День Народження 8 Грудня: Знак Зодіаку — Стрілець

Народилися 8 грудня надзвичайно активні завдяки великим запасам внутрішньої енергії. У вас грандіозні мрії і велика любов до життя. Однак ваша природа двоїста. Ентузіаст і філософ, ви наділені амбітністю і цілеспрямованістю, і хоча ваша відкрита, імпульсивна частина прагне до подорожей і спілкування, робоча бджілка всередині думає тільки про успіх.

Народженим 8 грудня слід уникати будь-яких форм фізичних і психологічних пристрастей, які можуть обернутися шкодою для їх здоров’я. Можливо, в силу вивільнення ендоморфінів в мозку багато хто з нас досить швидко звикають до неприємним речам, явищам і навіть людям. Для народжених 8 грудня ця небезпека особливо велика. Тому вони повинні розвивати в собі вдумливість, поміркованість, обережність і здатність безпристрасного осмислення свого досвіду.

Народжені 8 грудня з головою занурюються у власні починання. Це стосується не тільки їх професійної діяльності, але й особистого життя. Дружбі і любові вони віддаються повністю, без залишку. Одного разу зробивши свій вибір, вони вже назавжди стають його бранцями.Проблеми можуть виникнути щодо глибини їх зобов’язань та відповідальності. Якщо обставини складаються так, що народжені 8 грудня змушені залишити сім’ю або колектив, вони довго і болісно переживають почуття провини, навіть якщо твердо знають, що ситуація їм не підконтрольна. Однак досвід розчарувань, який приходить з роками, вчить цих людей залишати дещо в резерві (при цьому не обмежуючи свою великодушність). Народжені 8 грудня заряджені величезною енергією, однак не завжди їм вдається спрямовувати її в потрібне русло. Дуже часто вони присвячують себе завідомо програшним проектів.

Знак Зодіаку 8 Грудня — Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до знакам Вогню, які відрізняються наступними якостями: люб’язність, безвідповідальність, мінливість. Стрілець — людина весела і життєрадісна, любить коней, має велику жагу до духовної свободи.

Планета Управитель: Юпітер. Дарує Стрільцеві пристрасть до всього престижного, успіх у вивченні іноземних мов, інтерес до того, що відбувалося давно. Юпітер сприятливий для політиків. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідальна за вибіркове ставлення до інформації, а також відсутність об’єктивності.

8 грудня народжуються Стрільці. Вони є особистостями амбітними, неординарними. Стрільці, що з’явилися на світ 8 грудня, самодостатні і впевнені в собі. Вони володіють незвичайною силою волі і тягою до перемоги. Для Стрільців вся життя – змагання. Вони йдуть до своєї мети часто через терни. Але труднощі не лякають представників знаку. В особистому житті Стрільці обачні. Вони не схильні до авантюр, орієнтовані на сім’ю. Цінують представники знаку відданість і вірність. Самі ж Стрільці схильні до флірту.

В особистому житті їх, немов магнітом, тягне до деструктивних особистостям, а потім вони довгі роки приходять в себе після розчарувань. І все-таки їх рідко задовольняють «нормальні» відносини, вони немов шукають найбільш екстравагантних і хвилюючих партнерів, які забирають у них всю енергію. Не відразу народженим 8 грудня вдається зрозуміти, що таким людям може бути мало того, що їм дається. У цьому сенсі вони особистості, що відрізняються сильною прихильністю. Іноді народжені 8 грудня одержимі такими поривами у спробі втекти від власних проблем, страхів і занепокоєння. Найбільш розвинені особистості дають вихід своєї надлишкової енергії, цілком віддаючись роботі. Їх лукавство вдачу іноді призводить до абсолютно фантастичних результатів, і це при тому, що народжені 8 грудня самі можуть вести цілком поважну і добропорядну життя.

Такі люди гідні заздрості, оскільки їм вдається і висловити себе, і скористатися плодами власної праці. Для народжених 8 грудня вкрай важливо виховувати в собі обережність і обачність. Якщо їм вдається знайти об’єкт, гідний їхньої уваги та енергії, їх просто можна вважати щасливчиками. Але їм все-таки варто усвідомити для себе, що друзі, улюблені і близькі не завжди здатні повернути їм те, що так щедро дарують вони самі. Таким чином, потрібно намітити для себе реалістичні орієнтири і прагнути до об’єктивності у відносинах, щоб зберегти і зміцнити їх.

Чоловік Стрілець — народився 8 Грудня

Чоловіки, c датою народження 8 грудня — володіють наступними властивостями: такий кавалер — веселий, експансивний, щасливий, сміливий, легко пристосовується. Чоловіки-Стрільці – напористі, а часом навіть агресивні, на шляху до мети їх не може зупинити ніщо. Відносини з таким чоловіком яскраві та емоційні, однак його практично неможливо втримати на місці або зв’язати якимись зобов’язаннями. Тому жінці, яка вирішить скласти щастя Стрільця, доведеться застосувати всю свою мудрість і винахідливість, щоб не набриднути своєму коханому. Крім того, Стрільці дуже цінують свободу і не допускають обмежень свого особистого простору.

Жінка Стрілець — народилася 8 Грудня

Жінки, народжені 8 грудня, наділені такими якостями: така дама — чесна, незалежна, поважає традиції, добродушна. У стосунках з чоловіками жінки-Стрільці не терплять патріархату. Вони звикли бути на рівних з партнером, не бояться проявити ініціативу і брати ситуацію в свої руки. Завоювати таку жінку здатні тільки яскраві та харизматичні чоловіки, ні в чому не поступаються своєю коханою і здатні скласти їй достойну пару.

День Народження 8 Грудня

Стрільці, які народжені 8 грудня знак зодіаку Стрілець, енергійні, винахідливі і сповнені ентузіазму. Хоч сильні якості знака — це наполегливість і цілеспрямованість, але народжені у той день часто піддаються сумнівам і внутрішнім протиріччям. Народжені 8 грудня знак зодіаку Стрілець, володіють величезним зарядом енергії, її так багато, що вистачає на всі сфери життя і діяльності. Це імпульсивні і ідейні люди, якщо їх зацікавило те, що вони віддадуться цій справі цілком і повністю.Це стосується не тільки власних починань, але і відносин. В дружбі оточують себе цікавими та розумними людьми, готовими допомогти у важкій ситуації і підказати слушною порадою.

Друзі завжди можуть повністю покластися на Стрільців, народжених 8 грудня, вони вміють щиро співчувати і підтримувати. Любові вони присвячують себе і вибравши супутника життя, вони впевнені, що це назавжди. Їх життєва сила простягає часто не тих людей — негативних осіб, але і від них люди, народжені 8 грудня знак зодіаку Стрілець, не готові відмовитися. В складності відносин вони бачать особливу принадність. Вони будуть намагатися допомогти їм, поміняти їх в кращу сторону, показати життя з кращого боку, а розчарувавшись, тривалий час приходити в себе. Але найчастіше, спокійні і тихі відносини обходять їх стороною, і вони знову вибирають собі в пару людей віднімають у них більшу частину енергії. В особистому житті вони завжди сподіватися на краще і сильно прив’язуються до людей. Розуміючи неминучість краху відносин, вони намагаються сховатися від чергового розчарування і замикаються в собі. Якщо в силу обставин, навіть незалежні від них, їм доведеться залишити сім’ю, то почуття провини не дасть їм спокою.

згодом, деякі з народжених 8 грудня знак зодіаку Стрілець, вчаться переходити на роботу, концентруючи свою увагу і сили там, і досягають колосальних результатів і вершин. Для Стрільців, народжених в цю дату, характерно гнучке і нестандартне мислення. Хоч в житті вони досить обережні й обачні, але іноді їх залучають ризиковані витівки, вони є певним стимулом і несуть за собою кардинальні зміни у звичному житті. Народжені 8 грудня знак зодіаку Стрілець, не люблять, коли ними керують, і на низьких посадах малоефективні, як працівники. У робочій атмосфері люди, народжені 8 грудня знак зодіаку Стрілець, наполегливі й свавільні, часто відстоюють свою точку зору в суперечках і не йдуть на компроміси, але якщо це необхідно для спільної мети можуть і відступитися від своїх принципів. Сильний інтелект і тонка інтуїція допомагають досягти успіху і достатку. Маючи цілий арсенал лідерських задатків, вони можуть сміливо починати власну справу, і скоріше всього, воно буде стрімко і успішно розвиватися.

З-за високої чутливості і сприйнятливості до невдач, народжені 8 грудня знак зодіаку Стрілець, часто схильні до стресів і перепадів настрою. Зовні, народжені в цей день, здаються впевненим у собі, але основні недоліки характеру: безпричинна непевність та схильність до сумнівів, з часом їх негативний вплив вдається звести нанівець.

Любов і Сумісність

В любові і дружбі повністю віддаються почуттям. Якщо їм пощастило і вдалося знайти когось, хто гідний їхньої уваги і любові, то можна сказати, що фортуна їм посміхнулася. Якщо ви прийняли якесь рішення, то слідують йому до кінця.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

Народилися 8 грудня – особистості гіперактивні. Енергії їм не позичати. Такі люди амбітні, цілеспрямовані. Їх відрізняють величезна любов до життя і мрійливість. Кожна мрія народжених 8 грудня є глобальною. Більшість бажань виконуються. Але справа тут не в прихильності долі, а в копіткій роботі над власними проектами. Народився 8 грудня орієнтований на успіх. Він прагне до досягнень, не шкодує сил на роботі. Народився 8 грудня готовий розвиватися, прогресувати. Будучи, по суті, робочою конячкою, він мріє зайняти королівський трон.

Амбітний Стрілець, народився 8 грудня, кар’єрист по натурі. Він прагне до вищих посад, керівної посади. Готовий для цього Стрілець пройти весь шлях від чорнороба. Головне – перспектива. У процесі роботи претензій до Стрільцеві не виникає. Він – трудоголік. Але Стрілець не просто відданий своїй справі і занурений у нього з головою. Він вміє працювати продуктивно, ефективно, не перевантажуючи себе. Представник знака буде робити все, що потрібно для досягнення мети – і ні краплі більше.

Здоров’я і Хвороби

Фізичні, психологічні пристрасті – вороги Стрільців. Залежно обертаються шкодою для здоров’я. Стрільці, що народилися 8 грудня, дуже швидко звикають до стимуляторів, наркотиків. І мова зовсім не обов’язково про фармпрепаратах. Наркотиком для Стрільця може стати що завгодно, якщо це приносить представнику знака справжнє задоволення і провокує потужний викид ендорфінів. Стрільцям шкідливі надмірні фізичні навантаження. Після важкої роботи або тренувань важливо якісно відпочивати. Розслаблення призводить тіло і душу Стрільця в гармонію.

Доля і Удача

В цей день народжуються сильні, рішучі, честолюбні, владні натури. Але їм властива часом невпевненість в собі і своїх силах, сумніви, страх. Ця подвійність характеру заважає їм у житті. Самокопання, занижена оцінка своїх здібностей і можливостей заважає їм вчасно прийняти правильне рішення, що сприяє тому, що вони часто втрачають ті щасливі моменти, які надає їм доля. Щоб досягти в житті стабільності, комфорту, їм слід виховати в собі впевненість, стати більш відкритими і доброзичливими, навчитися послідовності в діях і рішеннях, і тоді вони зможуть багато досягти в житті.

Поради Стрільцям, Народженим 8 Грудня

Для захоплюється Стрільця великий ризик стати жертвою власного вибору. Не забувайте про те, що в житті багато ніш, які варті уваги. Можливо, в іншій вам буде набагато комфортніше, ніж у займаної зараз. Ви можете добитися успіху у приборканні самих себе, не втрачаючи при цьому натхнення. Не бійтеся діяти відповідально — винагорода не змусить себе чекати. Дайте собі шанс випробувати щастя.


Залишити відгук