День Народження 9 Грудня: Знак Зодіаку — Стрілець

Стрільці, народжені 9 грудня, ведуть інтенсивне внутрішнє життя, повну романтичних мрій і високих помислів. Відмінною особливістю вашого існування є сильний дух місіонерства. Сострадательность і глибинне розуміння духовних і матеріальних потреб суспільства спонукають вас покращувати життя людей. У своїй гуманістичної діяльності ви проявляєте відданість, мужність та самовідданість. Природжений борець з несправедливістю, дискримінацією і нерівністю, ви нічого і нікого не боїтеся.

Більш відкритим людям з тих, хто народився 9 грудня, слід пом’якшувати і контролювати свої агресивні імпульси. Натури інтровертні повинні уникати спокуси занурення у світ ілюзій і фантазій. Пригнічення агресивності в них іноді обертається спалахами негативні емоції. І тим і іншим корисно пройти обстеження у психолога. Рухливі фізичні вправи (гімнастика, аеробіка, біг) рекомендуються, але особливу обережність потрібно проявляти в мистецтві фехтування.

Народжені 9 грудня — активні особистості, що володіють багатою уявою, обожнюють бути в центрі уваги. Для них життя — це романтична пригода, сповнене сміливих відкриття і сюрпризів. Як ніхто інший, народжені 9 грудня повинні відчувати себе зіркою шоу, головним персонажем драми життя. У дитинстві вони, як правило, тихі, чутливі, наділені здатністю фантазувати. Хвилюючі, героїчні ролі, в яких вони уявляють себе, будучи дітьми, пізніше, вже в зрілі роки, втілюються в реальність. Ті з них, хто живе відносно спокійним життям, продовжують подумки фантазувати, уявляючи себе головними персонажами захопливих авантюр. Рано чи пізно приходить розуміння необхідності самовираження, якщо тільки вони хочуть бути щасливими. Таким чином, подолання сором’язливості і удаваної скромності — ключові теми в їхньому житті.

Знак Зодіаку 9 Грудня — Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Вогню, які відрізняються наступними якостями: люб’язність, ентузіазм, грубість. Стрілець — людина відкрита і чуйний, чесний і справедливий, має велику спрагу особистої свободи.

Планета Управитель: Юпітер. Стрілець отримує від неї пристрасть до всього престижного, успіх у вивченні іноземних звичаїв, інтерес до того, що відбувається далеко. Юпітер сприятливий для викладачів вузів. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідає за сприйняття тільки тієї інформації, що відповідає переконанням, а також відсутність об’єктивності.

Стрільці, які народилися 9 грудня, унікальні. Це місіонери і філософи, мрійники і ідеалісти. Кожен представник знака відданий гуманістичної діяльності. Соціальний аспект присутній у будь-якій справі Стрільця. Представникам знаку притаманне глибинне розуміння людських потреб і співчуття. Будь-яку несправедливість вони сприймають болісно. Стрільці схильні боротися з проявами останньої самовіддано, відважно. Вони прагнуть викоренити нерівність.

Багато хто з народжених 9 грудня живуть в суб’єктивному світі, і їх судження про тих чи інших ситуаціях багато в чому відмінні від думки друзів, приятелів, рідних. Приміром, оточуючі можуть бути цілком задоволені існуючим статус-кво, в той час як народжені 9 грудня вбачають необхідність змін. Можливо, в цьому, власне, і проявляється їх орієнтація на героїчні вчинки, на які здатна тільки безкомпромісна особистість. По відношенню до своїм дітям і коханим народжені 9 грудня ведуть себе як сліпі захисники і прихильники, готові будь-якою ціною захистити дорогих їх серцю людей від різних посягань з боку зовнішнього світу.

Виконувати таку роль протягом усього життя досить важко, оскільки мінливі обставини зазвичай вимагають нових правил поведінки. Таким чином, якщо народжені 9 грудня вирішують присвятити себе благородній справі турботи про ближніх, їм потрібно проявляти максимальну гнучкість. Бути може, їм варто переглянути весь спектр обов’язків, які вони на себе звалює, і перейти від більш ефектних до чисто практичним. Якщо раптом у народжених 9 грудня запанує агресивність, її ні в якому разі не можна випускати з-під контролю, оскільки вона може викликати відчуження з боку друзів і коханих.

Народженим в цей день взагалі краще щільніше притиснути свій примхливий характер. Досягнення зрілості, яка несе у собі спокій, — сприятлива перспектива для тих, хто народився в цей день. Подолання перешкод і викликів долі — невід’ємна частина їх особистості, і все ж неодмінною умовою щастя є зовсім не складне вміння легко поступатися іншим і терпиме ставлення до обставин. З приходом мудрості народжені 9 грудня починають переосмислювати свою роль в цьому житті. Стаючи більш філософськи орієнтованими і об’єктивними, вони приносять набагато більшу користь суспільству.

Чоловік Стрілець — народився 9 Грудня

Чоловіки, народжені 9 грудня — володіють наступними рисами: такий кавалер — турботливий, сучасний, відкритий, чесний, спортивний. Чоловіки-Стрільці – напористі, а часом навіть агресивні, на шляху до мети їх не може зупинити ніщо. Відносини з таким чоловіком яскраві та емоційні, однак його практично неможливо втримати на місці або зв’язати якимись зобов’язаннями. Тому жінці, яка вирішить скласти щастя Стрільця, доведеться застосувати всю свою мудрість і винахідливість, щоб не набриднути своєму коханому. Крім того, Стрільці дуже цінують свободу і не допускають обмежень свого особистого простору.

Жінка Стрілець — яка народилася 9 Грудня

Жінки, які відзначають день народження 9 грудня, не схожі на інших такими гранями темпераменту: така дама — цікава, поважає традиції, філософічна, весела. У стосунках з чоловіками жінки-Стрільці не терплять патріархату. Вони звикли бути на рівних з партнером, не бояться проявити ініціативу і брати ситуацію в свої руки. Завоювати таку жінку здатні тільки яскраві та харизматичні чоловіки, ні в чому не поступаються своєю коханою і здатні скласти їй достойну пару.

День Народження 9 Грудня

Стрільці, народжені 9 грудня, чарівні, творчі та активні люди. Вони відрізняються хитрістю, проникливістю, гострою інтуїцією і любов’ю до ризику, вони быстрообучаемы і з легкістю схоплює нову інформацію.За зовнішньою самовпевненістю ховається тонка чутлива натура. Люди, народжені 9 грудня знак зодіаку Стрілець, відрізняються яскравим уявою й прагненням до творчості, вони готові поділитися своїми надіями і планами з кожним. Жадання самовираження пояснює зайву емоційність і прагнення до ефектності. Творчий потенціал б’є ключем і накладає відбиток на всі сфери життя Стрільців. Неможливість самовираження та умови змушують бути буденними приносять, народженим в цей день, глибоке розчарування і відчуття непотрібності.

У людей, що народилися 9 грудня знак зодіаку Стрілець, загострено почуття обов’язку і відповідальності, тому вони ніколи не будуть обіцяти те, що свідомо не зможуть виконати. А при виникненні форс-мажорних ситуацій з останніх сил намагатися стримати слово, навіть в збиток собі. Основні життєві цінності – це стабільність, прийняття близьких людей, родина. При благополуччя в цих сферах, люди з днем народження 9 грудня, знаходять душевну гармонію, що є найсильнішим каталізатором розвитку їх творчого потенціалу. Вони часто знаходять своє покликання в живописі, музиці і акторській майстерності.

Народжені 9 грудня знак зодіаку Стрілець, можуть проявити себе в будь-якій сфері і досягти в ній високих результатів, для цього їм важливо, щоб їх діяльність приносила користь гідним людям, це є найсильнішою мотивацією для них. Здатність легко знаходити спільну мову, вести дискусії, уміння доносити свої думки, організовувати свою діяльність і інших людей і природний артистизм відкривають перед ними багато можливостей.

Люди, з датою народження 9 грудня знак зодіаку Стрілець, дуже складно переносять самотність і воліють весь вільний час проводити з сім’єю або компанією. У відносинах такі люди уважні, але й вимогливі. На першому місці в них стоїть стабільність у почуттях, вони прагнуть зберегти теплоту і душевну близькість зі своїм супутником на все життя і дуже болісно переносять невдачі. Це віддані і вірні люди, але вони не терплять, коли їх обмежують і претендують на особисту свободу, для довгих і міцних відносин, найчастіше вибирають партнера, який не буде тиснути на них.

Для улюблених Стрільці, які народилися 9 грудня, готові на багато чого, але ніколи не потраплять у повну залежність від іншої людини. Вони дивляться на відносини, як на романтичну пригоду і етап для нових відкриттів і можливостей. Рідко, але бувають спалахи агресії, але їх необхідно контролювати, щоб зберегти гармонійні стосунки з близькими людьми, прояв негативних емоцій руйнівно діє на людей, у яких день народження 9-го грудня. Своїх дітей вони сліпо люблять і оберігають від будь-яких негараздів і проблем, для них вони завжди на першому місці. Таке ставлення і бажання піклуватися зберігається протягом усього життя.

Любов і Сумісність

У любові ви проявляєте себе пристрасним і турботливим партнером. Товариський, доброзичливий і щедрий, ви прагнете у близькості до відданого довготривалого союзу, але іноді вам потрібно час, щоб поміркувати наодинці з собою про життєві проблеми.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

Для народжених 9 грудня їх внутрішній світ куди цікавіше зовнішнього. Вони схильні мріяти. Народилися 9 грудня створюють власний світ мрій, в якому можуть прожити все життя. Все зовнішнє для них вдруге. Працюють такі особистості за необхідності. А якщо існує можливість віддаватися мріям, не піклуючись про побут, можуть перебувати в нірвані роками. Народилися 9 грудня буває важко розворушити. Їх все влаштовує у внутрішньому світі, навіщо напружуватися у зовнішньому? Вивести народився 9 грудня зі світу мрій може лише властивий його особистості дух місіонерства.

Стрілець, народився 9 грудня, сприймає життя як романтичної пригоди. Аналогічно він ставиться до роботи. Для Стрільця куди важливіше відносини в колективі, ніж процес і результати діяльності. Це заважає представнику знака робити кар’єру. Стрілець, будучи відмінним професіоналом, рідко вибивається в лідери. Виною всьому неправильно розставлені пріоритети. Останні рекомендується переглянути, якщо представник знака бажає отримати підвищення на посаді та збільшення матеріальної винагороди.

Здоров’я і Хвороби

Стрільцям-інтровертам слід уникати повного занурення у світ ілюзій і мрій. Екстравертам вкрай важливо контролювати агресивні імпульси. Прихована агресія завдає шкоди їх особистості. Виявляється – руйнує стосунки з оточуючими. Кожному Стрільцеві не завадить тренування самоконтролю. З фізичної точки зору представники знаку володіють відмінним здоров’ям. Зіпсувати його можуть хіба що шкідливі звички Стрільців. Народився 9 грудня, як і іншим представникам знаку, необхідно уникати вживання алкоголю, тютюну, наркотиків, транквілізаторів, стимуляторів будь-якого типу, включаючи кофеїн.

Доля і Удача

В цей день народжуються замкнуті, терплячі, потайливі натури. Вони важко сходяться з людьми. Відсутність тактовності та вміння вести розмову є для них перешкодою. Їм необхідно стати більш дипломатичними, привітними, навчитися зав’язувати знайомства, правильно будувати партнерські стосунки, налагоджувати контакти з необхідними людьми, вірно вести бесіду, переговори. Змінивши себе і свій характер, вони зможуть створити для себе комфортні умови життя.

Поради Стрільцям, Народженим 9 Грудня

Стрілець – натура чутлива. Таку людину легко образити. Не збирайте негативні емоції, не вынашивайте планів помсти. Прощайте кривдників для свого психологічного комфорту. Наважтеся нарешті стати ординарними. Вам не потрібно бути зіркою. Відкрийте для себе маленькі радості внутрішнього світу; живи і дай жити іншим. Не дозволяйте злості брати верх — знайдіть надійний спосіб приборкати її. Твердо стійте на ногах.


Залишити відгук