Сонник Інтрига — до чого сниться ?

Затіяна вами проти кого-то інтрига сниться до неприємностей з власної вини. Після такого сну у вас з’являться сильні суперники у справах, любові або спорті. Снилося, що ви затіяли політичну інтригу, — це можна розцінювати як заклик мислити більш широко, виходити на нові рубежі у своїй діяльності, пускаючи в хід дипломатичні прийоми.

Плели інтриги при чиємусь активної участі означає, що для успіху вам не вистачає однодумців. Можливо, свої ідеї ви просуваєте недостатньо сміливо. Якщо сниться, що ви стали жертвою якої-небудь інтриги, то наяву вас очікує емоційно пригнічений стан, причиною якого будуть тимчасові невдачі. Якщо ви не візьмете себе в руки, невдачі перейдуть в розряд хронічних.

Якщо вам присниться, що уві сні ви стали жертвою інтриг, то в реальності ви відчуєте занепад духу, розчарування і великі переживання, пов’язані з невдачами у всьому. Такий сон попереджає вас про те, що вам слід уважніше придивитися до свого оточення, щоб заздалегідь визначити людину, який може нашкодити вам. Сон, у якому ви побачили, що користуєтеся слабкістю інших, означає, що вам має бути соромно за вашу безжальне поведінку. Люди з вашого оточення також не схвалять ваших методів.

Побачити під поза що інші плетуть інтриги проти Вас — пророкує пригніченість духу внаслідок того, що вороги взяли над Вами верх. Ваші родинні стосунки будуть натягнутими. Якщо уві сні Ви дозволяєте собі погрози і насильство по відношенню до інших, то це передвіщає, що Ви безчесно наживете багатство, Ваші недозволені дії викличуть гіркий жаль Ваших близьких.

Якщо вам сниться, що ви постраждали від інтриг, це означає, що ваші сімейні відносини будуть далекі від ідеальних. Якщо в сні хтось став жертвою вашої хитрості, це обіцяє несхвалення з боку коханого вашої зарозумілості і вчинених вами нечесних вчинків.


Залишити відгук