Сонник Ім’я — до чого сниться ?

Почути в сні, як неодноразово хтось називає ваше ім’я, — такий сон говорить про те, що ви цілком можете довіряти привітним людям, які йдуть по життю поруч з вами. Люди плутали ваше ім’я — будете мучитися великими сумнівами, похмурими передчуттями, не знаючи, як від них позбутися нарешті. Якщо уві сні вас звуть не так, як у житті, це віщує ситуацію, коли убезпечити себе від неприємностей ви не зможете. Чомусь у сні ви не могли пригадати власне ім’я — це свідчить про те, що своє місце під сонцем вам знайти до сих пір не вдалося, проти вас обертаються всі обставини.

Змінювати його у сні — знак того, що ваші надії не виправдаються. Дівчатам такий сон пророкує, що вони довго не вийдуть заміж. Бачити в сні своє ім’я написаним — знак того, що ви впутаетесь в погану історію, яка може зашкодити вашій репутації. Сон, у якому ви почули, як вас називають чужим ім’ям, означає, що ви займаєтеся не своєю справою. Дивіться тлумачення: Поклик.

Своє написане ім’я сниться до того, що ви зміните місце роботи або проживання. Назвати його — попереду у вас почесті і нагороди. Почути — до тривозі і тузі, зумовленим внутрішнім станом. Почути чуже — слід бути уважнішими до носіїв цього імені, тому що їм судилося зіграти певну роль у вашому житті.

Якщо уві сні дівчина змінила своє ім’я, то їй судилося безшлюбність. Побачили своє ім’я в написаному вигляді — значить, доведеться судова тяганина або справи по роботі, пов’язані з адміністративними процедурами. Самому вголос вимовляти своє ім’я — сон до серйозних змін або далекій дорозі.

Якщо уві сні ім’я людини зміниться на інше, то це добрий знак. Такий сон указує на те значення, яке має поменявшееся ім’я. Наприклад: Саад або Саїд (щасливий) тлумачиться щастям, а ім’я Салім (благополучний, безпечний) — благополуччям.

Почути власне ім’я — до добрих вістей; побачити написане — до судового процесу.

Вимовити ім’я сплячого — слід бути обережним; до великих змін.


Залишити відгук