чином. Снилося, що ви дивилися історичний фільм або представляли сцени з прочитаних вами книг про історію, — значить, скоро будете відпочивати і весело розважатися з людьми, з якими пов’язані дружніми стосунками вже дуже давно.

Сни, пов’язані з історичними подіями, пов’язані аналогіями з цим. Згадайте, в чому історичне значення факту, який вам приснився, і це допоможе вам розкрити очі на що відбувається з вами. Дивіться тлумачення: Анекдот.

Якщо вам сниться, що ви читаєте історичну літературу, це означає, що вас чекає довгий і приємний відпочинок з коханою людиною.

Читання уві сні історичної літератури означає тривалий і приємний відпочинок, очікує на Вас у недалекому майбутньому.


Залишити відгук