Сонник Спокута — до чого сниться ?

Наснилося спокута власної провини повідомляє про те, що ви проведете час в компанії друзів, і ці години наповнять ваше серце радістю і щастям. Грають на біржі не повинні боятися падіння акцій. У молоді флірт закінчиться вдало. Якщо ж у сні ви були винні, але навіть не думали про те, щоб заслужити прощення, це означає, що в справах ви зазнаєте невдачі з-за власних промахів.

Приснилося спокутування провини, на що якийсь чоловік пішов заради вашої примхи, — значить, ви відкрито або таємно проігноруєте виконання своїх зобов’язань, наслідком чого стане пережите приниження — ваше або друзів. Жінку цей сон попереджає про ризик розчарування. А якщо уві сні людина не намагався загладити свою провину перед вами, то наяву вам доведеться постраждати від невдячних людей.

Сон, у якому ви каєтеся у скоєному і намагаєтеся спокутувати свої гріхи, пророкує розчарування в справах або в любові, жалю з-за невдач. Сон, у якому ви побачили, що інші жертвують чимось, щоб спокутувати провину перед вами, означає приниження і пророкує бідність.

Сон, у якому ви искупаете свою провину по відношенню до кого-небудь, означає, що ви будете щасливі, спілкуючись з друзями. Ваш флірт завершиться вдало. Однак якщо вам сниться, що хтось йде на жертовний вчинок заради вас, це означає, що вас чекають розчарування.

Сни про спокуту провини — сприятливий знак. Такий сон пророкує радісне спілкування з друзями. Залицяння молодих людей завершаться щасливим союзом.


Залишити відгук