Сонник Майно — до чого сниться ?

Бути власником майна у сні — знак одержання стан своєю працею. Ставати власником якогось майна у сні пророкує розчарування, яке походить від того, що ви отримали менше, ніж розраховували. Іноді такий сон пророкує втрату власності. Сон, у якому ви побачили, що ви распродаете своє майно, загрожує вам втратами і розоренням. Отримувати власність в подарунок уві сні віщує зростання сім’ї. Отримувати майно по спадщині — іноді такий сон пророкує вигідну подружжя. Дивіться тлумачення: Спадщина, Заповіт.

Отримуєте майно від багатого людини, значить в житті у вас незабаром виникнуть події, які змінять ваше матеріальний стан вашого майбутнього. Купувати — відкриваються всі шляхи до благополуччя і процвітання. Отримувати у спадок майно — чекайте, в житті скоро все так і станеться. Отримувати майно як безоплатне дарування — у родині скоро з’являться діти.

У сні ставати власником солідного майна — наяву вас дійсно чекає на вступ у спадщину, проте все ж ви розраховували на щось більш суттєве. Дівчині це сниться до розчарування в одержуваному спадщині, ймовірного виходу заміж за не надто багато заробляє чоловіка і народження великої кількості дітей.

Побачити себе власником багатого майна — такий сон обіцяє вам відчуття глибокого морального задоволення. Однак те ж сновидіння пророкує майбутню печаль. Отримали в сновидінні в спадок якесь майно — отримаєте наяву незначний прибуток.

Обзавестися уві сні багатим майном означає, що в майбутньому ви отримаєте спадщину, розміри якого вас розчарують. Можливо, вас чекає небагата життя і будинок, наповнений безліччю дитячих голосів.

Якщо дівчині сниться, що їй дісталося багату спадщину, в реальному житті це передвіщає їй прикрість, так як її чоловік виявиться бідною людиною і вона, маючи багато дітей, буде жити заможно.

Отримувати уві сні майно — майбутнє зміниться на краще; купувати — шлях до добробуту відкритий. Продавати майно — до погіршення справи; успадковувати — до обручению.

Отримати гарне майно — до навчання; позбудеться майна — розлука, розчарування; одержувати майно — надія ще є.


Залишити відгук