Сонник Сповідь — до чого сниться ?

Сповідатися у сні — такий сон пророкує вам скоєння негідного вчинку, який ви залишите таємницею для всіх. Але за нього буде соромно, тому в глибині душі ви будете переживати і каятися. Побачити себе священиком, які сповідують якусь людину, — не надто сприятливий знак: ваша допомога буде потрібна багатьом друзям і просто знайомим, от тільки дати їм надію і заспокоєння для вас буде дуже складно. У вас на душі буде дуже неспокійно, і належить мучитися так само, як і решті. Уві сні підслухали чиюсь сповідь — наяву будете учасником довгої розмови на тему віри, релігії. Він торкнеться найпотаємніші струни душі і змусить в черговий раз замислитися над правильністю своєї життєвої позиції та світовідчуття.

Якщо у сні вам довелося сповідатися, в житті цей сон передвіщає, що ви зробите негідний вчинок, за який буде соромно і який ви спробуєте сховати від усіх, хоча в душі будете переживати і каятися. Якщо ж ви сповідуєте кого-то, будучи в ролі священика, то цей сон говорить про наближення тяжкому періоді, коли хтось із друзів або знайомих буде потребувати вашої допомоги, але вам буде нелегко втішити його. Підслухати чиюсь сповідь віщує можливість отримати якусь інформацію, яка змусить вас ще раз замислитися над своїм світовідчуттям і життєвою позицією, тому що торкнеться найпотаємніші струни вашої душі.

Неодружений чоловік бачить себе на сповіді – до весілля з гарною жінкою, яка не кине його у важкій ситуації. Багата людина бачить себе на сповіді – до падіння доходів. Бідний бачить себе на сповіді – до багатого життя. Хворий – до погіршення здоров’я. Службовець бачить себе на сповіді – до прихильності начальства і підвищення по службі.

Студент бачить себе на сповіді – до успішної здачі іспитів та отримання підвищеної стипендії. Бачити іншого на сповіді – до неблагополуччю. Бачити на сповіді ворогів – символ вічного незастосування з цими людьми. Друзів бачити на сповіді – до допомоги чужої людини в момент небезпеки.

Якщо у сні ви сповідалися священика, то вам доведеться сумувати з-за якогось свого непорядну вчинку. Взагалі будь-сон, у якому священик або проповідник є перед вами, служить нагадуванням про ваших власних пороки і слабкості. Станьте вимогливішими до себе, і вам не доведеться сумувати.

Якщо снився сповідник, якому хто-то або ви самі розповідали про своїх гріхах, будьте обережні, бо гряде щось недобре. Самому бути їм — в майбутньому на вас чекає робота, пов’язана з подоланням наслідків людських вад.

Приснився чиясь сповідь означає, що у вас є активні супротивники; сповідатися самому — такий сон говорить, що на душі у вас немає спокою.

Ваша сповідь у сні означає негідний учинок наяву. І хоча ніхто ніколи не довідається про нього, вам буде дуже соромно за себе.

Самому сповідатися у сні — знак небезпеки; чути сповідь — до перешкод у справах.

Сповідь, исповедываться – до біди, потрясінь, рідше – до смерті.


Залишити відгук