Сонник Індик — до чого сниться ?

Бачити індика — до прибутку, удачі і вигідному заняття. Але сон пророкує вам, що ви можете нажити собі багато ворогів з-за вашого чванства і гордині. Якщо індик уві сні злетів, то чекайте великих змін у ваших справах. Чекайте зльоту вашої кар’єри дуже скоро. Якщо вам присниться, що ви вбили індичку, то вам нікого буде звинувачувати в своїх невдачах, крім самого себе. Іноді такий сон указує, що ваші способи заробляти гроші не відрізняються кришталевою чистотою. Потрошєних бачити — знак поліпшення справ після тривалих негараздів; хворих або дохлих бачити — до невдач, переживань, бідності. Є індичок у сні — до приємного і радісного звістці, яке насправді не виправдається. Сон, у якому ви побачили, що індик розпустив свій хвіст, попереджає, що вас чекає неприємна зустріч з дуже самовпевненим людиною. Дивіться тлумачення: Домашня птиця, Птахи.

Якщо вам приснився індик, це говорить про те, що в діловому житті (в торгівлі — особливо) запанує нестійка ситуація; посваритеся з друзями. Нехай закохана людина не вірить у щодо привабливою, яскравої зовнішності якоюсь цікавою його персони, адже сон про індичці передбачає, що шлюб з порожньою, дратівливою жінкою здатний зламати їй життя. Закохані після такого сну повинні бути особливо стриманими і мудрими.

Бачити індика – багата прибуток у справах, для селян – великий урожай. Приготовані до продажу птиці – поліпшення в справах, хворі або дохлі – скрутні обставини змусять страждати Вашу гордість. Бачити їх летять – дуже скоро буде успіх, популярність. Вбивати – Ви будете добувати своє багатство не завжди чесним способом.

З’явився у вашому сновидінні індик символізує небезпека, яка має фінансовий характер. Особлива обережність потрібна при розгляді пропозицій внести кудись внесок або вкласти гроші. Це не рекомендується робити протягом тижня після сну. Навіть якщо вас будуть переконувати, що справа безпечне, для вас воно обернеться неприємностями.

Побачений індик видає в вас пихату особу і неймовірно самолюбивую. Ці дві риси характеру часто виступають причиною розриву відносин, адже у всьому світі знайдеться мало людей, яким під силу було б витримати ваші ні на чому не засновані, але непомірні амбіції.

Недоброзичливість; кавалер, сусід, подруга, знайома.

сниться Індик до потрапляння в погані обставини.


Залишити відгук