Сонник Імпотент — до чого сниться ?

Імпотенція — безсилля здається вам непереборним станом. Творчі сили втрачені, і те, що раніше радувало вас і приносило задоволення, вже не має свого колишнього підбадьорливого ефекту. Робота гнітить вас, а домашні турботи, подібно листопаду, сиплються одна за одною. Іноді вам хочеться застигнути на дивані в горизонтальному положенні і не вставати все життя. Вік і турботи, звичайно, беруть своє, але це ще не привід для повної моральної капітуляції.

Ваше несвідоме, раз воно послало цей сон, дотримується такої ж думки. Воно хоче повідомити вам, що не всі життєві сили ще вичерпані: ви воістину нескінченний джерело енергії, яку можна спрямувати в різні сфери життєдіяльності за вашим бажанням. Неусвідомлювані структури психіки вимагають, щоб ви розкрили їх потаємні можливості, пригнічені гнітом буденності і рутини. Вам потрібно лише направити власний потенціал на виконання тієї чи іншої поставленої задачі.

Для чоловіка бачити у сні, що він імпотент – Ви ніяк не можете досягти намічених висот і виконати поставлені перед собою цілі. Для жінки любовні стосунки з імпотентом – у Вас скоро не буде відбою від шанувальників, але Ви не отримаєте жодної пропозиції руки і серця. Бажати вилікуватися від імпотенції – Ви завдяки своїй винахідливості легко обведе навколо пальця своїх недоброзичливців. Приймати ліки від імпотенції – Ви хочете розкрити свої здібності і можливості, але не знаєте, як це зробити.

Хтось знайомий постав як імпотент — з цією людиною будуть вдалі спільні справи. Ви самі — викиньте страхи з голови. Нерішучість заважає у всіх життєвих аспектах.


Залишити відгук