Сонник Інвалідна коляска — до чого сниться ?

Кататися на каталці для інвалідів заради забави – ваші турботи і неприємності надумані і не серйозні. Бачити себе на інвалідному візку безпорадним – вам не впоратися з вантажем навалилися неприємностей поодинці. Приснилося, що ви сидите на інвалідному перевезення, тому що втомилися, а присісти більше не на що – сновидіння символізує нервове виснаження. Їхати в сні на візку, щоб наздогнати пішов автобус – до клопотів.

Якщо Вам сниться людина в інвалідному візку, можливо, що за цим сном підуть голод і катастрофи, під час яких Ви станете активно допомагати нужденним. Бачити його або бути їм — до невдач, перешкод і труднощів. Іноді такий сон указує на безвихідність вашого положення і ваше безсилля впоратися з ситуацією. Якщо вам сниться, що ви інвалід, це означає швидке попадання в неприємну ситуацію.

Якщо замість людини в інвалідному візку перебуває тварина або проста іграшка – ви обов’язково переживете хвилини розчарування в коханій людині, відчуєте досить серйозні конфліктні ситуації, палкі суперечки, відчуєте на собі зрадницьке ставлення з його боку, нотки неповаги і хамства, повна зневага і можливе розставання назавжди.

Приснилася стоїть порожня інвалідна каталка – всі старання, стосовно проблем, будуть витрачені даремно. Бачите на вулиці порожнє перевернуте інвалідне крісло – на шляху до виконання планів вас підстерігають перепони і прикрощі. Якщо каталка ціла – ви зумієте вийти «сухим з води», розбита — не варто напружуватися, все одно нічого не вийде.

Інвалідну коляску бачити в сні означає безпорадність і невдачі. Їхати в інвалідному візку — поганий сон для хворих, так як пророкує їм смерть, але військовим сон обіцяє підвищення по службі. Тим, хто прагне поліпшити свій стан за допомогою ризикованого підприємства, такий сон пророкує невдачі і борги.

Їхати кудись, сидячи в інвалідному візку, — сон пророкує втрати: можливі збитки, ганебні для Вас події або втрата довіри.

Передчасна стареча слабкість.


Залишити відгук