Сонник Інженер — до чого сниться ?

Бути в сні інженером або бачити їм якогось свого знайомого — такий сон підказує, що зусилля принесуть вам користь. Людина цієї професії у сні став вашим другом — ви зможете вирішити всі свої проблеми, тільки якщо зосередитеся, точно і детально прорахуєте кожен свій крок вперед. Бачили його своїм супротивником — значить, ваші реальні вороги зруйнують всі ваші плани. Побачити інженера за його роботою — займетеся новим прибутковою справою.

Інженер – людина, яка конструює машини технічні пристрої, механічні апарати, контролюючі програмують і змінюють життя людей. Для несвідомого цей символ негативний, так як вказує на чуже для природи сторонній вплив.

Бути їм у сні — до труднощів і перешкод у справах. Бачити інженера у сні — знак того, що вам не доведеться сидіти склавши руки і плювати в стелю в очікуванні манни небесної. Дивіться тлумачення: План, Завод.

Приснився інженер — значить, ви вирушите в цілий ряд поїздок. Вони будуть дуже нудними, але кілька радісних зустрічей, які відбудуться в чужих краях, примирять вас з ними.

Якщо вам приснився інженер, це означає, що в майбутньому на вас чекають цікаві поїздки, в одній з яких у вас є шанс зустріти свого обранця.

Інженер — його бачення уві сні вказує на відновлення зруйнованих будівель, багатство після бідності і здоров’я після хвороби.

Поява в сні інженера віщує досить стомлюючі поїздки, які, втім, подарують вам декількох радісних зустрічей.

Дорога; пропозиція (для жінки).


Залишити відгук