Сонник Переляк — до чого сниться ?

Злякатися з-за якогось предмета або події — сон з протилежним значенням. Терор сниться до щастя, переляк — до почуття радості, сильна біль — до задоволення. Вдалим буде все, що має відношення до ділового життя, — договори, зустрічі, проекти. Вдалося подолати свій страх — верніться до своїм улюбленим заняттям, будете ніжитися в ласкавих хвилях благополуччя.

Страхи закоханих людей обернуться блаженством. Заручені нарешті одружаться, хоча їм доведеться пройти невелике випробування на міцність суворими, як їм здасться, негараздами. Якщо вони будуть стійко продовжувати триматися один одного, то вже скоро зможуть разом посміхнутися вчорашнім страхам.

Приснився власний переляк — такий сон пророкує нещасний випадок, за якого ви отримаєте поранення. Переляканими були у вашому сні інші — це до швидких страждань і сумним видовищем. Причиною такого роду сновидіння часто буває нервовий і гарячковий стан перезбудження. Якщо з великою часткою ймовірності справа саме в цьому, ви повинні, в першу чергу, зайнятися усуненням першопричини. Подібні сни або бачення з’являються, коли порушується сон чомусь. Але в ряді випадків вони є провісниками деякої тривоги.

Власний переляк у сні виникає найчастіше на ґрунті нервового перезбудження. Це говорить про те, що вам слід дуже серйозно проаналізувати причини такого стану і прийняти заходи до їх усунення. Крім цього, сон про переляк може стати передвісником якоїсь майбутньої тривоги, провісники якої вже зріють у глибині вашої душі, але поки відходять на тлі безлічі повсякденних турбот на другий план.

Злякалися чогось- такий сон попереджає про можливість нервового потрясіння, яке, втім, не стане для вас абсолютно непередбачуваним. Десь в глибині душі ви очікували події (воно буде мати відношення до роботи), що стане причиною негативу, але не думали, що воно станеться так скоро. Налякали когось- несподівана новина з ваших вуст може здивувати рідних і близьких.

Це сон до удачі. Те, чого ви злякалися, служить вказівкою на область, в якій вас чекає успіх. Здригнутися або прокинутися від переляку — цей сон означає, що ви зможете несподівано отримати подарунок, якісь гроші або вдало купити предмети, призначені для тривалого користування.

Злякатися уві сні — ознака вразливості вашого положення, нездатність захистити себе. Після такого сну вас чекають тривоги, переживання, перешкоди в справах і сумніви. Такий сон спонукає до активності в реальному житті.

Страх у сні обіцяє безпеку в реальному житті, але вам треба згадати про покаяння. Так само, якщо ви дуже налякані уві сні, в житті буде шанс проявити сміливість, відважний вчинок покаже людям ваші хороші сторони.

Якщо ви побачили в сні свій переляк, значить, у вашій інтимного життя, де нові враження і відчуття вже перетворилися в рідкісних гостей, несподівано станеться небачений феєрверк пристрасті.

Бути наляканим у сні означає врятуватися від реальної небезпеки. Коли уві сні ви боялися померти, можливо, у вас є захворювання серця.

Несподіваний переляк — досягти бажаного, радість.

Злякалися уві сні — загрожує небезпека.


Залишити відгук