Сонник Шукати — до чого сниться ?

Шукати людину або предмет уві сні може як розсерджений і навіть повергнути в смуток сплячого, так і невимовно порадувати його в залежності від кінцевого результату. Тому ключовим моментом тлумачення сновидіння, в якому вам довелося що-небудь або кого-небудь шукати, є підсумковий результат — увінчалися чи пошуки успіхом. На жаль, найчастіше подібні сновидіння обриваються і не дають відповіді на головне питання.

Шукати в сні людини і знайти його — ще не привід припустити, що і в житті все йде благополучно. У ряді випадків цей об’єкт є символом, відображенням області життя, в якій ми не впевнені, відчуваємо якусь некомпетентність або неспроможність. Якщо шукати людину уві сні вам хтось допомагав і пошуки увінчалися успіхом саме завдяки цій допомозі — можливо, і в реальному житті ця людина допоможе вам знайти упевненість або досягти бажаного.

Пошук людини в сновидінні також може бути (і найчастіше є) відображенням внутрішнього, часом неусвідомленого занепокоєння сновидця про це людині, у зв’язку з чим у більшості випадків доводиться шукати свою дитину, як найменш захищений об’єкт, що викликає у батьків постійну тривогу. Пошуки дитини уві сні не повинні стати ще одним приводом для занепокоєння, а навпаки, повинні стати причиною для того, щоб проаналізувати власні підсвідомі тривоги. Якщо причина для них дійсно є, її слід по можливості спокійно усунути, якщо ж страхи є надуманими, потрібно працювати над собою, а не посилювати авторитарний контроль.

Серед усіх безрезультатних пошуків у снах пошук дитини займає перше місце. Це говорить про необхідність корекції власного емоційного сприйняття. Якщо покопатися в подіях минулого, нерідко можна виявити наявність певної емоційної травми, пов’язаної з дітьми, при цьому зовсім необов’язково мова буде йти про те дитину, який пропав у сні. Шукати дитини (чужої) уві сні, плач якого ви чуєте — подія іншої природи. Це життєве питання, на яке немає відповіді, більше того — який ще не встав на повний зріст, а лише маячить на периферії підсвідомості і турбує.

Шукати в сні щось незвідане, який-небудь об’єкт передбачає беззмістовне стан Інь і марне дію Ян. Перебування в стані нерішучості, розгубленості, внутрішнього і зовнішнього шкоди, коливань. Шукати нездійснені предмети (наприклад, вихід з положення) — означає неприйняття кореня проблеми, показує, що Ви не вірите у власні сили і не справляєтеся з навалив вантажем проблем, що хочете знехтувати зобов’язаннями.

Шукати відчутну річ у сні припускає, що навіть якщо вдасться знайти шукане, то використовувати за призначенням Ви його не зможете. Все перераховане вище призведе до послабленому здоров’ю, хвилювання можуть відобразитися на серце. Шукати що-то в процесі прогулянки по лісі, пустельній дорозі, шукати вихід з будинку, ущелини -означає, що Ви дуже хочете позбутися від виниклих ускладнень.

Сон, у якому ви щось шукаєте і не можете знайти — погана ознака, наяву вас чекають втрати і хвороби. Шукати в сні чиєюсь дружби — означає, що незабаром ви будете потребувати і станете більше уваги приділяти собі. Шукати в сні готель у незнайомому місті — до перешкод, які доведеться подолати заради досягнення повного успіху. Шукати голку означає, що ваші тривоги марні — друзі, як і раніше цінують і поважають вас. Якщо вам сниться, що ви розшукуєте кого-то в морзі — це означає, що ви будете приголомшені звісткою про смерть родича або друга. Шукати в сні бліх — знак того, що в реальному житті вас хочуть втягнути в аферу, яка вам нічого, крім збитків, не принесе. Шукати клопів — означає потерпіти збитки через непорядність знайомих людей.

Сниться, що Ви в пошуках роботи — не втрачайте пильності, так як випаде шанс поліпшити матеріальне становище. Шукаєте людини уві сні — означає хочете вирішити якусь проблему в реальному житті. Якщо неодноразово сниться один і той же сон, в якому шукаєте когось, значить, на підсвідомому рівні копаетесь в собі і намагаєтеся відкрити істинні потреби. Якщо претворите свій сон в реальність, то він більше не повториться. Коли приснилося, що шукаєте притулок для ночівлі, значить на шляху до збагачення і благополуччя чекають перешкоди. Шукати голку в сні — до марним очікуванням.

Якщо жінці доводиться уві сні шукати свого чоловіка, це може говорити про її боязні втратити цієї людини або ж про підозри про його зраду. Ніяких прогнозів щодо вірності цих підозр таке сновидіння не дає. Інша справа — сюжет, в якому жінка починає шукати колишнього коханця, людини, якого вона вже втратила наяву. У цьому випадку розшифровка сновидіння не представляє складності — спляча хотіла б повернути ці відносини, хоча, цілком можливо, наяву вона ще не віддає собі в цьому звіту.

Якщо ви шукаєте що-то — це символізує вашу незадоволеність своїм сексуальним життям. Для самоствердження ви схильні до частої зміни сексуальних партнерів. Однак навіть часта зміна партнерів не врятує від душевної самотності і невпевненості в собі.

Образ людини шукає що-небудь — означає бажання знайти рішення якоїсь проблеми, або знайти самого себе. тобто досліджувати «ін се» і знайти свій власний життєвий шлях, який може привести до щастя і задоволення.

Якщо ви побачили в сні, що ви шукаєте і у вас не виходить знайти ваші надії на зміни на краще не збудуться. Якщо в сновидінні ви знайшли те що шукали то у вас чекає удача.

Шукати — не до добра, до збитків. Шукаєте і знайшли — здійсниться задумане, не вдалося знайти, що шукали — погано, мрії не здійсняться. Шукаєш «правду — неправду» — частіше заплутаешь.

Погана ознака — у сні шукати дітей: низка дрібних негараздів не дозволить вам вирішити якусь ситуацію.

У сні шукати що-небудь — такий сон означає, що у вас є бажання, яким не судилося збутися.

Сниться, що Ви шукаєте — отже, випаде можливість отримати відповідальний пост.

Вищестоящі люди шукають зближення з Вами, якщо уві сні привиділися гості.

Шукаєте уві сні — перебування у «підвішеному» стані, можлива втрата.

Недобрий знак, до втрат; шукати бліх — до обману; клопів — до збитку.

Шукати — втрати, труднощі.


Залишити відгук