Сонник Іноземець — до чого сниться ?

Сон, у якій фігурує особа іноземного походження — передвіщає вам здорове і численне потомство. Приймати в сні громадянство іншої країни — наяву це передвіщає безліч нових хороших друзів. Виходити у сні заміж за іноземця — до неприємностей.

Бачити уві сні араба — передвіщає радість, якій позаздрять навіть друзі. Бачити уві сні негра — наяву сильно чогось злякатися або встревожиться з приводу якогось захворювання; розмовляти з ним — втратити великі надії і перспективи. Бачити уві сні німця, який не може порозумітися з вами, а ви з ним — такий сон говорить про те, що вам доведеться зіткнутися зі складним справою, яка поставить вас в подив. Турок у сні — передвіщає неприємності в сердечних справах.

Симпатичний іноземець сниться до доброго, радісного часу. Вам буде вдаватися все як в особистому житті, так і на роботі. Якщо вам снився іноземець, а наяву ви хочете перевернути сторінку свого життя і розірвати зв’язки, що сковують ваше просування вперед, то зараз для цього настав найбільш сприятливий період. Готуйтеся до нових знайомств.

Якщо уві сні ви побачили себе в незнайомому місті і розмови його жителів вам незрозумілі, то в реальній дійсності вам належить самотність: ваша запальність доконає оточуючих, і вони почнуть уникати вас. Не забувайте про текучці на роботі. Крім того, подібний сюжет сниться до того, що начальник покладе на вас непосильний тягар обов’язків.

Бути їм у сні означає, що ви ніяк не можете розібратися в своїх заплутаних справах. Приємної зовнішності іноземець у сні означає несподіване отримання приємних звісток. Строгий, злий, неприємний іноземець у сні віщує недобре. Іноді це може бути крах ваших планів або обман. Якщо вам присниться, що іноземець у сні не може порозумітися з вами, то скоро вам запропонують справа, взявшись за яку, ви розгубитеся і не будете знати, що робити. Іноді такий сон указує, що незабаром ви перестанете розуміти близьку людину і мотиви його вчинків, від яких вас коробить.

Бувають сни, в яких ми спілкуємося з іноземцями. Притому іноді спілкування відбувається на нашій рідній мові, а іноді ми з працею намагаємося зрозуміти, що говорить іноземець на незрозумілій для нас мові. Але бувають і сни, в яких ми, як нам здається, спокійно спілкуємося з іноземцями на їхній мові. Всі ці сни в тій чи іншій мірі показують ступінь нашого взаєморозуміння з оточуючими людьми. Самі ж іноземці у снах є символічним відображенням інших, незрозумілих нам людей, людей з іншим образом думок, з якими ми більш або менш успішно знаходимо спільну мову.

Частина характеру сновидця, що конфліктує з громадською думкою, незручна для суспільства; соціальні суперечності; незручна, дивна ситуація. Для дівчини — якась мрія, закордонний «принц» (тлумачиться за сюжетом). Доп. Смисли іноземець, як чужий, незнайомий, незрозумілий чоловік (з них важко вступити в спілкування); і як заможний, багатий (європеєць), для дівчини, можливо, майбутній наречений.

Бачити в сні людини, що говорить чужою мовою, – до несподіваних неприємностей. Вони стануть розплатою за колишнє необережне і легковажне ставлення до інтимної сторони життя. Бачити себе в сні займаються любов’ю з іноземцем – в найближчому майбутньому Ваші яскраві еротичні фантазії стануть дійсністю.

Приснився іноземець, який викликав у вас симпатію, — значить, життя буде складатися сприятливо, у вас буде міцне здоров’я. Якщо ж він не сподобався, це до розчарувань. Бачити в ролі іноземця себе — сон до того, що у вас будуть віддані друзі.

Якщо вам сниться, що вам подобається іноземець, це означає, що ви будете щасливі в любові і створити міцну сім’ю. Побачений іноземець, до якого ви відчуваєте неприязнь, обіцяє розчарування в коханій людині.

Відчувати себе іноземцем на своїй батьківщині — сон не треба приймати близько до серця. Якщо і будуть якісь зміни, то можете завжди розраховувати на дружбу та любов близьких.


Залишити відгук