Сонник Інвалід — до чого сниться ?

Якщо ви в сні стали інвалідом, то вас мучать в реальності тривожні переживання і почуття втрати і самотності. З цією тривогою ви можете впоратися тільки в молитвах і в спілкуванні з іншими людьми. Бачиш уві сні інваліда – у дійсності з’явиться така ситуація, в якій вам доведеться пожертвувати собою заради когось іншого. Але це пожертва зміцнить ваш дух і сили. Бачити в сні дуже багато інвалідів – це знак, який вказує на те, що вам потрібно по життю бути добрішим до оточуючих і нужденним.

Якщо приснилися інваліди, значить, ваші ділові партнери опиняться на повірку неприємними людьми, готовими спокуситися на ваші інтереси. Побачити себе одним з них є загроза неприємних обставин. Людина в інвалідному візку сниться до ймовірності голоду і лих, під час яких ви візьмете активну участь в допомозі всім, кому вона потрібна.

Образ приснившегося інваліда говорить про те, що, відчуваючи себе в якійсь мірі неповноцінним, ви опиняєтеся не в змозі адекватно сприймати відносини з протилежною підлогою. У вас є нав’язлива ідея: вам здається, що партнер ставиться до вас не так щиро, як він прагне продемонструвати.

Якщо приснився інвалід, це означає, що ваша старість — спокійна і затишна — буде протікати в оточенні доброзичливих і поважних людей. Побачити убогого каліку — таке сновидіння означає, що сумні думки надовго візьмуть у полон вашу душу. Побачити себе калікою — сон до безбідного життя.

у сні Бачити незнайому людину без будь-якої кінцівки – в реальному житті Вашим сексуальним відносинам заважає неусвідомлена боязнь бути використаним і покинутим. Проте всі Ваші страхи і побоювання марні – зв’язок з коханою людиною принесе Вам тільки радість і задоволення.

Інвалід сниться до появи сумнівних партнерів, які спробують досягти успіху за ваш рахунок. Якщо наснилося, що ви інвалід, то в реальності можете зробити необачні кроки, які згубно позначаться на вашому іміджі. Утримайтеся від них.

Сон символізує манеру поведінки людини і спосіб адаптації, які призводять до регресу і патології. Крім того, може служити вказівкою на оточення, окремий предмет або на конкретну людину, що активізують цей процес.

Бачити його або бути їм — до невдач, перешкод і труднощів. Іноді такий сон указує на безвихідність вашого положення і ваше безсилля впоратися з ситуацією.

Бачити інваліда — це віщує вам загрозу нещасного випадку; бути їм — будете стояти на своєму, проявивши принциповість.

Побачивши уві сні інваліда відчує відданість до себе з боку близьких і його чекає спокійна старість.

Інвалід – погіршення справ. Інвалідом бути — збиток у справах, відносинах.


Залишити відгук