Сонник Інструмент — до чого сниться ?

Інструменти належать до сфери роботи: здатність робити і використовувати інструменти звільнила людей від великої частини важкої фізичної праці, надавши більше часу для інтелектуальних занять. Використання інструментів уві сні може мати велике значення. До чого сниться сон: Враховуйте обставини.

Якщо, наприклад, ви проводите велику частину часу за сидячою роботою, але вам снилося, що ви працюєте в полі, в саду, ваша підсвідомість, цілком можливо, радить вам вибратися на вулицю і проявляти більше активності, поки тіло не постраждало від її нестачі. Однак, якщо ви були при цьому одягнені в костюм і дорогі черевики або копали у невідповідному місці, наприклад посеред офісу, це може означати, що ви в буквальному сенсі використовуєте «невідповідні інструменти для роботи» і вам потрібно переглянути свої методи роботи і ділову етику!

Інструменти уві сні символізують чоловічий статевий орган. Чоловікові тримати інструменти – означає, що сексуальний голод спонукає до негайного статевого акту. Якщо жінка їх тримає – вона всерйоз побоюється завагітніти. Розкиданий інструмент – вказує на Ваші безладні зв’язки. Зламані — обіцяють хвороба. Жінці втратити інструмент сниться до нового залицяльника, а сон чоловікові загрожує провалом в любовних справах. Складати інструмент для чоловіка означає сталість у любовних пристрастях і партнера, а для жінки – прагнення до різноманітності.

Якщо вам присниться, що ви працюєте ремісничими інструментами, то ваша праця принесе позитивні результати. Бачити інструменти уві сні — чекайте перешкод у справах. Якщо вони поламані або зламалися у вас в руках, то ваші плани не здійсняться. Після такого сну можливі проблеми з партнерами або з родичами. Медичні інструменти бачити або працювати ними означає, що вам доведеться зіткнутися з серйозними проблемами. Дивіться тлумачення: Операція.

Побачити інструмент в хорошому стані — це означає, що доля надає всі шанси закінчити свою роботу благополучно. Зламані — при завершенні якоїсь справи (не комерційного, а пов’язаного з вашими здібностями, навичками) зіткнетеся з труднощами. Приснилися іржаві інструменти — такий сон стверджує, що ви закопали свій талант у землю, тому не дивуйтеся, що у вас виникнуть проблеми з самовираженням.

Залізні інструменти, що з’явилися уві сні, обіцяють успіх у справах; досягнення поставленої мети. Однак якщо вони у вашому сновидінні вкрилися іржею, це означає, що стоїть перед вами життєву задачу ви не вирішите, тому що не скористаєтеся природними здібностями, зароете свої таланти в землю. Снилися зламані залізні інструменти — значить, сприятливим збігом обставин ви розпорядитеся нерозумно.

Якщо у сні вам привиділися якісь інструменти, то це знак, що наближаються ділових пропозицій. Чисті і нові інструменти у сні — символ вдалого підприємництва і вигідних починань. Поламані або брудні будуть вказувати на виснажливий і маловигідні працю, а іноді і на втрату роботи.

зі сну інструменти — це провісники того, що якісь ваші справи закінчаться невдачею. Зламані інструменти сняться до невдачі в справах або тяжкої хвороби друга або родича.

У загалом практичні можливості; те, за допомогою чого ми змінюємо ситуацію, робимо зусилля, долаємо труднощі.

Хірургічні інструменти уві сні передвіщають неприємні відчуття, пов’язані з нескромним поведінкою вашого друга.

Медичні інструменти віщують погані часи; музичні сняться до нещасних випадків.


Залишити відгук