Сонник Інвестиції — до чого сняться ?

Наснилися інвестиції, вкладені ким-то ваша справа для його розвитку, — такий сон свідчить про те, що в своєму житті ви постійно вдаєтеся до допомоги родичів і друзів, але скоро вам доведеться розраховувати виключно на власні сили — так складуться обставини.

Самому інвестувати якусь справу — цей сон говорить про те, що у вас є можливість займатися цим і корисною справою, а між тим ви размениваетесь на дрібниці і дурниці. Бути власником інвестиційної компанії — це сновидіння означає, що вас не влаштовує власне становище, але ви більше любите поговорити про свою тяжку долю, ніж займатися вирішенням проблем, а тому поліпшення своїх справ можете не чекати. Побачити себе людиною, котра робить інвестиції в яке-то банківська установа, що найближчим часом ви заслужите суспільну повагу, у справах у вас буде повний порядок і успіх.

Залучати інвесторів до свого підприємству уві сні — наяву зробите ризикований крок, однак ризик виправдається, привівши до солідного виграшу. Для жінки сон означає появу в її життя заможного коханця або покровителя. Інвестор відмовився вкладати гроші в ваш проект — сон до тимчасових невдач в діловому житті або сварку з начальством.

Якщо ви побачили в сні, що ви отримали інвестицію для розширення своєї справи — то ви звикли користуватися підтримкою друзів і родичів. Без них ви вже не уявляєте своє життя. Однак дуже скоро ви будете змушені діяти один. Якщо вам приснилося, що ви самі інвестували якусь справу — то ви явно размениваетесь по дрібницях. Навіщо ви витрачаєте свій час на дурниці, коли є можливість зайнятися цим і корисною справою.

Якщо ви в сні побачили себе власником інвестиційної компанії — то вас не влаштовує ваше положення. Однак ви більше схильні міркувати про це, ніж реально вирішувати свої проблеми. Так що реальне поліпшення справ не передбачається. Якщо вам приснилося, що ви є інвестором банку — це обіцяє вам швидкий успіх у справах і повагу з боку оточуючих.


Залишити відгук