Сонник Іній — до чого сниться ?

Побачити в сні вкриті інеєм дерева — передвіщає, що Ви потрапите в жахливу скандальну історію. Якщо такий сон присниться політику — йому належить крах політичної кар’єри. Спостерігати в сні іній у літній час — віщує несподіваний подарунок. Можливе отримання спадщини. Якщо Вам сниться, що іній обсипається з гілок дерев — значить, Ви успішно вийти зі скрутного становища. Якщо Ви дивись ті заиндевевшее вікно — несподівано виявите, що у Вас є вірний друг, який завжди допомагав Вам, навіть якщо сам ніс при цьому великі втрати.

Бачити уві сні іній – на Вас чекає знайомство з людиною, з якою Вам нарешті вдасться осягнути радість близької спілкування. Поява інею в незвичайний час року – Ви хочете поєднати приємне з корисним, зокрема провести ніч з людиною, в заступництві якого гостро потребуєте. Проте радимо бути обережним: проявивши нетерпіння і безтактність, Ви ризикуєте залишитися ні з чим, одночасно давши привід свого випадкового партнера говорити про Вас неприємні речі.

Приснився іній на деревах на фоні похмурого світанку — значить, ви станете вигнанцем і залишите свою батьківщину. Вимушене мандрівка завершиться цілком благополучно, коли інеєм уві сні були покриті освітлювані сонячними променями дерева і кущі. Крім цього, такий сон обіцяє уявні радості і розваги, які швидко перетворяться на джерело докорів совісті.

Іскристий сыплющийся іній бачити в сні — знак одержання несподіваної звістки. Іскристий в темряві іній на деревах бачити в сні передвіщає вам нужду, позбавлення, поневіряння. Бачити уві сні іній, переливається на сонці, пророкує вам про те, що Сонце світить, та не гріє, і не все золото, що блищить. Дивіться тлумачення: Зима.

Наснилися дерева і кущі в наряді з білого інею — захворієте або розчаруєтеся.

Іній лягає разом зі снігом — у справі не чекайте успішного завершення.


Залишити відгук