Сонник Інжир — до чого сниться ?

У сні їсти інжир — до знайомства з особою протилежної статі, яка стане міцною дружбою на довгі роки. Вагітній жінці такий сон обіцяє благополучні пологи. Якщо уві сні ви готуєте варення з інжиру — наяву вас чекає важкий період життя, який буде посилюватися нерозумінням з боку родичів. Бачити дерево з плодами інжиру — такий сон передвіщає благополуччя і успіх у справах.

Жінці такий сон обіцяє довгоочікувану вагітність. Квітучий інжир — такий сон зазвичай сниться напередодні любовного пригоди, визнання, романтичної зустрічі або приємного вечора в компанії коханої людини. Молодій дівчині такий сон обіцяє швидке заміжжя. Сушити інжир — цей сон є попередженням про те, що ви можете зробити непорядний вчинок, що згодом будете каятися.

Інжир, або фігове дерево, у багатьох культурах вважався священним. Цими властивостями його наділяли у зв’язку з великою поживною цінністю плодів. Інжир — символ родючості, а в ісламській традиції фігове дерево вважається райським, його ж плоди — забороненими. Завдяки зображенню фігових листків у мистецтві античної скульптури, де вони прикривали чоловічі геніталії, фіга стала з часом і своєрідним символом сексуальності. Саме остання асоціація лягла в основу трактування сну з участю цього сновидческого символу. Привидівся інжир розсипом на столі – до створення сім’ї. Жінці стиглий інжир обіцяє довгоочікувану вагітність, а юнакові – романтичне побачення.

Це гарний сон, що означає, що скоро Ви отримаєте щедрий подарунок, який дозволить Вам досягти порівняльної незалежності. Завжди інжир у сні передвіщає добробут, але тим, хто закоханий і сподівається на щастя, цей сон пророкує виконання сердечних бажань. Можливо, що хтось, побачивши цей сон, отримає спадок тому, кого він ніколи не знав.

Побачити це дерево у сні передвіщає велике щастя, якщо воно зелено і має плоди. Збирати інжир у сні — знак постійного приросту багатства або регулярного отримання грошей від вдалого підприємства. Доглядати за інжировим деревом у сні означає, що ваш невпинна праця принесе дуже хороші результати. Дивіться тлумачення: Дерево, Плоди.

Інжир сниться до отримання щедрого дару, завдяки якому ви знайдете відносну незалежність. Крім добробуту, людям, закоханим і прагне щастя це сновидіння обіцяє виконання сердечних бажань. Є ймовірність, що хтось після такого сну отримає спадок від незнайомої людини.

Приснилося, що ви їли інжир, особливо висушений, — значить, вам загрожує туга, втрата стану, погані новини. Вісником благополуччя і щасливого особистого життя служить свіжий солодкий інжир, який ви їли в сні, особливо якщо зривали його прямо з гілок.

Якщо вам приснилося, що ви їсте інжир, то сон передвіщає вам швидку інтимну зустріч, факт якої необхідно буде приховувати. Якщо ж ви бачите, як росте інжир, тобто дерево з плодами, то це знак одностайного поклоніння вам протилежної статі.

Бачити його – до добробуту, а хворому такий сон обіцяє одужання. Викинути інжир – до нещастя. Вагітна у сні їсть інжир – до народження здорового малюка.

Інжир — це багатство, рясний урожай і життя в достатку. Інжир у сні означає втрату колишнього майна та швидке придбання нового майна.


Залишити відгук